Nie wiem czy / wiecie oglądałyśmy tą sprawę... To właśnie Polska. :angryy: [URL="http://www.tvn24.pl/-1,1689552,0,1,wprowadzil-psa-pod-pociag-kara-go-nie-spotka,wiadomosc.html"]http://www.tvn24.pl/-1,1689552,0,1,w...wiadomosc.html[/URL]
Ja mam słabość do "Gladiatora" na dodatek zawsze ryczę na końcu. :eviltong:
A tak na marginesie - Polska wygrała. :razz:
No właśnie Lis, do domku !!