-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
Co słychać u sunieczki?
-
Zaglądam do Moli.
-
[quote name='paula82']Petra zamieszkała w Warszawie na Targówku w bloku. Adoptowało ją małżeństwo w średnim wieku, u których często przebywa wnuczka. Kiedy się robi ciepło wyjeżdżają na działkę i tam spędzają lato. Oczywiście Ptera będzie spała w domu bo państwo dobrze wiedzą, że gdyby tylko nie chcieli jej do domu wpuścić to by im spać nie dała bo ona strasznie wyje i do budy za nic w świecie nie wejdzie to pies kanapowy/domowy. W ogóle bardzo fajni ludzie, przyjechali, od razu powiedzieli, że to ich pies. Odjechali z Petrą, własnym samochodem. Na szczęście p. Jola już ją trochę zdążyła nauczyć, że w samochodzie nie trzeba wariować.[/QUOTE] To super. Bardzo się cieszę i oby już zawsze miała dom.
-
Dziękuję. Ona jest taka biedna.
-
Widzę, że nikt na ten wątek już nie zagląda.
-
Taką wiadomość otrzymałam na Facebooku. [URL]http://www.facebook.com/?sk=welcome#!/photo.php?fbid=511574375574000&set=oa.290288484379020&type=1&theater[/URL] [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=511574375574000&set=oa.290288484379020&type=1&theater#!/events/196589503783332/[/URL]
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No to cieszę się, że odzyskała humorek. -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
maja602 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Co u Czili? Czy ktoś się odzywał z ogłoszeń? Jak sytuacja suni? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Ninka? Czy już wróciła do dawnej formy? -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
maja602 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Gdzieś uciekł mi ten wątek. Dzisiaj go odnalazłam, bo mam trochę vetorylu a pamiętałam, że Cecylka go potrzebowała. Takie smutne wiadomości. Jedyne pocieszenie, to takie, że miała domek i wspaniałą Panią. Bardzo mi przykro. Żegnaj Cecylko.