[quote name='Darianna']Widziałam to foto na FB... robi wrażenie... Wpadasz może do Rybnika w weekend? skoro we wrocku się minęłyśmy?[/QUOTE]
No niestety... We Wrocu w niedzielę już o 13.14 miałam pociąg... :( A do Rybnika nie dojadę :shake: W tym roku już tylko Częstochowa za dwa tygodnie, z Zabrza również rezygnuję
btw, muszę Ci zdjęcie podesłać w końcu :diabloti::diabloti: