Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Dzień dobry Lisiaku :)
  2. No właśnie ciekawe co z tym 3latkiem... Jak zwykle szumu ludzie tyle zrobią, ale sprawę i tak zostawiają. :/ Co do pociągu, nie do końca obejrzałam cały filmik, bo zakrywałam oczy... eh. :-( No właśnie Lisiu gdzie Twój domek ??!! Czemu nikt się o Ciebie "nie bije" ?! Dobranoc Chesterku
  3. Nie wiem czy / wiecie oglądałyśmy tą sprawę... To właśnie Polska. :angryy: [URL="http://www.tvn24.pl/-1,1689552,0,1,wprowadzil-psa-pod-pociag-kara-go-nie-spotka,wiadomosc.html"]http://www.tvn24.pl/-1,1689552,0,1,w...wiadomosc.html[/URL] Ja mam słabość do "Gladiatora" na dodatek zawsze ryczę na końcu. :eviltong: A tak na marginesie - Polska wygrała. :razz: No właśnie Lis, do domku !!
  4. Buhahaha, no coo, nie chciał by drzewko padło. :mdrmed: Hahaha dobry Chesterek. :evil_lol: A jaki film oglądasz??:razz: Ja się zastanawiam czy te "Skrzydlate świnie" lub "Weekend" są dobre. :eviltong: No właśnie Polska wygrywa. ;)
  5. [URL]http://img15.imageshack.us/img15/8043/img0153g.jpg[/URL] Świiiiirus. :loveu:
  6. Borze... Wygląda to strasznie smutno !! :(:( I schronisko i Donka... :(
  7. Też tak uważam , że powinni tak samo cierpieć jak te bezbronne zwierzęta... :shake: Marra - super zdjątka, super Chesterek! :) Ale wy macie pecha z tymi "odgłosami" , jednak dobrze , że chłopak dalej ładnie szedł. :) Dziękuję i wzajemnie miłego. Ja niestety przed nauką , ale wieczorkiem mecz POLSKA-ARGENTYNA. :cool3: ps: super kość. :evil_lol:
  8. Ja oglądałam w wiadomościach o : [url]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8936107,Zostawil_psa_na_torach__Przejechal_go_pociag__DRASTYCZNE.html[/url] A tak na marginesie dzisiaj proces tych młodych pijaków , którzy znaleźli sobie zabawę z (bodajże) huskym... No, ale nie spamuje. ;) Dzień dobry Chesterek. :)
  9. [quote name='marra']Podpisałam oczywiście, nie wiem czy przypadkiem nie drugi raz bo już o tym słyszałam. Nie wiecie dziewczyny gdzie można dostać taką chustkę z napisem "szukam domu" ? byłaby idealna dla Chesterka. Albo może jakaś zwykła i zrobimy nadruk. Nie widzę nic takiego na allegro, może źle wpisuję ? Kto oglądał wczoraj uwagę ?[/QUOTE] Ni oglądałam , bo uczyłam się , wrr. Już na innym wątku pytała o to jedna dziewczyna , ale niestety nikt nie wiedział... Dokładnie. Pogoda beznadziejna , obrzydliwa! :/ Bynajmniej w Olsztynie. :eviltong:
  10. Dzień dobry Lisiek .:)
  11. Zobaczą, powiedzą "Ale piękny" a i tak ominą... Ehhh. Dobranoc Kostek.
  12. Pamiętam jak mi się spalił komputer to odskoczyłam do drzwi !! Bo tak się wystraszyłam. :evil_lol: Hahaha. Teraz to śmiać mi się chcę , ale wtedy to mi do śmiechu nie było. :diabloti: To dobrze że z chłopaczkiem dobrze... Niech w końcu zadzwoni ktoś z zapytaniem o Chesterka!!.. A tym czasem dobranoc Misiaku. :)
  13. Co się dzieje, ech... Witam Chesterek. :*
  14. Mnie tak szkoda tego Kostka za każdym razem jak tu wchodzę. :( eh. Może warto poprosić kogoś, kto mógłby zrobić mu ogłoszenia??
  15. I oby była już niedługo szczęśliwa, żeby długo nie czekała...
  16. To ja trochę zamieszałam wybaczcie. :oops: No ja niestety nie mogę pomóc finansowo. :( Jedynie za parę lat... eh. A tak to czy z Chesterkiem lepiej?. Niech zdrowieje nasz chłopaczek. :buzi:
  17. Musiałam przegapić post i już poprosiłam o allegro inna osobę, wybacz. Oby już drugie nie było potrzebne... Niech Chesterka ktoś wypatrzy... Wszystkim życzę miłego popołudnia i wieczorka. :) Dzisiaj jakiś wyjątkowo dobry dzień mam. :cool3:
  18. [quote name='Selenga']Stronę wcześniej pisałam, że zrobię mu allegro - dzisiaj będzie miał. Wczoraj padłam w czasie przygotowywania zdjęć :([/QUOTE] Przeminąć musiałam post. :oops: Chesterek niech Ci się uda !!
  19. Może ktoś da radę zrobić Jagódce allegro? Szkoda jej. :( Cudo...
×
×
  • Create New...