-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
snuszak replied to dronka's topic in Już w nowym domu
wiem, że jesteście pewnie po uszy psami zawaleni, ale jakby co przesyłam Wam wątek schroniska w Mosinie - coś jak Puszczykowo/ Dopiewo, jest małe zapchane do granic możliwości i na gwałt potrzebuje adopcji, nie ma tam wolontariuszy gdyby ktoś mógł pomóc... [url]http://www.dogomania.pl/threads/207628-Przytulisko-dla-ps%C3%B3w-w-Mosinie-potrzebna-natychmiastowa-pomoc-w-adopcjach[/url]! -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
biedny Reksio, prawie wszyscy patrzą na niego z góry :) a co to za wilk na zdjęciu? -
Foksterierka zabiedzona - Kela - jak jej pomóc?
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wielbiciele foksów zlitujcie się nad mała, niech ktoś da jej szansę, po pobycie w DT powinna szybko znaleźć dom -
Reem, młody, piękny, płomienno- rudy psiak - w schroniskowym kojcu
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
szkoda, piękny z niego psiak i marnuje się w schronie -
mądrego i takiego opanowanego chcę go zabrać na spacer, jednak sama jestem i mam pewne obawy, on mały nie jest i obawiam się czy po spacerze będzie sam chciał do klatki wejść...
-
i jeszcze musi masy nabrać, sierść jeszcze całkiem ładna oby szybko znalazł fajny dom
-
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wątek Leosia [url]http://www.dogomania.pl/threads/207545-Leo%C5%9B-du%C5%BCy-m%C5%82ody-pi%C4%99kny-i-bez-domu?p=16853881#post16853881[/url] -
Leoś trafił do schroniska w czwartek. Złapany przez straż miejską na ulicy gdzie błąkał się już dłuższy czas. To młody duży samiec, przyjazny do ludzi, jednak dalej jeszcze przestraszony tym wszystkim co go spotkało. Na psy obok nie reaguje - zobaczymy jeszcze jak na spacerze. Psiak ma około roku. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/kjk.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lo.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/kj.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/leos.jpg[/IMG]
-
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie bałam się, były u mnie psy których nie puszczałam przez długi czas, były psy które puszczałam bardzo szybko bo byłam pewna - ona do tych należy, przywiązuje się bardzo szybko i to mnie martwi przychodzenie ćwiczyliśmy na ogrodzie, później w terenie z długą linką zawsze mamy 100% reakcji, gdyby z taką prędkością reagował Pako eh :) jednak luzem biega tylko na terenie gdzie z daleka widzę, że nikogo innego nie ma i gdzie nie pojawia się zwierzyna - tak dla pewności -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Soni z dziś - generalnie sunia się zachowuje i my ją tak traktujemy jakby była z nami od zawsze :loveu: my ją uwielbiamy! tylko suchej karmy nie chce jeść, tzn rano psy dostają mięsko to je, że aż strach czy michy przy tym nie wciągnie, ale wieczorkiem jest suche i to jest bleee :roll: jedyne co jej smakowało to Pakusiowe Magnusson ale tego wora mieliśmy końcówkę i już się skończyło, ani Vitake - co teraz je Pako ani rybna co mam od supergogi do schroniska jej nie smakują, maczanie i inne wydziwianie nie pomagają a dobrze by było gdyby mała przytyła odrobinkę tak z 1kg :p w linku ze zdjęciami Soni też fotki nowego psiaka w schronisku - to ten którego ja widziałam jak byłam u weta, nazwałam go Leopold tzn. Leoś, jest przyjazny tylko zlękniony, podaje łapkę i jest młody z rok będzie miał, nawet sobie w zębiska dał popatrzeć pozostałe 2 zabrane (chyba) bo nie ma ich w schronisku a w biurze była tylko Pani nie zajmująca się psami i nie potrafiła powiedzieć..... a link z fotkami [url]https://picasaweb.google.com/snuszkak/LeniwyPoniedziaEk?authkey=Gv1sRgCLTmwaaL5-rriwE#[/url] -
[quote name='gops']rozmiar M ? :evil_lol: bo taki potrzebuje :lol: kupilabym ale wole sie najpierw upewnic czy wytrzymuje zrywy czy to tylko zbedny gadzet .[/QUOTE] u mnie wytrzymało, z tym że po jakimś (dość krótkim czasie) guma ta się rozciąga i brzydko to wygląda bo rączka odstaje już od obroży.... a tak ogólnie same w sobie solidne dość są
-
Wszystkie maluchy już w domu stałym, dziękujemy !!
snuszak replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Przecież teraz wszystko pyli, najgorszy okres dla alergików, to wcale nie musi być alergia na psa!!!![/QUOTE] dokładnie! ale lekarze u nas też są jacyś niepoważni, pierwsze co jak wystąpi alergia to się pytają czy w domu jest pies lub kot, jeśli jest to zwalają na niego.... bez badań to można przecież i na teściową być uczulonym :diabloti: i co też usunąć? -
Wszystkie maluchy już w domu stałym, dziękujemy !!
snuszak replied to ata's topic in Już w nowym domu
kurcze powinny być obowiązkowe testy dla dzieciaków na alergię przed adopcją, przecież co to za problem zrobić....... chyba, że to była wymówka - bo mogło być i tak, skoro ludzie nie mogli nawet wcześniej przedzwonić biedny psiak, nie wie o co chodzi, oby znalazł szybko domek -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sonia zaszczepiona waży 12,2kg :p a reszta złe wieści, wet mówił że w piątek straż przyjechała z kolejnymi dwoma nowymi psami bez czipów, jeden lekki agresor - pewnie ze strachu, a drugi miły, kulawy na łapę z łokciem coś ma, stara sprawa, stwierdził że pewnie operacyjnie tylko da coś się zrobić to tak na oko bez prześwietlenia, bez niczego..... czyli jak długo nic nie było tak przybyły 3 psy w dwa, szkoda gadać :-( -
dla niewidomego psa ze swojej budy trafić do schroniska, to straszne i nic dziwnego, że psiak jest przerażony :(
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
... a każdy jeść musi eh Mishka miało być tak pięknie, a teraz cóż, kochana trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno, już dość Twojego cierpienia! -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mam taką nadzieję, a jak nie zaskoczą to trudno bywa i tak, bo kwestia jest taka Sonia bardziej niż psem interesuje się człowiekiem ;) byłyśmy u weta ale po 40 minutach czekania bez widocznego końca poszłyśmy spacerkiem do domu z założeniem powrotu do gabinetu w sobotę mało tego, do Puszczykowa przybędzie nowy psiak, bo akurat straż miejska przywiozła odłapanego.... zagadałam i mi pokazali z bagażnika na środkach był więc nie ogarniał ale podpalany, ponoć chudy bardzo (nie widziałam bo wystawili mi tylko łepek z siatki do łapania) błąkał się dłuższy czas, czipa nie ma- już zdążył wet sprawdzić więc kolejna bida u nas, jednak dopiero w przyszłym tygodniu będę w schronie, zrobię fotki -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
spoko wszystko w swoim czasie i zdjęcia z człowiekiem i z pakiem -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzeba to wyjaśnić wszystko jak najszybciej aby ewentualnie wrzucić na czarne kwiatki -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tak na szybko z dziś, wieczorkiem lecimy na szczepienie i obcięcie pazurków bo ma tak długie na przednich łapkach, że aż boje się przycinać co by jej krzywdy nie zrobić [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01767.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01765.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01763.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01762.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01761.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01768.jpg[/IMG] -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzięki Bo Reksio mały ciałem ale wielki sercem psiak zasługuje na domek -
czekam i trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: