Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='phase']Czarek został znaleziony wraz z przyjacielem Filipem. Psiaki są bardzo ze sobą zżyte, uwielbiają swoje towarzystwo, jeden bez drugiego nigdzie się nie rusza. Obydwu doświadczył los, razem też trafili do schroniska... Oba pieski są ogromnie łagodne i sympatyczne. Młodzieńczy wiek (około 1,5 roku) sprawia, że są chętne do zabaw i psot, że kipi w nich energia i miłość do świata - to cudowne zwierzaki, dobre, kochane i przyjacielskie. Zarówno Czarek, jak i jego kompan Filipek, uwielbiają ludzi i zabawy z psami. W schronisku Filip uczy się chodzić na smyczy, Czarek już opanował tę umiejętność :) CZAREK [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ez-wRpqmUmE/UVyF_hpSocI/AAAAAAAAHz8/sLU7gIIuRCg/s590/DSC_0134.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qoknzLv8WZ4/UVyGADAXfdI/AAAAAAAAHz4/FEeB1BRlJvk/s512/DSC_0136.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e8hHqOnAtDY/UVyGA78HJnI/AAAAAAAAH0E/9Eeoby57Nf4/s631/DSC_0142.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gUezx7G1YFk/UVyGBierJLI/AAAAAAAAH0c/6u1OBuE47MU/s640/DSC_0148.JPG[/IMG][/QUOTE] Razem w nowym domku!
  2. [quote name='SANDRA5153']Ile ma psina?[/QUOTE] W grudniu skończyła 10 lat, ale miała już jeden wypadek za sobą i łapki powoli siadają..
  3. [url]http://imageshack.us/a/img845/1570/img4733we.jpg[/url] fantastyczne! Wszystkie zdjęcia świetne. :)
  4. Obi powodzenia chłopaku w nowym domku! Może w końcu teraz szczęście się do Ciebie uśmiechnie.
  5. phase

    Duffel

    [url]http://i3.fmix.pl/fmi1182/152852dd0006d2c1518ebf82/zdjecie.jpg[/url] urocze. :loveu:
  6. Dzień doberek. :)
  7. Heloł, heloł. :)
  8. Tymonek jest jednym z moich ulubieńców. :)
  9. Hej, hej, gdzie się podziewacie? :) pzdr.
  10. Prosimy o foteczki. :lol:
  11. Dzień dobry w ten deszczowy, zimny dzień. :) Pozdrowionka ślemy.
  12. Ja bym też z miłą chęcią poszła na spacerek z Żabką, ale też u nas brzydko, oj brzydko. :shake:
  13. [quote name='Dogo07']Nawet zdjęcia zrobic nie można, a co dopiero mówić o spacerze :(. Niestety taka smutna rzeczywistość.[/QUOTE] Ajj nie dobrze. :( Żeby znalazłby się chociaż DT... Ciężkie to jest wszystko..
  14. I jak dzisiaj z Sabunią?
  15. [quote name='unikatowydiament']śliczności:loveu:[/QUOTE] nic tylko całować. :grins: A u nas zimno i pada, pada, pada. Nie mam nic przeciwko, by trochę popadało, ale czemu musi być to weekend. :roll:
  16. Dzień doberek. :) Jaka tam u Was pogoda? U nas pada i jest ziiimno.
  17. Ojj małe jest piękne. :loveu:
  18. Dzień doberek. :)
  19. Nie da rady z nią wyjść chociaż spróbować na spacer?
  20. [quote name='DomixX']Coś mi się w tamtym poście wkradło "od cioteczki" nie wiem co to było :oops: Przepraszam.. Upał każdego wykańcza, u nas deszczu nie było już sporo, od tamtego tyg. a przydał by się..[/QUOTE] Ja też nie wie o co chodzi i nie przepraszaj. :) U nas jeszcze nie pada, a w domu ciepło, oj ciepło... [quote name='magdabroy'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ccrEKFFNGZY/UY0fgx6MmCI/AAAAAAAABAg/97fd1J5CS1Q/s640/DSCF7170.JPG[/URL] kto to??[/QUOTE] No jak to kto? Gosek, Goseczek, Gosunio "mój". :grins:
  21. Na takim tle wygląda idealnie! https://lh5.googleusercontent.com/-QovwsZGdHGc/UY0v0bEOn7I/AAAAAAAACUw/HkYzk4TANk0/s640/7.JPG :loveu:
  22. Mogłabym patrzeć i patrzeć na nich. :) Te ich mordki. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. Dla hodowcy na pewno to jest wspaniałe uczucie wyczytać takie miłe słowa. :) Mam nadzieję, że jak już spełnisz swoje marzenie to pochwalisz się swoim malcem. ;) pzdr.
  24. Gluuuuuuuuuuuuuut. :loveu::diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ccrEKFFNGZY/UY0fgx6MmCI/AAAAAAAABAg/97fd1J5CS1Q/s640/DSCF7170.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...