[quote name='supergoga']Może nasza Kasia w3zięłaby mamusię. Maluszki powinny, odpowiednio ogłoszone znaleźć domki.[/QUOTE]
tak jak pisałam wcześniej nie ma problemu, z tym że przywiezienie jej by musiałoby być jak najprędzej
ważne jednak, że takie materiały są kręcone
Miła wywalona kołami do góry mnie zauroczyła :loveu: to taka kochana suczka
Ola to ten materiał, z którym dzwoniłaś?
:multi::multi::multi::multi:
a koleżanka super. Puszczykowi towarzystwo świetnie zrobi, no i to zdjęcie z dwoma zadkami biegnącymi obok siebie w pełnej zgodzie jakby to było od lat
dziękuję i chyba będe ryczeć ze wzruszenia :placz: bo on tyle czekał a teraz ma tyle dobrego
mały bazarek dla Misi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211964-Bazarek-na-Animaliowc%C3%B3w-do-4.08-torba-portfeliki-gra-i-ciuszki!?p=17341216#post17341216[/url]
ktoś chętny? kto pomoże podnosić?
mały bazarek dla Animaliowców
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211964-Bazarek-na-Animaliowc%C3%B3w-do-4.08-torba-portfeliki-gra-i-ciuszki!?p=17341216#post17341216[/url]
zapraszam i zachęcam do reklamowania i podnoszenia