-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Łoooo ile cudnych, wodnych, kąpielowych fotek. :loveu: Uwielbiam oglądać te szaleństwa. :loveu:
-
[quote name='rashelek']Marta jestem :lol: Ciekawe co z tą kotką, pamiętam jak wrzucałaś jej zdjęcia z małymi :shake: Morze to nie taki znowu brak planów, nie przesadzaj ;) Ja niestety nic, bo żeby się teraz wakacjować to trzeba mieć za co... A jak z tym szukaniem pracy Ci idzie? Raaany współczuję pogody, nas to na szczęście, tfu tfu, wszystko omija... Nawet sobie nie chce wyobrażać ile się strachu najedliście. Koniecznie pokazuj włosy, już już!!![/QUOTE] Bardzo mi miło Marto, Agnieszka jestem. :lol::evil_lol: Następnym razem jak będziemy to może wtedy do nas zajrzy, jeszcze przy okazji dziadka zapytam czy ją widuje. Tylko że nie jestem pewne, czy morze wypali. :( W ogóle nie idzie. ;/ Brak pracy, znaczy się jest, ale nie wiadomo jakie trzeba mieć wykształcenie, ale daleko trochę ode mnie ta praca. Jak na razie - odpukać - pogoda dopisuje, wczoraj troszkę popadało, dzisiaj coś zapowiadają burze, oby nas to ominęło. :shake: [quote name='Don_Vito']Witamy się dzisiaj :smile:) Miłego popołudnia! :smile:[/QUOTE] Dziękujemy, wzajemnie. :loveu: [quote name='Sonka95']Ja też pewnie wakacje spędze na wsi i nad morzem ;) Pokaż nową fryzurkę :cool3:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']No to czekamy na zdjęcia nowej fryzurki ;)[/QUOTE] Takie sobie zdjęcia, na szybko, ale postaram się któregoś dnia specjalnie się ustawić jak modelka, by pokazać moje piękne, nowe włosy. :diabloti::evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6zZh1Razyx0/UdVK-q-GoiI/AAAAAAAAGdI/ycpCmbhxg2Y/s512/DSCF0002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F86FlrrKa2A/UdVK_Mo-IgI/AAAAAAAAGdM/kB75ZrkXGSM/s512/DSCF9998.JPG[/IMG]
-
I ode mnie najserdeczniejsze życzenia dla Klaryski! Dużo, dużo zdrówka i następnych wspólnych lat! :new-bday:
-
Marshmallow - mega! Cudo! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Piłka musi być. :diabloti: [url]http://img17.imageshack.us/img17/1010/8zhi.jpg[/url]
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
phase replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/981350_643618958983714_1929817380_o.jpg[/url] ale bobas śliczny. Piękne zdjęcie. :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Pięęęęęękne zdjęcie. :loveu: Wy jak to do zdjęcia patrzycie w obiektyw a psy nie siebie. :evil_lol:
-
[quote name='trabeska'][URL]http://imageshack.us/a/img835/1488/6fsn.jpg[/URL] W białych butach z psem na spacer? :) Ja bym się nie porywała na takie coś, haha... :lol: [/QUOTE] Ja to jestem przewrażliwiona na temat butów, lekkie ubrudzenie a ja już muszę je wyszorować, by były czyste. :lol: Buty to dla mnie ważna rzecz. :lol: Cześć dziewczyny. :) Jaka Molly jest śliczna, gdy jest mokra. :loveu: Fenomenalne zdjęcia skoków do wody!!
-
Jej to we wszystkim piknie. :loveu:
-
Nie mogę zacytować, bo siedzę na telefonie a tam jest ograniczony dostęp do wszystkich znaczków. :lol: Dziękuję wszystkim za miłe komentarze. :loveu: Oj tak, Misia jest cuuudowną sunią i jak Pana się słuchała, wpatrzona w niego jak w obrazek. Piękny widok jak na "wsie warunki".. Ale wiadomo psy luzem na wzajem się płodzą, co tam będę pisać jak każdy wie o co chodzi. Kotki szarej nie spotkaliśmy, co miała młode. Dziadek powiedział, że podobno znowu się okociła. :shake: [B]rashelek[/B] - zdradź proszę swoje imię. :lol: W sumie brak planów. :( Jedynie niby morze, ale też nie wiem jak będzie z urlopem u Marka, szukanie pracy i chociaż trochę na wiosce posiedzieć. Biedne te moje wakacje. :placz: Wczoraj przeszła nas nawałnica!! Było strasznie... Mieszkam niecałą minutę od lasu, wchodzi się do niego a tyle leży ułamanych badyli, nawet drzewa leżą, kilkumetrowe gałęzie, wszędzie porozrzucane wszystko. Zatopione tunele, ulice, pętla autobusowa. Nie było przerwy by nie usłyszeć straży pożarnej. Masakra. :( Kwiaciarce na samochodów pospadały gałęzie, ma uszkodzenie auta. Postaram się chociaż zrobić lasu zdjęcia dziś, o ile nikt już tego nie posprząta. Dzisiaj niby słoneczko mocno grzeje, oby już taka pogoda się utrzymała! Wczoraj także byłam u fryzjera. :grins: JESTEM MEEEGAA ZADOWOLONA!! Nawet tacie się podoba. :multi: Nie jest to ni rudy ni brąz, sama nie wiem jak nazwać ten kolor, ale jest różnica między moimi włosami przed a po farbowaniu. Ponad 3 godziny siedziałam u fryzjera! A że niedługo mam urodziny to Pan Bartek podarował mi do włosów (za darmochę) odżywkę do włosów. Ma się ten urok. :diabloti::evil_lol:
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Wybieram się na wizytę przedadopcyjną do ludzi, którzy chcą adoptować Gruzję.:)[/QUOTE] Wspaniale!!!! Trzymam kciuki!!! -
[quote name='phase']OLSZTYN [B]Wezyr[/B] ok 2 letni miks DONka jest towarzyski i przyjazny. Na spacerach jest grzeczny i spragniony kontaktu z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z psami. Gdy kogoś pozna i polubi bardzo szybko się przywiązuje. Gdy robiłyśmy mu zdjęcia strasznie płakał za Panem Romanem, z którym wrócił właśnie ze spaceru. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XX1Mij3bidU/UWq_BAe3FfI/AAAAAAAAH8c/jMVlE8L7AAY/s640/DSC_0195.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-v8BQMOeo9Cg/UWq--OAS2JI/AAAAAAAAH74/bZosbu5jlRw/s640/DSC_0177.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu.
-
[quote name='phase'][B]Olsztyn[/B] Skiper- piękny i dostojny DONek. Skiper w stosunku do ludzi jest łagodny i przyjazny. Niestety nie przepada za psim towarzystwem. Jest dominujący w stosunku do psów. Skiper musiał być psem kojcowo - podwórkowym. Jego sierść była zaniedbana i skołtuniona. Skiper po spacerze sam wchodzi do otwartego kojca i bez protestów w nim zostaje. Psiak nie powinien mieszkać w domu z małymi dziećmi, ponieważ w kontaktach z ludźmi jest dosc nie delikatny. Nie jest agresywny, ale bardzo duży i nie ostrożny. Ma ok 8 lat. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zQJ4hTfTFjs/UX1xcqtN6vI/AAAAAAAAINI/DIZjJ82P9Cg/s599/DSC_0050.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-slgU0xori5c/UX1xdpviBaI/AAAAAAAAINg/pI7_jFpLnsc/s596/DSC_0054.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gLTDx-NQJY8/UX1xd5meObI/AAAAAAAAINs/P65cwanYAUM/s599/DSC_0056.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h5JtJBBYS74/UX1xcQS758I/AAAAAAAAINQ/VrRF5KirV8M/s512/DSC_0045.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu.
-
Gratuluję. :loveu: Powodzenia Wam życzę!
-
Nas słońce opuściło. :(
-
On taki na "nie" do psów?
- 12 replies
-
Bardzo mi przykro, życzę zdrówka i szybkiego powrotu do niego Vitowi!
-
[quote name='phase']Oryginalny [B]MIŚ[/B] Olsztyn Imię: Miś Numer rejestru: 240/2013 Wiek: 4 lata W schronisku od: 02.2013 Wielkość: średni Uwagi: domowy [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UjW_AKsKMb8/Ub9uVG9FkaI/AAAAAAAAC3Y/uw00pGA5Ihg/s640/DSC_0203.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu.
-
Ja tylko cappuccino. :)
-
Udanego wyjazdu, miłego wypoczynku. :):)
-
W tej różowej obróżce wygląda pięknie. :)
-
[quote name='qmu']Byłam z Negrusią na spacerku i normalnie na sam koniec myślałam, że padne . Moja sucz w pewnym momencie z wyluzowanego pieska stała się podenerwowana patrze na nią, a ona zjeżona na grzbiecie uszy postawione do góry, ale ogon schowany pod zad. Słysze jak by kichniecie szczura, Negra w tym momencie panika i ewakuacja w przeciwnym kierunku, a ja patrze a pod krzaczkiem siedzial mlody jeżyk hehehe, a dla niej pewnie jakiś kosmita. Oczywiscie psica tak spanikowała, że nie było już szans na żaden dalszy specer bo tylko do domu ciągneła...[/QUOTE] Hahahahha, te psy nigdy nie przestaną nas zadziwiać. :evil_lol:
- 1417 replies
-
Brawo!!! Gratuluję. ;)
- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Werka jest baardzo fotogeniczna, zazdroszczę. ;)