Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [URL="http://img686.imageshack.us/i/dscn1305jb.jpg/"]http://img686.imageshack.us/i/dscn1305jb.jpg/ :loveu::loveu: [/URL]
  2. Ja również ku zaproszeniu paulinken. Niestety finansowo pomóc nie mogę. :placz::placz::placz: Mogę hopsnąć czasem jamniorka, chociaż aktualnie na dogo bd rzadko, bo mam full nauki. :-(
  3. Ech, jak dobrze, że Maleńka u boku swojej rodzinki. :)
  4. Boluś..........
  5. [quote name='fioneczka']oby szybko znalazł się ktoś kto ją pokocha śliczna mała ...[/QUOTE] Przyłączam się do słów fioneczki.
  6. Co zrobią państwo z Bolusiem gdy już im się "odwidzi" totalnie?? :O
  7. Boluś.....
  8. No to dobrze.:) Czekamy na zdjęcia.
  9. Tyle ogłoszeń i nic!?. :(:( Boluś...
  10. [quote name='Andzike']Aga to ten drastyczny tytuł przydałoby się zmienić...;)[/QUOTE] Jestem za. ;) Chyba, że czekamy do soboty. :)
  11. Gosek to uroczy pies. Potrafi ładnie "siad", podać łapę/przybić piątkę.:) Dość dłuższy czas jest w schronisku. Na spacerze nie sprawia żadnych problemów. Ciągle by chciał być głaskany po prostu każdą chwile chciałby spędzać przy ludziach. Nie wcina się w bójki, jednak za kotami nie przepada. To starczy psiak, który także czeka na swoją szansę...
  12. " Za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem grożą [B]nawet[/B] dwa lata więzienia. " Rzeczywiście "bardzo" dużo. ;/;/
  13. "Mój" Kochany starszy GOSek także czeka dłuższy czas na domek... :( [IMG]http://images40.fotosik.pl/336/487c3277e4e270b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/348/13e8a3178e67e809med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...