Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Kago']będziemy się widziały w sobotę, więc jeśli Heśka usiądzie na doopsku choć na moment fotki będą po weekendzie:)[/QUOTE] Zazdraszczam spotkania z Hesiuńka. :eviltong: Chociaż niech jedna fotka będzie. :)
  2. [quote name='Gosiara']A ja taka chora że z moim psiakiem wychodzi na spacery moja kochana sąsiadka;)[/QUOTE] Gratuluję dobrej sąsiadki. ;) Mało takich chyba... Dobranoc Chesterku.
  3. Haha. To dobrze , że spojrzenie wystarczy. :razz: Nie wiem jak z ogłoszeniami... :shake: Jak będzie trzeba to napiszę znowu do paru osób z tą prośbą...
  4. Wiesz co Ciotka jak napisałaś cyt. "nawet jakaś dziewucha rzuciła że jest brzydki " to ja już bym dopowiedziała. :diabloti: Jak dobrze , że jesteś bardziej opanowana ode mnie. :cool3: Cholera... Czemu Liska mijają. :( Dobrze że chociaż pytają , jednak czemu dają tylko nadzieję... ehh. Szkoda mi tego Chesterka mogłoby mu się poszczęścić i tak on już ma szczęście będąc z Tobą. ;) Rozbawił mnie tekst "nie stał jak kołek" buahaha. :evil_lol:
  5. Ważne, że ktoś był i może coś się uda. :)
  6. I z ranka witamy i czekamy. :)
  7. Ciągle wchodzę i lookam , czy już coś marra napisała. :)
  8. To czekamy na wieści, niech w końcu będą pozytywne !! A ja wróciłam z Morsów. :)
  9. [url]http://i54.tinypic.com/2ykgpom.jpg[/url] Zdjęcie boooomba !!! :):) Trzeba wierzyć , że ktoś się odezwie. Dobranoc. ;)
  10. No Ciotka nie zmarznijcie tam ;) chociaż nie wiem jaka u Was pogoda, ale w Oln zimnoo.
  11. No to dobrze... Ale z jej zdrówkiem wszystko okej, trzyma się dziewczynka?
  12. śliczne te koty !! A jak trzyma się Lusia?
  13. Ale śliczneeee kociaki !. :) Piękne... A ja wczoraj zauważyłam u mnie na mieście ogłoszenia o zaginięciu psiaka , który był podobny do Chesterka jedynie większy... Ale od razu przypomniał mi się Chesterek. :)
  14. Jejku taki piękny psiak z niej a ona w schronie. ;(
  15. I foootki jakieś! :):):) Mizianko dla Chesterka, no i niech się czuje dobrze chłopak.;) Noł stress. :D
  16. Czemu Chesterek nie może mieć takiego szczęścia, eh...
  17. No, Donka musi być leepiej. ;) :)
  18. Ominęłam film, dopiero teraz go obejrzałam. Ale super filmik !! :)
  19. [quote name='marra']Hopciaj Lisek na pierwszą ;) Raz mam Liskowy banerek a raz nie ;/;/[/QUOTE] Widzę. ;):) [quote name='Ingrid44'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][B]Kochani podpiszcie petycje , chodzi o tego pieska co zginal na torach[/B] :-( [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Zaraz podpiszę... Husky - 10 mies. Wstyd mi za nasz kraj... Tyle napiszę, bo więcej szkoda mi słów... eh. A co do petycji, słyszałam w tv (jak jeszcze o tym szum robili, bo teraz jak zwykle o tym zapomnieli) to mówili, że to nie jego wina, bo pies nie na smyczy... A gdy już pies nie jest na smyczy to każdy ma o to pretensje do właściciela, a teraz jak zwykle 'winny' pies... Chore, po prostu chore... ps: dopiero tera zawitałam, bo jeszcze szkoła mnie męczy, ale od następnego tyg. ferie. :) No i teraz znalazłam chwilkę, wymyziać Lisiaka.:) ;)
×
×
  • Create New...