jkp
Members-
Posts
1247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jkp
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
PRAWDA Ajula karme dla Guffiaczka musimy "My" ze skladkowej kasy kupic . BB Z RODZINA i tak ponosi wszystkie koszty DT, poswieca swój czas i dostosowuje Pepsi do tymczasa:mad:. Jesli BB bedzie stawiała opór to ja moge zamoweic i dowieźć pod drzwi BB :evil_lol:. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
jkp replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Płatny ten DT ( tak pytam bo Fredzia ma zebrana kaske na hotelik) -
Hej mała zwana roboczo JOKO jest juz u mnie . Miłe maleństwo przyjazne do psow i kota:lol:. BAARDZO WYCHUDZONA:shake: 4,8 kg !!!!!. To domowy psiak , doskonale wie co robi sie w kuchni i do czego moze słuzyc kanapa:evil_lol:. Jest juz wykapana ( panika była troche) a o 14 jedzie do weta. Po przeglądzie weta jedzie do swojego DT .
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
On porywa te smycze do kąta i zjada :mad:?? To zemsta za spacery na smyczy ?, Przeciez On ma duzo wolnosci !. Czy to jego chęc gryzienia czegokolwiek ? A moze przerabia w ten sposób problemy z własnym męskim ego :evil_lol:? -
A ja się martwię tą przesuniętą sterylką :shake:. Nie chce być czarnowidzem ale licho nie śpi . Bo tez nie rozumiem: jak " my" w DT robimy sterylke przed wydaniem suki to wiadomo dlaczego. Jesli juz do tego nie dochodzi z róznych powodow i ma byc sterylka w DS to dobry dom chyba sam pokrywa koszty sterylki ?? Bella to duzy psiak , utrzymanie takiego stwora kosztuje więc DS chyba musi liczyc sie z kosztami dosc duzymi i sterylka to tylko fragment PRZYSZŁYCH kosztów. REASUMUJAC JESLI STERYLKA W DS ZOSTAJE NADAL NA "NASZEJ" GŁOWIE ( I PORFELU) TO JA SIE MARTWIE CZY DOM NA PEWNO WIE CO ROBI I CZY TA STERYLKA JEST PEWNA I W OGOLE :shake::shake:
-
Wysłałam kase do Jaagi na jej "DT beniowe" mozna z tego zapłacic .
-
OK to komu wysłac obroze dla Czarka ?
-
Mam 1 obroze pw pchielna KILTIX na psa wielkosci spaniela ( ten rozmiar ) nie wiem od ilu do ilu kg bo wyrzuciłam opakowanie :mad:.Była na psie pare dni , teraz lezy a szkoda ma jeszcze długa waznośc ( jescze 5 miesiecy). Przyda sie wam ?
-
Dziekujemy :roll: :multi:. HURRRAAAA !! Dołoze do transportu Barda ile trzeba i gdyby potem było potrzebne wsparcie to tez jestem . Gdybym cos przeoczyła to prosze mnie upomniec na pw :mad::mad::mad:.
-
Opis DT : Poznań, mała będzie w mieszkaniu , będzie jedynym psem ( w domu jest jakis gryzon w klatce , chyba szczurek). W domu Pani i dwoje prawie dorosłych dzieci. Pani ma jakies doswiadczenie z psami ( miała psa w domu rodzinnym) ale nie ma doswiadczenia z DT . Jesli beda jakies problemy s sunia ( np zdrowotne ) to ja jestem pomoca i zapleczem. Pani bardzo sie cieszy ,ze sunia do niej przyjdzie . Jak pisałam Dt jest płatne ze wzgledu na sytuacje finansowa , inaczej nie wypadałoby mi nawet prosic o pomoc.
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie nie było ale tu jakoś idzie Gufikowi a ja mam na głowie jedna pogryziona suczke , której załatwiam DT oraz 4 psy z pd polski , które albo sa " pod chmurka" (zaraz je wyłapia i przerobia na smalec taka tam rzeczywistośc ) a jeden trafi do schronu , ktory jest umieralnią totalną. ALE O GUFIKU PAMIETAM ( i o Czarnej - zeby chociaz głodna nie była :-(:-(). Zrobiłam ostatnio sporo deklaracji bo same beznadziejne sprawy są ale jak zabraknie Gufikowi kasy to oczywiscie dodam . Mam nadzieje ,ze nie bedzie jednak problemow duzych dla Pepsi z powodu Gufiego:shake:. -
No moze mozna "zamowić" miejsce w Szczecinku dla niego ?? Andzia mozesz chociaz zapytać ?? Moze trafi sie transpoprt łaczony , jesli psiak dotrze do Poznania to ja go moge dalej zawieźć .
-
Co tu tak cicho :shake::shake: psiak ma dwa dni na znalezienie schronienia !! A ja mam pytanie o jego koleżankę - pamiętam ,ze sunia jest gdzieś a nie jest wysterylizowana . Czy mozna chociaz o tyle ułatwic jej sytuację zeby ja wysterylizowac i przetrzymac do zagojenia w klinice wet ?? Za to hotelowanie w kl .wet bym zapłaciła .
-
hotelik ( przy schronisku) był ale nie ma . Inne miejsca sprawdzam. Czasami :shake:jak jest konkretne miejsce to się kasa znajduje.
-
Sprawdziłam Srem - to jest schronisko w Gaju, prowadzone przez fundację dr Lucy. Nie maja hoteliku , tylko schronisko dla zwierząt znalezionych.:shake:. Mysle ,ze trzeba popatrzeć bliżej ( koszt transportu na drugi koniec Polski to koszt 1 miesiaca w hotelu !!!) Zapytajcie Łódź, , Katowice . Jest strona www wyszukiwarka z hotelami dla zwierząt . Sprawdźcie co jest "obok" Was i akceptowalne . Moze chociaz jeden psiak się zmieści ??!!
-
o TYM HOTELIKU W SZCZECINSKIM ( CHYBA?) WIE COS [B]ania z poznania [/B]może napiszcie do niej pytanie ??
-
Dobra zapytam o Śrem i jeszce jest tani hotek ale kolo Stargardu Szczecińskiego chyba :shake::shake::shake: Ten DT płatny w P-niu jest niepewny a poza tym jest jeszcze inna chetna ( i mniejsza !!) bida na niego !!! (z Obornik koło Poznania )