Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. ja też trzymam :) i gdy wszystko będzie ok Pani Ewo to możemy się umówić na odbiór psiaka na przykład już na ten weekend jeśli taki termin pasuje
  2. ciociu Izo, takiego domku jak u Marylin rodziny już nie będzie ;) lepiej się wybierzcie na spacerek z Flapem i Marylin (nasza kochaną spanielką) aby się zapoznały ;)
  3. nie wiem czy gratulowałam już czy nie, jeśli nie to serdecznie gratuluję nowego członka rodziny! Edi jest wspaniały tak jak Wy :) no i chyba tytuł trzeba zmienić bo Edi już nie spod choinki a co najwyżej spod kanapy :)
  4. ankieta przekazana Kamili, zobaczymy jak uda się umówić wizytę no i mam nadzieję przy dobrych wiatrach, że już wkrótce będziemy się umawiać na odbiór psiaka :)
  5. ja jestem jak najbardziej za masową dezynfekcją :)
  6. dzięki już napisałam do cioteczek :)
  7. :roll: Ajula współczucia zatok, ja w grudniu miałam, wzloty i upadki z zatokami na nowy rok odżyłam, powrotu do zdrowia!
  8. czasem się składają a czasem i tak brakuje więc na wszelki wypadek trzeba być zabezpieczonym
  9. dzisiejsza przełożona na jutro na mapę pomocy patrzyłam wstępnie, musiałabym do wszystkich napisać z województwa bo nie widzę nikogo konkretnie z Iławy, wolałabym też jakbyście kogoś znały, żeby była pewność
  10. to bardzo dobre wiadomości :)
  11. dzięki Danka potrzebny ktoś na wizytę w Iławie, znacie kogoś?
  12. Nowy rok przyniósł nam już sporo radości, Tinka która 2 l;ata w hotelu czekała na dom ma już swojego człowieka, jednak każdy nowy rok wiąże się niestety z jakimiś odejściami, nikt by nie przypuszczał, że tak młoda, tak ładna i kochana psina zachoruje, życie jest niesprawiedliwe. Jednak dzięki wspaniałym ludziom Bela mimo choroby miała swoje miejsce, otaczali ją kochający ludzie i za to dziękuję. Bela odeszła kochana. Zegnaj psinko [']
  13. wizyta była na dziś Tadek będzie mieć dom :)
  14. bardzo bardzo bardzo się cieszę!
  15. trzymam mocno, bardzo mocno! i co?
  16. oby szybko doszła do siebie i znalazła cudowny domek, ja trzymam za nią mocno kciuki!
  17. i ja jestem nie prezes ale czynny wolontariusz, trzymam mocno kciuki!
  18. wrzuciłam malucha, dzięki Mika :) a czy się szykuje to cóż zobaczymy
  19. Popkins trafił do nas, wypatrzony przez wolontariuszkę w schroniskowej klatce. Maleńkie, prawie łyse od pcheł, przerażone psiątko. Nie wiem, kto potraktował tak psiaka, ale to co z nim zrobił jest karygodne. Popkins jest wspaniały, delikatny, cichy, zupełnie bezproblemowy - zamieszkał w domu tymczasowym razem z kotami i psem. Zachowuje się bez zarzutu. Przeszedł trochę zabiegów medycznych, w pyszczku Popkinsa zęby były w tragicznym stanie, zgorzel powodowała ogromny ból. Głodny piesek nie mógł jeść. Teraz stracił 6 zębów, ale stan zapalny został zaleczony, opuchlizn a zeszła. Pozbawiony pasożytów zewnętrznych pies obrasta w futerko. Popkins ślicznie jeździ samochodem - sam wsiada z przodu w nogi pasażera i stamtąd się nie rusza. W domu ma swoje legowisko na którym grzecznie siedzi. Ładnie chodzi na smyczy - drepczac na krótkich nóżkach. Maleństwo szuka pilnie dom,u, dobrego domu na zawsze! Kontakt [email][email protected][/email] tel.: 509 565 343 [email][email protected][/email] tel.: 609 601 362 [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01472.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC_7043.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC_7035.jpg[/IMG] a tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195363-Jamnik-d%C5%82ugow%C5%82osy-Popkins-szuka-domu./page14[/url]
  20. a ja myślałam, że ona już po świętach trafiła do DT w Poznaniu
  21. byłabym wdzięczna :)
  22. obcięty i wykąpany by się przeziębił lepiej poczekać a my i tak musimy jeszcze go posprawdzać
×
×
  • Create New...