Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. zobaczymy, myśleli że Dubby jest troszkę większa, poczekam i się okaże
  2. [url]http://lbn-huta.pl/[/url] co Wy na to aby Dubby zamieszkała w takim ośrodku?
  3. [quote name='supergoga']Może nasza Kasia w3zięłaby mamusię. Maluszki powinny, odpowiednio ogłoszone znaleźć domki.[/QUOTE] tak jak pisałam wcześniej nie ma problemu, z tym że przywiezienie jej by musiałoby być jak najprędzej
  4. kurcze no, przecież ma ładne fotki, młoda jest....
  5. ja też jestem ciekawa, mam nadzieję, że poznanie nas nie będzie dla niej dużym stresem
  6. [quote name='malinaoona']tak, ten ;)[/QUOTE] no widzisz jak super się udał ;)
  7. ważne jednak, że takie materiały są kręcone Miła wywalona kołami do góry mnie zauroczyła :loveu: to taka kochana suczka Ola to ten materiał, z którym dzwoniłaś?
  8. w końcu na swoim to Pan i władca się zrobił z niego - pilnuje tego dobrego czego wcześniej mu brakowało
  9. sympatyczny, pewnie ktoś tak sobie go chowa, że psiak codziennie przez tą ruchliwą drogę się wyprowadza na spacerki sam.....
  10. hihi Sandiego, w końcu bródkę ładną ma :)
  11. :multi::multi::multi::multi: a koleżanka super. Puszczykowi towarzystwo świetnie zrobi, no i to zdjęcie z dwoma zadkami biegnącymi obok siebie w pełnej zgodzie jakby to było od lat dziękuję i chyba będe ryczeć ze wzruszenia :placz: bo on tyle czekał a teraz ma tyle dobrego
  12. to co to już? już Puszczyk ma dom???????
  13. Nefiku, może uda mi się kiedyś Ciebie odwiedzić w hoteliku
  14. mały bazarek dla Misi [url]http://www.dogomania.pl/threads/211964-Bazarek-na-Animaliowc%C3%B3w-do-4.08-torba-portfeliki-gra-i-ciuszki!?p=17341216#post17341216[/url] ktoś chętny? kto pomoże podnosić?
  15. mały bazarek dla Animaliowców [url]http://www.dogomania.pl/threads/211964-Bazarek-na-Animaliowc%C3%B3w-do-4.08-torba-portfeliki-gra-i-ciuszki!?p=17341216#post17341216[/url] zapraszam i zachęcam do reklamowania i podnoszenia
  16. i jak są już jakieś następne rezerwacje?
  17. dla misi potrzebny domek z ogródkiem, własny człowiek kto jej da?
  18. ciekawe jak tam Leoś, czy już troszkę się ośmielił?
  19. z opisu też skłaniam się ku drugiemu domkowi
  20. to faktycznie :):) za to prosimy ładnie reklamować Dubbi znajomym - oczywiście odpowiedzialnym :)
  21. Puszczyk oj..... bez takich numerów a za domek trzymam mocno kciuki!
  22. dzięki serdecznie, mam nadzieję że na @ wszystko doszło
  23. to trzeba mu szybko super domek znaleźć
×
×
  • Create New...