Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. PRAWDA Ajula karme dla Guffiaczka musimy "My" ze skladkowej kasy kupic . BB Z RODZINA i tak ponosi wszystkie koszty DT, poswieca swój czas i dostosowuje Pepsi do tymczasa:mad:. Jesli BB bedzie stawiała opór to ja moge zamoweic i dowieźć pod drzwi BB :evil_lol:.
  2. Płatny ten DT ( tak pytam bo Fredzia ma zebrana kaske na hotelik)
  3. FOTKI ? prosze bardzo:lol:[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7951/img3062.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9992/img3058r.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8035/img3059h.jpg[/IMG]
  4. Hej mała zwana roboczo JOKO jest juz u mnie . Miłe maleństwo przyjazne do psow i kota:lol:. BAARDZO WYCHUDZONA:shake: 4,8 kg !!!!!. To domowy psiak , doskonale wie co robi sie w kuchni i do czego moze słuzyc kanapa:evil_lol:. Jest juz wykapana ( panika była troche) a o 14 jedzie do weta. Po przeglądzie weta jedzie do swojego DT .
  5. sunia bedzie u mnie jutro przed południem
  6. On porywa te smycze do kąta i zjada :mad:?? To zemsta za spacery na smyczy ?, Przeciez On ma duzo wolnosci !. Czy to jego chęc gryzienia czegokolwiek ? A moze przerabia w ten sposób problemy z własnym męskim ego :evil_lol:?
  7. OKI Jaaga przekonałaś mnie masz racje:razz:. Czy ktos zauwazył ,ze dzieki " zCiapowieniu" :eviltong: Belli nr 1 , druga benia szybko przestała byc bezimenna i weszła naturalnie w imie Bella .I jeszcze sie nie mylą :evil_lol:!!
  8. A ja się martwię tą przesuniętą sterylką :shake:. Nie chce być czarnowidzem ale licho nie śpi . Bo tez nie rozumiem: jak " my" w DT robimy sterylke przed wydaniem suki to wiadomo dlaczego. Jesli juz do tego nie dochodzi z róznych powodow i ma byc sterylka w DS to dobry dom chyba sam pokrywa koszty sterylki ?? Bella to duzy psiak , utrzymanie takiego stwora kosztuje więc DS chyba musi liczyc sie z kosztami dosc duzymi i sterylka to tylko fragment PRZYSZŁYCH kosztów. REASUMUJAC JESLI STERYLKA W DS ZOSTAJE NADAL NA "NASZEJ" GŁOWIE ( I PORFELU) TO JA SIE MARTWIE CZY DOM NA PEWNO WIE CO ROBI I CZY TA STERYLKA JEST PEWNA I W OGOLE :shake::shake:
  9. Wysłałam kase do Jaagi na jej "DT beniowe" mozna z tego zapłacic .
  10. OK to komu wysłac obroze dla Czarka ?
  11. Mam 1 obroze pw pchielna KILTIX na psa wielkosci spaniela ( ten rozmiar ) nie wiem od ilu do ilu kg bo wyrzuciłam opakowanie :mad:.Była na psie pare dni , teraz lezy a szkoda ma jeszcze długa waznośc ( jescze 5 miesiecy). Przyda sie wam ?
  12. Wysłałam dzis kase do Jaagi bo mam jej konto :evil_lol:.
  13. Dziekujemy :roll: :multi:. HURRRAAAA !! Dołoze do transportu Barda ile trzeba i gdyby potem było potrzebne wsparcie to tez jestem . Gdybym cos przeoczyła to prosze mnie upomniec na pw :mad::mad::mad:.
  14. Opis DT : Poznań, mała będzie w mieszkaniu , będzie jedynym psem ( w domu jest jakis gryzon w klatce , chyba szczurek). W domu Pani i dwoje prawie dorosłych dzieci. Pani ma jakies doswiadczenie z psami ( miała psa w domu rodzinnym) ale nie ma doswiadczenia z DT . Jesli beda jakies problemy s sunia ( np zdrowotne ) to ja jestem pomoca i zapleczem. Pani bardzo sie cieszy ,ze sunia do niej przyjdzie . Jak pisałam Dt jest płatne ze wzgledu na sytuacje finansowa , inaczej nie wypadałoby mi nawet prosic o pomoc.
  15. Dt jest juz dogadany na 90% wiec jesteśmy umowione na sobotę. Ale DT nie ma duzego doswiadczenia za to ma bardzo ciężka sytuacje finansowa ( dlatego nie ma swojego psa miedzy innymi) BARDZO PROSZE O WSPARCIE FINANSOWE . Lika czy z tym zapłaceniem z 1 miesiac jest aktualne ?.
  16. Jaaga umawiaj sterylkę nie można tracić okazji na dobry domek
  17. Dawno mnie nie było ale tu jakoś idzie Gufikowi a ja mam na głowie jedna pogryziona suczke , której załatwiam DT oraz 4 psy z pd polski , które albo sa " pod chmurka" (zaraz je wyłapia i przerobia na smalec taka tam rzeczywistośc ) a jeden trafi do schronu , ktory jest umieralnią totalną. ALE O GUFIKU PAMIETAM ( i o Czarnej - zeby chociaz głodna nie była :-(:-(). Zrobiłam ostatnio sporo deklaracji bo same beznadziejne sprawy są ale jak zabraknie Gufikowi kasy to oczywiscie dodam . Mam nadzieje ,ze nie bedzie jednak problemow duzych dla Pepsi z powodu Gufiego:shake:.
  18. No moze mozna "zamowić" miejsce w Szczecinku dla niego ?? Andzia mozesz chociaz zapytać ?? Moze trafi sie transpoprt łaczony , jesli psiak dotrze do Poznania to ja go moge dalej zawieźć .
  19. Co tu tak cicho :shake::shake: psiak ma dwa dni na znalezienie schronienia !! A ja mam pytanie o jego koleżankę - pamiętam ,ze sunia jest gdzieś a nie jest wysterylizowana . Czy mozna chociaz o tyle ułatwic jej sytuację zeby ja wysterylizowac i przetrzymac do zagojenia w klinice wet ?? Za to hotelowanie w kl .wet bym zapłaciła .
  20. Jaaga w razie czego jestem ;). pomogę oczywiscie
  21. hotelik ( przy schronisku) był ale nie ma . Inne miejsca sprawdzam. Czasami :shake:jak jest konkretne miejsce to się kasa znajduje.
  22. Sprawdziłam Srem - to jest schronisko w Gaju, prowadzone przez fundację dr Lucy. Nie maja hoteliku , tylko schronisko dla zwierząt znalezionych.:shake:. Mysle ,ze trzeba popatrzeć bliżej ( koszt transportu na drugi koniec Polski to koszt 1 miesiaca w hotelu !!!) Zapytajcie Łódź, , Katowice . Jest strona www wyszukiwarka z hotelami dla zwierząt . Sprawdźcie co jest "obok" Was i akceptowalne . Moze chociaz jeden psiak się zmieści ??!!
  23. Ok jestem w trakcie ustalania z DT ( OD ZARAZ :multi:) [B] Pilnie[/B] prosze załozycielke watku albo inna osobe , ktora była w schronisku i widziała suczke o kontakt PW.
  24. o TYM HOTELIKU W SZCZECINSKIM ( CHYBA?) WIE COS [B]ania z poznania [/B]może napiszcie do niej pytanie ??
  25. Dobra zapytam o Śrem i jeszce jest tani hotek ale kolo Stargardu Szczecińskiego chyba :shake::shake::shake: Ten DT płatny w P-niu jest niepewny a poza tym jest jeszcze inna chetna ( i mniejsza !!) bida na niego !!! (z Obornik koło Poznania )
×
×
  • Create New...