Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Jutro kończymy bazarek - ostatnia szansa na zakupy :) Zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202631-Pomoc-dla-Tymczas%C3%B3w-Ulvhedinn-do-1.03.11-filmy-kawa-i-takie-tam-%29[/url]
  2. [quote name='sonek666']Ja mam cały piątek wolny :) Mogę siedzieć cały dzień , znaczy pracować , że w sensie :)[/QUOTE] Czyli rozumiem, że na weekend do domu nie wracasz :cool3::cool3: - trochę sobie ,,poprywacę", ale wątek też podniosę :multi:.
  3. Ten ,,malutki", to kawał chłopa :)
  4. Na bazarku dla trzech staruszków ( Amorka, Anika i Bodzia) mamy już po 40zł na głowę Bardzo serdecznie zapraszam - może będzie jeszcze więcej ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/202246-Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-kawa-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02?p=16376230#post16376230[/url]
  5. Na bazarku dla trzech staruszków ( Amorka, Anika i Bodzia) mamy już po 40zł na głowę :) :) Bardzo serdecznie zapraszam - może będzie jeszcze więcej ;) ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/202246-Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-kawa-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02?p=16376230#post16376230[/url]
  6. Bruno, do góry !! Czekamy na nowe wieści :)
  7. Fiziu, moich doszło 50 :crazyeye:? - wysłałam 60zł. Pytam tak dla pewności ;)
  8. Ciaputka, ale ruch się zrobił koło ciebie :multi:
  9. Rufusku, jak w takim tempie będziesz się socjalizował, to galopem domku trzeba szukać :)
  10. Piękne fotki :) I Rudy i Harlej - kawał faceta ( chciałam w liczbie mnogiej, ale dziwnie brzmi :evil_lol:) Pozwólcie, że zaproszę na bazarek dla tymczasów ulvhedin [url]http://www.dogomania.pl/threads/202631-Pomoc-dla-Tymczas%C3%B3w-Ulvhedinn-do-1.03.11-filmy-kawa-i-takie-tam-%29[/url]
  11. [quote name='Mysza2']Marudko, czy ciebie też talent dopadł:):)[/QUOTE] Myszko, przed północą, to tak czasami miewam :evil_lol: Przy okazji pozwolę sobie u Amorka zaprosić na bazarek dla tymczasów ulvhedin [url]http://www.dogomania.pl/threads/202631-Pomoc-dla-Tymczas%C3%B3w-Ulvhedinn-do-1.03.11-filmy-kawa-i-takie-tam-%29[/url]
  12. Od właścicieli żadnej informacji co do tych kup to pewnie nie ma. Skoro miał szersze badania w ub roku, to może juz wtedy coś sie działo? Sory - utknęłam na poprzedniej stronie i nie doczytałam ostatnich postów:oops:
  13. [quote name='marta0731']Kapselek......... Poratuj biedne ciotki wspaniałą informacją......... No weekend jest, bawić się i opijać trzeba a nie siedzieć i dumać.........:BIG:[/QUOTE] Lecę do sklepu coś kupić :evil_lol: Przy okazji zapraszam na bazarek dla tymczasów u ulvhedin :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202631-Pomoc-dla-Tymczas%C3%B3w-Ulvhedinn-do-1.03.11-filmy-kawa-i-takie-tam-%29[/url]
  14. W awatarku mam mojego boksia Cezarka( już za TM) i małego Rysiaczka. Moja super marudna Maruda( kocica) już się nie zmieściła ;)
  15. Przebrnęłam przez ostatnie 10stron . Potwierdzam na wątku stałą 20zł dla Kropo-Ciaputy :)
  16. Posłałam swoją składkę od grudnia do lutego - 60zł. Przepraszam, że tak nieregularnie.
  17. Amorku :), Zuzia napisała, że wytrzeźwiałeś ;) - tylko tak dalej :multi: Czuje się nareszcie kochany i potrzebny :loveu:
  18. Wpraszam się tylnymi drzwiami do Bazyla. Śliczny jesteś czarnulku:) A Twoja historia chwyta za serce. Trzymam kciuki za super domek godny takiego słodziaka :) Przy okazji zapraszam na bazarek dla staruszków ( między innymi dla Amorka) w moim podpisie.
  19. Cały czas cichutko podczytywałam co u Lenki. Nawet nie wiem jak napisać, jak bardzo się cieszę :multi::multi::multi: Z Lenki zrobił się zupełnie inny psiak - może gdzieś po drodze ktoś ją podmienił?:evil_lol:
  20. Obiecałam 20zł na Plamę od marca - jako że kilka groszy mi wpadło, zrobiłam stały przelew od lutego - dziś poszło. Przy okazji zaproszę na bazarek dla trzech staruszków [url]http://www.dogomania.pl/threads/202246-Podr%C4%99czniki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCne-kawa-i-nie-tylko-na-trzech-staruszk%C3%B3w-do-28.02[/url]
  21. Nie wyrzucicie, jak zaproszę na bazarek w moim podpisie?? ( pewnie nie wyrzucicie, kulturalne towarzystwo :) ) Dla staruszków - Bodzia, Anika i Amorka.
  22. Wspaniałe wieści :) i piękne zdjęcia - na przedostatnim prawie uśmiechnięty ;)
×
×
  • Create New...