Nie lubię jak tak ludzie robią, może im głupio zadzwonić i powiedzieć, że jednak psiaka nie wezmą, ale powinni trochę użyć umysłu i mimo wszystko powiadomić, by dalej szuka odpowiedzialnego domku dla psiaka.
A właśnie, jak z ogłoszeniami dla Chesterka? Są aktualne czy nie?
a tak na marginesie z miłą chęcią zobaczę Lisia, gdy już będzie się bardzo dobrze czuł. : D