Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. widziałam we wtorek maluchy an własne oczy - są świetne, takie piękne kudłaczki :loveu: trzymam kciuki za domki, mam nadzieje ze z oczkiem da sie cos zrobic
  2. to malutki pies, nie ma 10 kg nozki juz lepiej, czasem jak za duzo z pakosławem poszaleje to go troszke boli, dzis musialam go na spacerze na smycz szybko zlapac bo tak biegal z pakiem ze sie wywrocil pare razy z tego szalenstwa :shake: ogłaszanie jak najbardziej, bardzo prosze o pomoc w tym bo nigdy dobra nie bylam w ogłaszaniu, kontakt mailowy [email][email protected][/email] tel. 509565343 Baster własnie spi zmeczony bo odbywały z pakiem polgodzinne tarmoszenie sie :evil_lol: psiaki tak lubia sie bawic ze soba, bo pako najbardziej lubi wszytskie wersje mini mały jest juz odrobaczony narazie w kupie robali nie było ale pewnosci nie mam czy to jego czy paka wiec bede jeszcze obserowac :p
  3. następnym razem postaram się wyciagnąć mała, może jakiś spacer'?
  4. to jest ten przybłakany pies: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/baster-roczny-dzieciak-szuka-domku-138600/#post12352452[/url] Z tego co wiem gmina chciała podpisac umowę z innym schroniskiem ale wszędzie mają przepełnienia i jest w tym problem, pewnie dlatego to schronisko dalej istnieje, mogę sie jednak mylić likwidacja takiego miejsca jest dobra, ale też dobrze wiem ile psów trafia do niego bez interwencji straży miejskiej, gdyby ktoś miał jechać ze zwykłym kundlem do swarzędza lub innego miejsca, cholera wie co by zrobił - łopata? worek? sznurek i drzewo w lesie? lepiej nie wiedzieć. Nie mówiąc oszczeniakach.. więc zróbmy coś co polepszy te warunki ale nie pogarszać relacji jakie mamy w tym miejscu. Dixon abyś znalazł szybko domek. ;)
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/132/ed4351c5b015e0b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/128/38a4d2ed4ae4220d.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze po kąpieli [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/133/27a1924df6a553ad.jpg[/IMG][/URL]
  6. Baster to roczny dzieciak znalezionyw nocy. Błakający się po ulicach, kulawy. Nie wiadomo czy kulawizna spowodowana była potrąceniem czy kopnięciem można tyko się domyslać. Mimo wszystko Baster to psiak bardzo kontaktowy, kochający ludzi i mający swoje zdanie! Potrafi powiedzieć co mu się nie podoba, bądź i to pokazać. Widać, że w miejscu gdzie przebywał wcześniej nie został nauczony podstawowych zachowań. Jedyne co potrafi to utrzymać czystość w domu. Złości się bardzo gdy ktoś wychodzi z domu i psiak zostaje sam, jednak komunikuje to narazie jedynie głosem. w domu jeszcze nic nie zostało zniszczone. Jego gadatliwość to jedna z głownych cech, szczeka z radości i złości. Narazie pracuję nad tym by w domu zachowywał się ciszej - są już duże postępy. Wspaniale natomiast dogaduje się z innymi psami, potradi szaleć z pół dnia, później pada zmęczony pod łóżkiem. Nie wchodzi do łóżka - spi pod nim albo obok. Co mnie bardzo cieszy - to bardzo pojętny psiak. Już po jednej lekcji chodzenia na smyczy rozumie o co chodzi. Baster poszukuje kochającego domku, najlepiej z ogródkiem, bo przez cieńkie ściany bloków wszytsko słychać a może powodować jego szczekanie. Najlepiej gdyby to był domek, który wcześniej psiadał psa, lub szuka następnego do powiększenia stada. Mały nie powinien trafic do osoby uległej, bo szybko nią zawładnie i będzie robił co chce. pomóżcie temu wspaniałemu, szalonemu, pełnemu energii dziecku znaleźć dom! Obecnie piesek przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem. Zdjęcia wstawię już niedługo.
  7. Nefi wychodzi na spacerki, bo można go wyprowadzić i spokojnie iść nad wartę, skoro kłuje Cię to w oczy to może mam z nikim na spacery nie wychodzić, bo jak jeden nie może iść to i dlaczego inne by miały.... U Mundka już łacznie sporo czasu spędziłam siedząc w śmierdzącej klatce z paróweczkami i innymi smakołykami przekonując go do człowieka, robiłam to tak jak potrafiłam, a że nie doszłam do tego aby Mundka spokojnie wyczesaś to wybacz, nie jestem szkoleniowcem, zrobiłam tyle ile potrafiłam, to że pies wygląda gorzej nie oznacza, że poświęciłam mu mniej czasu. Miałam w właściwie miałyśmy już sytuacje podobną do tej teraz, szkoda że po robieniu szumu te osoby nagle przestały przyjeżdzać i odbierać telefony... jeśli masz pomysł, jak to zmienić nie robiąc złego tym psom to napisz. Moim zdaniem jeśli nie będzie etatowego pracownika zajmującego się schroniskiem to za dużo się nie zmieni.
  8. Saint to nie nasz wina, że psy są np. czymś zastawiane, ja już pare razy musiałam z czymś walczyć - np. koszem na smieci wypełnionym po brzegi... jeśli zwrócisz na coś uwagę w biurze to nie zostanie to przekazane do całego szerokiego grona, które pracuje tam od rana i oni akurat niekumaci to nie wpadną na to, że boksu nie należy zastawiać.
  9. a Dixon był na wadze u weta?
  10. Już pojawiły się komplikacje :shake: Jeśli dalej mogę liczyć na stransport do weta to bardzo się przyda niestety tym razem nie dla Aurorki :oops: Wczoraj jak wracałam ostatnim pociągiem do domu, blisko mnie niedaleko sklepow biegał mały piesek, o tej porze u mnie cisza na tym zadupiu więc nikogo więcej nie było. Mały bez obroży, kuleje na tył, przyczepił sie do mnie i aż do mojego domu za mna... dostał jeść, pić, całą noc przespał bardzo grzecznie w moim pokoju. Z Pakiem się dogaduje, tylko mocniej kulał rano... siusiał już nie podnosząc nożki bo tracił równowage, jak pochodził sobie troszke to teraz jest zdecydowanie lepiej, ale jak polezy dłuzej ma mocne problemy. Nie moge zabrać na tymczas jednoczesnie 2 psiakow, to w domu nie przejdzie.... a co do budy schroniskowej jak kuleje nie oddam, jedna nadzieja w tym, że jest młody, bardzo ladny, super kontaktowy i szybko znajdzie się coś dla niego. Aurora, przepraszam :-(:-(
  11. 1 zdjęcie piękne :loveu: i czekamy na wiadomosci dotyczace domku!
  12. pyszczek ma tak zjawiskowy, przepiekna! trzeba ja mocno rozglosic, jest moze ona na stronie adopcyjnej psow starszych?
  13. oczywiście - 509565343 to jest mój :p
  14. Jakie szczęście, kolejna psinka ma dom! Poczekamy mysle te dwa, trzy dni, a jeśli nie to i ja bedę szukać transportu :p
  15. Mundek jako jedyny psiak jest w schronisku dłużej niż rok, cała reszte wyciągaliśmy na bieżąco a trochę ich było w tym czasie, a siedzi dlatego, że jeszcze nigdy nie był na spacerku, bo to duzo bardziej przestraszony psiak od małej Aury :oops:
  16. Saint to może i z Mundkiem coś poradzisz?
  17. moja byla taka zółto- pomarańczowa chyba w indiańskie wzorki, ale mnie to obojętne jest, byle obrózka była mała :loveu: Saint, mój Pako jest 100% bez agresji, miałam już parę psów i też kotów na tymczasie, wszystko przyjmował dobrze, z suką i jeszcze do tego mała nie powinno być w ogole problemu, jedyne co może przestraszyc mała to jego początkowa ciekawość i natarczywość w stosunku do małej, jednka zawsze mija to po godzinie, koty też z drogi się usuwają, jednak jesli jakiś zostanie zagoniony przez mała do rogu to będzie się działo :shake: raz juz miałam w domu takiego pacjenta co bał się wchodzić w ogóle do domu, na każdy dźwiek reagował kuleniem się itp. jednak bardzo szybko się przełamał, teraz ma wspaniały domek we Wrocławiu, wiem że pies psu nie jest równy i wiem, że z nia pewnie będzie zupełnie inaczej niż z Frankkiem jednak jestem dobrej myśli, na pewno mała ma u mnie duzo wieksze szanse niż w schronisku :p
  18. Nie takie transporty sie organizowalo :evil_lol:
  19. zajecia na których musze być konczą się o 13.30 i jeśli wszystko pojdzie dobrze to 14.15 mam wyjazd z poznania pociagiem w schronisku moge byc o 15.30 tak chyba bedzie najlepiej co? do schroniska droge znasz to nie bedzie problemu a ja mam do niego pare krokow to podejde sama. Saint i Linka dziekuję bardzo za pomoc, daliście tej suni dużą szansę. Mam nadzieję, że zawału na moje zwierzaki nie dostanie i poradzę sobie z nią. Supergoga możesz umówić weta na polance, że bedziemy? Jesli nie bedziesz miec czas zeby tam byc to zostaw dla mnie ten Fiprex do schroniska i obrózke :p Saint - zostawiliscie małej obrózke? Była wyprowadzana przez Was z budy czy nie? Bo ja powinnam gdzieś mieć małe szeleczki, ale nie wiem czy beda dobre na nia, a moja mała obrozka poszla ze slepym Tobim ostatnio i teraz mam ubytki w sprzecie schroniskowym.
  20. oby to bylo to :p trzymam kciuki za wyniki rozmowy :loveu:
  21. zdjęcia są piękne, a byłaś Aniu na spacerze?
  22. wet na polance koło malty, a jeśli nie bedzie miała nic zarazliwego skornego to nie trzeba sie spieszyc bo jedzie do mnie a nie do schroniska :evil_lol:
  23. [quote name='Saint'][B]eduse[/B] - to, że mała pokazuje brzuch nie musi oznaczać podporządkowania. Równie dobrze może być reakcją nadwrażliwości powodowaną lękiem. Teraz do rzeczy.. Rozumiem jest ktoś, kto chce dać DT psince, a jedynym problemem jest założenie jej obroży? Ekhm.. Zatem jutro się za nią wezmę.. Będzie miała zrobiony trening odwrażliwiania/ kontrwarunkowania i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jutro będzie już chodziła w obroży..[/quote] udało się?
  24. coś Ty Linka serio mowisz??? ja mogę np. we wtorek popoludniu jeśli pasuje :p
  25. Dixona pewnie już tylko chwila od wyciągnięcia dzieli..... ale jest tam jeszcze parę psów na których cholernie mi zależy, Mundek który jest tam od ponad roku, mała Aura - trafi do mnie na tymczas, no i Nefi co ma w glowie szwy, jeśli dostaniemy zakaz wejścia na ten teren nikt im już nie pomoże, nie wspominając o tym że pewnie zaraz cos nowego przyjdzie :shake:
×
×
  • Create New...