Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='phase']OLSZTYN [B]Aron [/B][FONT=verdana]Aron to pies niezwykle towarzyski i młody – ma około 5 lat. Grzeczne z niego i posłuszne psisko i baaaardzo urodziwe :) Łagodny jak baranek, energiczny, skory do zabawy i zawsze pierwszy na spacerki, mądry, sprytny, wyjątkowy – taki jest Aronek :) Nie może utkwić w schronisku na lata, trzeba go z niego zabrać... Aron czeka być może właśnie na Ciebie... [/FONT][/QUOTE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dquXOc78Bf0/UU3PtOtNoZI/AAAAAAAAB-c/lvGStn-cLbE/s640/DSC_0114.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TYb51JCSGhQ/UU3PtRJVauI/AAAAAAAAB-k/kjBFcJJAbvk/s640/DSC_0115.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wHrDys1wwsg/UU3PuANo4jI/AAAAAAAAB-o/julldKiuSZE/s640/DSC_0117.JPG[/IMG]
  2. [quote name='Ty$ka']Zabka ma minę zatroskanej o cały świat :lol:[/QUOTE] Ta... Wypuść mnie. Zostaw mnie. Wracajmy już. Postaw mnie. Nie idę nigdzie. Koniec spaceru. Chcę spać. :diabloti:
  3. Starszy owczarek niemiecki został znaleziony, był potrącony przez samochód i miał złamaną nogę. Miał złamaną kość udową, jest już po poważnej operacji, powolutku wszystko się zrasta. Pies nie ma szans w schronisku gdzie docelowo trafi, chwilowo przebywa w lecznicy. Podpisujemy umowę adopcyjną z nowym właścicielem, przed przygarnięciem pieska nowych właścicieli odwiedza wolontariuszka. Do Warszawy i Lublina dowieziemy pieska. Telefon [B]723 341 190 [/B] [IMG]http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/67613315_1_644x461_starszy-owczarek-w-ogromnej-potrzebie-warszawa.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.tablica.pl/images_tablicapl/67613315_2_644x461_starszy-owczarek-w-ogromnej-potrzebie-zdjecia.jpg[/IMG]
  4. Sara - suczka w typie husky o przepięknym futrze. Była już w schronisku, adoptowana i oddana. Ma ok 3-4 lat. Potrzebuje domu, który będzie potrafił odpowiednio się nią zająć. Podejrzewamy, że była trzymana na łańcuchu, ponieważ trochę histerycznie reaguje na napiętą smycz. Sara nie może mieszkać na wsi, bo ma tendencję do ucieczek i polowań na zwierzynę. Powinna trafić do osoby, która zna się na rasie i zapewni jej odpowiednią ilość ruchu. Z taką przeszłością Sara nie ma szans na adopcję w schronisku. A naprawdę warto, żeby ktoś dał jej szansę... Jest fajnym psem, potrafi chodzić na smyczy, jest wesoła i przyjazna. Psiak jest w schronisku w okolicach Łodzi, ale możliwa jest pomoc w transporcie. Telefon [B]692 486 565 [/B][IMG]http://img14.tablica.pl/images_tablicapl/72325693_2_644x461_piekna-sara-w-typie-husky-zdjecia.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.tablica.pl/images_tablicapl/72325693_3_644x461_piekna-sara-w-typie-husky-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/72325693_4_644x461_piekna-sara-w-typie-husky-zwierzeta.jpg[/IMG]
  5. 3 letnia suczka .Jest to sunia, która całe życie się błąkała, dokarmiana przez dobrych ludzi. Mądra, roztropna, odważna była przewodnikiem siostrzanego stada. Aż wreszcie razem z siostrami trafiła do schroniska. Jest łagodna , pięknie chodzi na smyczy, słucha komend i je zna. Nie wiadomo kiedy się nauczyła, może ma to we krwi. Siostry Sabiny dawno znalazły domy, a ona ciągle przebywa w schronisku i ma małe szanse na adopcję. A problem z dziewczynką jest taki, że to uciekinier i włóczykij, który zawsze żył na swoją łapę, więc tułaczkę ma we krwi. Niskie ogrodzenia, płot z siatki to nie są dla niej przeszkody nie do pokonania.. Młoda, piękna, zdrowa i wysterylizowana potrzebuje przewodnika, który poświeci jej dużo czasu, by nawiązać z nia taka relację, by odpuściła sobie ucieczki. Sabina to wspaniała suczka, bardzo zależy nam żeby znalazła dom. Jeśli znajdzie się ktoś , kto będzie chciał dać Sabince dom to ze swej strony oferujemy pomoc finansową w zabezpieczeniu terenu (np. pastuch elektryczny). kontakt w sprawie adopcji tylko telefoniczny (pani EWA) Telefon [B]604 214 601 [/B][IMG]http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/65199173_1_644x461_sabinka-w-typie-leonbergera-do-adopcji-lodz.jpg[/IMG] [IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/65199173_2_644x461_sabinka-w-typie-leonbergera-do-adopcji-zdjecia.jpg[/IMG] [IMG]http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/65199173_3_644x461_sabinka-w-typie-leonbergera-do-adopcji-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG]
  6. 8.03 znaleziono sukę rasy husky. Jest młoda,, ma ok roku, jest wesoła i otwarta. Skaj jest zaszczepiona i zaczipowana, po kwarantannie będzie wysterylizowana i będzie szukać nowego domu. Czeka w schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych Telefon [B]506 403 514 [/B][IMG]http://img14.tablica.pl/images_tablicapl/72351903_4_644x461_skaj-husky-mloda-sunia-czeka-na-dom-w-schronisku-zwierzeta.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.tablica.pl/images_tablicapl/72351903_3_644x461_skaj-husky-mloda-sunia-czeka-na-dom-w-schronisku-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.tablica.pl/images_tablicapl/72351903_2_644x461_skaj-husky-mloda-sunia-czeka-na-dom-w-schronisku-zdjecia.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.tablica.pl/images_tablicapl/72351903_1_644x461_skaj-husky-mloda-sunia-czeka-na-dom-w-schronisku-warszawa.jpg[/IMG]
  7. Znalazłam na tablica.pl Ika to około 4-5 letnia sunia rasy owczarek niemiecki. Została znaleziona 16.03 w Brwinowie, kręciła się koło sklepu. Suczka jest zadbana. Sunia czeka w schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim. Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych Telefon [B]506 403 514 [/B][IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/72356147_1_644x461_ika-suka-owczarek-niemiecki-do-adopcji-warszawa.jpg[/IMG] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/72356147_2_644x461_ika-suka-owczarek-niemiecki-do-adopcji-zdjecia.jpg[/IMG] [IMG]http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/72356147_3_644x461_ika-suka-owczarek-niemiecki-do-adopcji-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Sonka95']Jak nie pańcia to ktoś inny da coś Żabci :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie tak. :mad::evil_lol:
  9. Hej Oscareczki. :)
  10. Też bym z miłą chęcią znowu w góry pojechała. :) Sońka lubi kąpiele wodne?
  11. [quote name='Molowe'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ttX1Hhiaaq8/UVRr9cb1uCI/AAAAAAAAAB0/APCg4OrlCsI/s660/DSCF7937.JPG[/URL] Kochany Brudasek <3 :loveu:[/QUOTE] łamaga. :evil_lol: [quote name='rashelek'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-iLnvrevjuYI/UVRr-HdaJaI/AAAAAAAAAB8/TwTCM1SawmU/s660/DSCF7940.JPG[/URL] moja też wraca taka czysta ze spacerów :lol: Panele masz boskie, pasują do Żabci :diabloti: Ziomek fajny, tylko trochę... znudzony. Pewnie go nie wybiegałaś dziś![/QUOTE] Dziękuję. :grins: I dywanik też pasuje, uwielbiam jak na nim leży, pomarańcz do niej pasuje. :) No.:oops: Dziś Żabcia została porządnie wychodzona. :grins: [quote name='understandme']Cześć! :loveu: Jak tak można się nad Żabcią znęcać i do prysznica ją wywalać? :evil_lol: Pozdrawiamy i życzymy wesołych :)[/QUOTE] Heja. :) Nie było innego wyjścia. :(:evil_lol: [quote name='Sonka95']Żabcia będzie czyściutka na Święta :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-ZLipGUO68Cw/UVRr9aoQo5I/AAAAAAAAABw/v1V6e5IFs2Y/s660/DSCF7939.JPG[/URL][/QUOTE] Ale nic nie dostanie, bo grubasek z niej! :lol: Żabcia dotrzymuje bardzo towarzystwa przed świętami, teraz nawet poszła ze mną wytrzepać chodniki. :)
  12. Jak on zrobi tą swoją minę to padam. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-vwia5CXcqGg/UVSCEN349fI/AAAAAAAACN8/htXTbzDzG3A/s640/4.JPG[/url] Piękne zdjęcia!
  13. Z Ziomkiem. :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-k1Fa658dyr8/UVRr3fOFsmI/AAAAAAAAAAs/CDvfEYxv5Ug/s495/DSCF7730.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZLipGUO68Cw/UVRr9aoQo5I/AAAAAAAAABw/v1V6e5IFs2Y/s660/DSCF7939.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iLnvrevjuYI/UVRr-HdaJaI/AAAAAAAAAB8/TwTCM1SawmU/s660/DSCF7940.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1f5kTMctsOY/UVRr_KSoftI/AAAAAAAAACI/2oYb9GPITKI/s660/DSCF7943.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RAgyRsmpyu8/UVRr_2LO_gI/AAAAAAAAACU/eZo_HmzG6Q4/s660/DSCF7944.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Zc14G545DD0/UVRr_IzVD8I/AAAAAAAAACM/9T8nUjlIdec/s495/DSCF7941.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E_AziiA1NaM/UVRr6k8u4-I/AAAAAAAAABM/cnVgPcb_Mn4/s660/DSCF7745.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MVIrRuf8PoQ/UVRr63fOEqI/AAAAAAAAABU/QWAcWk-8yuk/s660/DSCF7746.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-znuZtm32COE/UVRr7QyAG9I/AAAAAAAAABc/JByWDG0YvKk/s660/DSCF7753.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X77fWW1LVkI/UVRr8lNmYcI/AAAAAAAAABk/191R67TCCZs/s660/DSCF7936.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ttX1Hhiaaq8/UVRr9cb1uCI/AAAAAAAAAB0/APCg4OrlCsI/s660/DSCF7937.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JJBkI_lVGfU/UVRr3SLv9-I/AAAAAAAAAAo/znflIg_v-3E/s660/DSCF7732.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5mKfghbKCng/UVRr3o4ND8I/AAAAAAAAAAk/PLGiC5d3EG8/s660/DSCF7733.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1IlQEg8Rv3c/UVRr4ZH1sUI/AAAAAAAAAA0/X_PRiepEzYU/s660/DSCF7734.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HG7bujVEXH8/UVRr424300I/AAAAAAAAAA8/hfjtV0F02lQ/s660/DSCF7741.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0k9aax5Fldw/UVRr5-bZt1I/AAAAAAAAABE/94EL7bHivSg/s660/DSCF7742.JPG[/IMG]
  17. [quote name='rashelek'] Mój pies właśnie w trakcie szarpania zauważył, że dupa go śledzi i teraz spanikowany leży pod łóżkiem :diabloti:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  18. [quote name='magdabroy']Dobry :)[/QUOTE] Bardzo dobry, bo już wolne. :loveu: Wróciłyśmy właśnie z Żabką ze spacerku, wzięłam ją ze sobą, bo musiałam iść po firankę do pokoju. A uwalona była. :modla: Na dodatek potknęła się o łapki i przewróciła na pół pyska i cały bok mordki w błocie, piasku. Wytarłam jej rękawiczką ryjek i w domku już czysty pies. :)
  19. Mika to chyba nie płacze, że nie ma wiosny. :evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-dGVXWiwpDB0/UVQmfPDgiUI/AAAAAAAAFVk/IUbwJducxMw/s640/28%20marca%20%2817%29.JPG[/url] Na każdym zdjęciu jest niesamowita! Jak ciągle naładowana bateria, która ma full energii. :)
  20. [quote name='magdabroy'] :D Dziękuję :) [/QUOTE] Nawet mamusia nie zaprzecza. :evil_lol:
  21. phase

    Duffel

    O jejku jak pięknie! Wzajemnie, radosnych, spokojnych Świąt. :) I ciepłego dyngusa. ;)
  22. [quote name='masdamerka']Uwaga, uwaga.. Lu ma cieczkę ;)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::evil_lol:
  23. To ja czekam na fotki, u mnie brak słonecka. :(
×
×
  • Create New...