[quote name='marra']Hopciaj Lisek na pierwszą ;)
Raz mam Liskowy banerek a raz nie ;/;/[/QUOTE]
Widzę. ;):)
[quote name='Ingrid44'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
[INDENT][B]Kochani podpiszcie petycje , chodzi o tego pieska co zginal na torach[/B] :-(
[URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE]
Zaraz podpiszę...
Husky - 10 mies. Wstyd mi za nasz kraj... Tyle napiszę, bo więcej szkoda mi słów... eh.
A co do petycji, słyszałam w tv (jak jeszcze o tym szum robili, bo teraz jak zwykle o tym zapomnieli) to mówili, że to nie jego wina, bo pies nie na smyczy... A gdy już pies nie jest na smyczy to każdy ma o to pretensje do właściciela, a teraz jak zwykle 'winny' pies... Chore, po prostu chore...
ps: dopiero tera zawitałam, bo jeszcze szkoła mnie męczy, ale od następnego tyg. ferie. :) No i teraz znalazłam chwilkę, wymyziać Lisiaka.:) ;)