Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-u6ec5Vy4ioU/UU1hLWVhqoI/AAAAAAAAFnI/qBJlbXTBLN4/s640/DSCF7579.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CR2d4_qIbto/UU1hL6WwTcI/AAAAAAAAFnU/fn_r-o73Row/s640/DSCF7580.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tnP0KnF4O0Q/UU1hM45BbFI/AAAAAAAAFnY/9gZRXChwFjc/s640/DSCF7581.JPG[/IMG]
  2. [quote name='rashelek'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-IIxyyDQo2c0/UUYZbSohOTI/AAAAAAAAFmA/CCZ_PaKQvUU/s640/DSCF7537.JPG[/URL] widać, że niepocieszona bo musi chodzić :P Co za ksiomszke mu kupiłaś? :D U nas też zimno i do d... :([/QUOTE] Ona to najlepiej tylko wieczorem by wyszła na dwór i to też, żeby ją wziąć na ręce i na dół z nią zejść. :modla: Dla Mareczka "Życie Pi". Prezent udany. :multi: [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] Hejoooo. :hand: [quote name='Jessica89']to nie bajzel :) to artystyczny nieład :D[/QUOTE] Ta. :evil_lol: Moje słoneczko. :loveu::loveu::loveu::loveu: dzisiaj. ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0OjFXTJHFvw/UU1hJtx8x4I/AAAAAAAAFmw/Ib_lbcJganc/s640/DSCF7570.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7CxTdesw4Hc/UU1hJ-M2s0I/AAAAAAAAFm0/DmWcCClNmZw/s640/DSCF7573.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rHZ_Y1ec0Lc/UU1hJ1hvTuI/AAAAAAAAFms/1sC0UcCZJdA/s640/DSCF7574.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-obKOn1Ogyb8/UU1hKeHmbsI/AAAAAAAAFm4/KWjxsHuj0yU/s640/DSCF7577.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9qUlfrKGy8s/UU1hLZNJOGI/AAAAAAAAFnM/khRXv2Lzqa4/s640/DSCF7578.JPG[/IMG]
  3. [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554990_633326830027440_246551059_n.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt: Tora obrończyni.:) [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0158_zpsbf00ecda.jpg[/url]
  4. O proszę jak Twisterek sobie hasa. :) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-gftVXnoRi8A/UUymFIU5EOI/AAAAAAAABuY/63ZOV7Uxekw/s585/Zdj%C4%99cie352.jpg[/url]
  5. [quote name='dOgLoV']Kiedyś widziałam fajnego demota ale teraz nie mogę go znależć , chodziło w nim mniej więcej o to że gdyby w psim siecie istniał Bóg to czlowiek odgrywał by rolę Diabła :-( wiadomo nie mozna wszystkich wkładać do jednego wora .... Dziękujemy , na dzisiejsza noc zapowiadają jedyne -16 stopni :cool1: Ibri odleciał strupek i małedne czyściutkie miejsce które niebawem zacznie porastać futerkiem , dzisiaj nam Vet-ka pokazywała jak w niektórych miejscach odrasta ładnie futerko , takie krótkie kłaczki wystają spod długiego futra :loveu: Qwendi jest strasznym uparciuchem , jej nic nie rusza , teraz pod [B]płotem wykopala ogromną dziure i w niej zamieszkała :splat:[/B]ciekawe co ona jeszcze wymyśli ;) [/QUOTE] A najgorsze jest to, że te znęcanie się nigdy nie skończy. :shake: U mnie prawie 9 a jest niecałe -15. :modla: Jak wyszłam z psem to uszy już mnie tak szczypały, że szłam z rękami na nich. I ten wiatr cholerny. :mad: No to dobrze. Oby już ze zdrówkiem było dobrze. :) :roflt: Qwendi :ylsuper: [quote name='dOgLoV'] " a gdzie maś wuja ......... ( zapomniała imienia ) ....... chwila ciszy .......... śama pśiśłaś ?? " [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. urodzony model. :) [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/394_511309132239306_789528467_n.jpg[/url]
  7. Powodzenia. ;)
  8. Miłego weekendu. :)
  9. Jest nieziemska!
  10. Stróż domu. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-QCL452Svey4/UUtlRV24j-I/AAAAAAAADNQ/SZ0i4kFNjd0/s800/IMG_6643.JPG[/url] :cool3:
  11. Siemano. :grins:
  12. Ależ pięknie u Was! Może nie jestem aż tak "fanką" sznaucerów, ale naprawdę fenomenalne psiaki! Pozdrawiam. ;)
  13. [quote name='rashelek'] Pogodą rzygam nadal, bo zimno i śnieg co jakiś czas pada. Żyć nie umierać po prostu.[/QUOTE] Ja też.... :shake::shake: Wow, macie niezły "sklepik". :crazyeye:
  14. Jak cieplutko się zrobiło w Waszej galerii. :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='Ty$ka']Bo pewnie się znęcasz, tylko nie chcesz się do tego przyznać 8) Jaki bajzel! Ona tylko sobie łóżko szykuje do spania :siara: :lol:[/QUOTE] I misia do pocieszenia. :diabloti: [quote name='Sonka95']U nas też będzie oglądanie meczu , bo brat i tata uwielbiają piłkę nożną :) widzę , ze nie tylko ja lubię wypić piwko przy meczu :)[/QUOTE] Czekam na Marka i będzie POLSKA! :evil_lol: Ale szczerze to najbardziej chcę piwo i się wyluzować po tym całym męczącym tygodniu. Urwałam się wcześniej z wykładów, pojechałam do empiku po książkę dla Marka i dziś chce mu ją podarować. :) Zobaczymy czy będzie zadowolony. :lol: Jak nie to w :mad:. :diabloti: Zimno. :placz:
  16. [quote name='Ty$ka'] Hyhy, to mnie pocieszyłyście. Tylko troszkę :lol: Hej phase. Hehehe, pewnie Marek miał słuszność :siara:[/QUOTE] Zawsze coś. :grins: Chyba niestety tak. :shake::diabloti:
  17. [quote name='Fundacja Medor'] Zaginęła JOKA dziś rano 15.03 około 10 rano w Zgierzu w okolicach nowej Gdyni, ma nieco ponad rok, jest bardzo ciekawska i przyjazna w stosunku do ludzi i innych piesków, proszę o pomoc 600848484[/QUOTE] Wrzuciłam jeszcze na wątek zaginionych.
  18. [quote name='lula2010'] wyciagam z piwnicy choinke ....:cool3:[/QUOTE] :roflt::roflt: A tak na poważnie to faktycznie ten śnieg mógłby już sobie darować. Jak na złość w Wigilie nie było tyle śniegu to teraz jest go nadmiar. :shake:
  19. [quote name='kalyna'] nie no.. przecież nie ma -20 :lol: ostatnio prawie ciągle jest w granicach -1 do 1 stopnia :lol:[/QUOTE] Mogłoby być chociaż 10. :grins:
  20. [quote name='Zofija']Pani na razie myśli.... Wizyta ma być w niedzielę. Miała być dzisiaj, ale została przełożona. Mam nowe zdjęcia Gruzji, ale za nic nie mogę je wstawić. Czy ktoś moze mi pomóc? Prześlę je na maila:)[/QUOTE] No zobaczymy co wyjdzie z tego domku.. Ale i tak kciuki zaciskam mocno! :)
  21. Jeszcze niech się cieszą "wolnością". :D
  22. Heja Oscarki. :)
  23. [quote name='dOgLoV']ludzka podłośc nie zna granic :placz: [URL]http://tvp.info/raport-z-polski/wideo/09032013-1400/10112427[/URL][/QUOTE] O matko najdroższa... :(:( Ale wiecie co... Najbardziej denerwuje mnie to, że jak bull skrzywdzi kogoś to wielka afera, że to pit, ast, ogólnie TTB, bo nie ukrywajmy tego, ale tak właśnie jest. A kiedy taki pies zostaje w ten sposób potraktowany, nie ma nic, że to przecież "bestia" a jednak to ona została w ten sposób potraktowana. I weź tu się teraz zastanów - kto jest/może tak naprawdę być tym potworem.. ech. No ale tak poza tym to przyszłam z Żabcią się przywitać. :) Życzyć udanego, ciepłego weekendu. :) Ostatnio nie mam zbytnio czasu, by na spokojnie sobie usiąść na dogo, w ogóle na neta. :shake: A jak "placek" Ibri?. Wyleczyło się wszystko, lepiej jest? o kurde. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01367_zps9ad792b5.jpg[/URL] Moja Żaba też jest takim leniem, że ścieląc łóżko, czy kładąc coś to robi za posąg i nie chce się ruszyć. :roll::lol:
  24. Ale czemu tak mało zdjęć. :mad: Zefir piękny jest. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-93YynvRPdtY/UUuBnIEwRzI/AAAAAAAAd0Q/XMLkf5FAJpg/s512/IMG_2802-2.jpg[/url] :loveu:
×
×
  • Create New...