Mówię o aparacie. O tym, że mówisz, że jest bardzo dobry, ale na podstawie magazynu... Jak chcesz mówić czy jest dobry czy nie - sama się zastanów...
W takim magazynie - wystarczy, że Nikon zapłaci im za dobrą reklamę nowego sprzętu.
A co z tego, że d90 to starszy model ? Ma o wiele lepszą matrycę, jest ogromna różnica w zdjęciach, w naszym przypadku to akurat nie gra dużej miary, ale przy prof. zdjęciach tak.
Zaraz pewnie ktoś napisze, że nikt tu nie robi profesjonalnych zdjęć i wystarczy taki korpus, ale mnie też nie o to chodzi, tylko o to, że Cavalierkaa nie ocenia na żadnej podstawie :]