Zdjęć Aresa raczej długo nie będzie, na razie mam kilka ujęć motyli, w niedzielę jadę do Chorzowa na krajową, no a potem będę musiała się hamować, żeby licznika nie przebić :placz:
[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4042/dsc0263xa.jpg[/IMG]
[IMG]http://wd2.photoblog.pl/lvp1/201009/4F/74954621.jpg[/IMG]
[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8708/10543923.jpg[/IMG]