[quote name='wilczek007']ale chociaż dziękujemy, że weszłas;)
można też robic ogloszonka,jesli ktos ma czas lub chęc itp...to już zależy.[/QUOTE]
W ogłoszeniach mogę pomóc, ale problem w tym, że na razie mam za dużo nauki. Wpadam na dogo kiedy tylko znajdę chwilę czasu. Dopiero jak już to albo w przyszłym tyg. albo w przyszły weekend mogę zrobić ogłoszenia. :( Pewnie już ktoś porobi dla małej ogłoszonka, ale od przybytku głowa nie boli... ;)