Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Nie rozumiem, te maluchy oczu nie mają?? Takiej urodziwej ekipie nie dać się złapać?:lol: To chyba dla tego, że ciemno było ;) Dziś musi być lepiej :):)
  2. Cały czas trzymam kciuki, a jutro to i u nóg chyba zaplotę. Biedne psiaki :(
  3. To też ;) Kojak :) widzisz jak Cię dzielnie podnosimy :multi:
  4. Koleżanka ma szczeniaka i tak go jakoś po kociemu wychowuje :diabloti:
  5. [quote name='Lobaria']Wpłacam na konto Aramiska 145 zł / połowę /z bazarku [B]Maruda666[/B] - dziękujemy pięknie :) Myślałam, że całość wpłaty jest na Czarka, ale[B] AtaO[/B] mnie naprowadziła :)[/QUOTE] Całość z obu bazarków (390zł ) z fantów podarowanych przez cioteczkę ewu :loveu: do podziału po połowie dla Aramisa i Czarka. Cieszę się, że przynajmniej tak mogę pomóc :)
  6. Potwierdzam ;) - łącznie z obu bazarków dla psiaków z Pszczyny z fantów podarowanych przez nieocenioną cioteczkę ewu :loveu: poszło dla Czarka 195zł ( wcześniej 145 i wczorajsze 50zł ). Czaruś :) Oby ten Twój domek znalazł się jak najszybciej :)
  7. Do góry mały pulpeciku :multi:
  8. Trzymam kciuki aby pozostała trójeczka jak najszybciej też dała się złapać.
  9. Zapraszam na szybki bazarek dla rodzinki - wielka wyprzedaż od 1zł -- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233437-w-robocie-wietrzenie-magazynu-)?p=19798905#post19798905[/URL] Wszystkie te fanty już nieraz były, ale może komuś coś się jeszcze przyda? Może na jakąś puszkę uzbieramy ;)
  10. Kropa poszła do nowego domku :) :( Była z nami od trzech lat. Kto mi teraz będzie zdzierał skórę z rąk ?? Mąż jeszcze o tym nie wie ;), ale jeżeli Kropa się zaadaptuje ( problemem jest psiak, który tam mieszka), to mamy miejsce dla Maćka lub Farcika - kociate, gdzie jesteście????
  11. Dawno do Nikuni nie zaglądałam ;) - koło bloku też macie całkiem fajne tereny spacerowe :):)
  12. Jestem na zaproszenie Ewci. Niestety z daleka mogę jedynie wspierać mentalnie, postaram się też trochę finansowo jak coś się znajdzie dla nich. Zimno się robi coraz bardziej :(
  13. U nas pod śmietnikiem w dalszym ciągu nic się nie zmienia :(- Farta i Maćka nie ma :shake: Białasek wiernie czatuje pod blokiem, czasami lata z ogonkiem w górze z moimi kotami ( w zeszłym roku nigdy go nie widziałam biegnącego, zawsze ogon spuszczony :( ). Sąsiad, odkąd Rysiek wyjechał, jakby przycichł ( oby to nie była cisza przed burzą ). W domu mam chorą Marudę - gdzieś nieboga dorobiła się ropnia pod ogonem. W niedzielę w pierwszej chwili pomyślałam o ropomaciczu ( chlusnęło jej nagle spod ogona), potem oprzytomniałam - przecież ona wysterylizowana. W tej chwili wszystko na dobrej drodze, ropsko się już nie zbiera, pomału goimy się :)
  14. Ślicznie śpi maluszek :loveu: ale też na tym zdjęciu widać, że owłosienia sporo mu brakuje :( Przy symetrycznych wyłysieniach u mojej kotki wet podejrzewał niedoczynność tarczycy - ale nie wiem czy w tym wypadku takie rozpoznanie miało by sens.
  15. Jakiś konkretny wzorek tatuażu już wybrałaś ? ;) Podnoszę malucha :)
  16. Na pierwszą Rudasku :multi: Spokojnej nocy :)
  17. [quote name='mysza 1']Ciocia, jakie pieniądze? :) Coś nikt nie zagląda już do Nuczki :([/QUOTE] To była wiadomość dla Kory :) A do małej zaglądam cały czas i pewnie sporo takich cichych wielbicieli ma :)
  18. No nie :evil_lol: bardzo kulturalny psiak :):)
  19. Teraz piszę już tam gdzie należy :oops: - zakręciłam się i napisałam na wątku Frania - pieniądze za transport są już na koncie :)
  20. [quote name='Maruda666']A ja melduję, że 50 zł za transport do Łodzi już na koncie :)[/QUOTE] Przepraszam, oczywiście to nie ten wątek :oops:
  21. Jak wspaniała wiadomość :multi: Bella ma już swój DOM :)
×
×
  • Create New...