-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[B]Rambo[/B] to duży pies, czarny podpalany pies w typie rottweilera. W schronisku od 2 stycznia 2013r. Znajda z 3-go Maja. Urodzony w 2007 roku. Rambo to piękny duży i dobrze zbudowany psiak o spokojnym usposobieniu W stosunku do ludzie jest bardzo przyjaźnie nastawiony, podchodzi żeby go miziać i bawić się z nim. Lubi być smyrany po brzuszku, sam się kładzie na grzbiecie i nadstawia brzuszek. Doskonale zna komendę siad, daj łapę i jest w trakcie nauki komendy waruj oraz reagowania na swoje imię. Na wybiegu puszczony luzem zapoznaje się z terenem, bawi zabawkami, biega z człowiekiem żeby go głaskać albo rzucać mu zabawki. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, czasami się pociągnie. Boi się głośnych dźwięków albo szybkiego ruchu - gdy przechodzimy przez most nad ulica szybkiego ruchu, Rambo od razu przyśpiesza tempo, gdybym mu pozwoliła to by uciekł z tego mostu jak najszybciej. Rambo nie przepada za innymi psami, na ogół reaguje szczekaniem i chęcią ataku, w chwili obecnej jesteśmy w trakcie pracy nad tym - odczulamy go na widok psów, poprzez wspólne spacery. Rambo jest mądrym i pojętnym psem. Będzie cudownym towarzyszem na długie lata. Szukamy dla Rambo kochającego domu, który zapewni mu dużo miłości. Psiak może zamieszkać na posesji o ile jest dobrze zabezpieczona, ponieważ psiak ma już parę ucieczek za sobą z terenu zamkniętego. Nadaje się też do mieszkania bez małych dzieci. Pies zostanie wydany do adopcji po akceptacji Stowarzyszenia Nadzieja Na Dom. Warunkiem adopcji jest możliwość przeprowadzenia wizyty przed lub po adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kinga 531-915-830, [email][email protected][/email] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sI-FH3BfIV0/UcDMie2fUxI/AAAAAAACL8g/0ui0WgmPt8I/s720/1-_MG_1907.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ix0rIpwaWYA/UcDMokdh_0I/AAAAAAACL9M/q1JNs5mUWdA/s512/1-_MG_1915.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jiHubJPtYuQ/UcDM3WngsnI/AAAAAAACL-w/ybCEcc1P-50/s720/1-_MG_1940.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eWT6frkKwFk/URrKZqI0jyI/AAAAAAABwN8/-QNPPuDY92A/s627/DSC_0222.JPG[/IMG] styczeń 2011 [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xFQh4HldNCY/TXNPdlk1sJI/AAAAAAAAA3Q/LHC6aOXj4IM/s512/10.JPG[/IMG]
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
phase replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[B]Beethoven[/B] to duży pies w typie bernardyna. W schronisku od 28.06.13r. Został przywieziony z ul. Powstańców. Beethoven to młody pies ma zaledwie około 2-3lat, który został porzucony. Nie przejawia agresji do ludzi, wręcz przeciwnie uwielbia kontakt z człowiekiem. Ulubionym zajęciem jest tulenie się i mizianie. Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, ponieważ za zaczepki dziecka reagował niepokojem i szturchał je nosem <nie wiemy czy podgryzał>. Lubi spacerować i zwiedzać. W schronisku zostanie zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Do adopcji zostanie wydany po akceptacji Stowarzyszenia Nadzieja Na Dom. Warunkiem adopcji jest możliwość przeprowadzenia wizyty przed lub po adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej. [B]Kontakt:[/B] Kinga 531-915-830, [email][email protected][/email] [IMG]http://u.jimdo.com/www61/o/sb9ac9ae3efef4d1d/img/i08ab25c4edee0490/1372714133/std/image.jpg[/IMG] -
[quote name='magdabroy']Jedziesz tam dla TV czy żeby odpocząć :diabloti: A Żabkę możesz wszędzie nosić :razz:[/QUOTE] Jak pogody nie będzie to jakoś nudę trzeba zająć. :evil_lol: Ale tfu, tfu pogoda musi być. :) Jaaasne, takiego grubasa. :diabloti: [quote name='rashelek']Polecam się na przyszłość :cool1: Pokój śliczny wybrałaś, mam nadzieję, że porobisz dużo zdjęć na wyjeździe :loveu: A co do cieczki... Skąd ja to znam :shake: U nas też już idzie, pewnie w sierpniu będe się męczyć.[/QUOTE] Baterie już mam. :D Szczególnie chcę zachody słońca. :loveu: Żałować tylko mogę, że nie wysterylizowałam ją z mamą, ale ciekawe czy jeszcze grubsza by nie była.... :roll: Sąsiada Beksa się roztyła po sterylce, mimo, że aktywny pies to i tak była z lekka beczką.
-
[quote name='magdabroy']U mnie początek cieczki :roll: ale na szczęście nie ma tu wolno latających psów :multi:[/QUOTE] Macie szczęście. Żeby moja była zawsze taka chętna na spacer jak teraz, żeby kochała tak wszystkie piesecki... No i jest już pewne. :) 23.07. jedziemy z Markiem nad morze do Sztutowa na 4 dni. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze! A w takiej kwaterce będziemy. [url]http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/sztutowo/kwatery_prywatne/20852/galeria[/url] Fajnie że łazienka w pokoju, TV (plazma:evil_lol:) i lodówka w pokoju, nie trzeba nic dzielić z innymi. :) kilometr do morza, spacerkiem sobie będziemy chodzić. Miło, że zwierzęta są mile widziane, ale co z tego jak Żabka mi nie dojdzie nigdzie...
-
[quote name='BUDRYSEK']cos wymyslę...ale nie chcialabym podac gdzie on przebywa bo dzwonia sami idioci, najlepiej jak bedzie napisane slask[/QUOTE] Nie ma problemu, jedynie jeszcze jeśli można to miasto, w niektórych ogłoszeniach trzeba podawać.
-
Czy da radę zaktualizować tekst z pierwszego postu, porobię mu (nie obiecuję, że dziś) ogłoszeń parę. Jeszcze najlepiej dopisać, gdzie on przebywa. Czy zdjęcia da radę chociaż z 2 zrobić jak teraz wygląda?
-
Ile pięknych psiaków. :loveu: Miłego dzionka kochani. :)
-
Jaka skupiona mordka. :) Ślicznie wygląda!
-
Witamy, co u Was? Prosimy o odświeżenie. :):) pzdr.
-
Wiadomo co u psiaka?
-
Hej, hej co tam u Was? :) pzdr.
- 13 replies
-
- częstochowa
- jerry lee
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Witanko. A co tu tak cicho? Prosimy o odświeżenie. :)
-
[quote name='phase']FIGO - 3 letni NIEWIDOMY pies... [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226184-Figo-3letni-NIEWIDOMY-pies-szukamy-domu-dla-mełego-CUDU![/URL][/B][/SIZE] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1266/figo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/5537/figo2.jpg[/IMG][/QUOTE] Bardzo proszę, niech chociaż ktokolwiek zajrzy do niego... Tyle biedaczek czeka i żadnych zapytań o niego...
-
Ale tu cisza! :crazyeye: Szkoda..
- 1616 replies
-
Nieśmiało zapytam, jak u chłopaka? Może w domku?...
-
Ależ on jest piękny! Mojemu tacie przypadłby do gustu, on zakochany w labkach. :) [url]http://img28.imageshack.us/img28/6883/img9172kopia.jpg[/url]
-
hej dziewczyny, co tam u Was? :)
-
Proszę bardzo jaki wygodniś.:):)
-
Hej, hej co tam u Was? :)
-
Ma Sokołek aktualne ogłoszenia?
-
[quote name='Sonka95']Żabcia też będzie tęskniła ;) a jak wrócisz to będzie szaleństwo ze szczęścia :)[/QUOTE] I od razu nad jeziorko ją porwę. :) [quote name='Molowe']Ooo to super,że się uda :loveu: Ja musze Molke zostawić na 12 dni :shake: a do jakiej miejscowości się wybieracie? ;)[/QUOTE] Uuuu. Trochę rozłąki a potem więź się wzmocni. :evil_lol::) A my planujemy do Katów Rybackich, jeszcze zwiedzimy Sztutowo któregoś dnia. [quote name='magdabroy']To lipiec ma 37 dni :crazyeye::diabloti:[/QUOTE] yyyyy no ten.... sprawdzałam Waszą czujność. :diabloti::evil_lol: [quote name='rashelek']Mówiłam Ci, że uda Wam się pojechać!!! :D:D:D[/QUOTE] Dzięki Twoim kciukom miszczu. :grins: Żaba mnie do szału doprowadzi.. Ma końcówkę cieczki a to najgorsze, bo psy się kleją. Pies lata w kolczatce a to kundelek gdzieś wielkości Miki (rashelka). :roll: Facet oczywiście go tylko woła , drze się Maks, Maks a pies nic! Przez pół spaceru musiałam go odganiać. Koszmar. No i najgorsze jest to, że jak już złapał tego Maksa to chyba go uderzył smyczą, ale nie mam w 100% pewności, dlatego nie robiłam zadymy. Jakbym wiedziała, że go bije to chyba sama bym go je.ła i za tą kolczatkę i za znęcani. Potem sąsiada Yogi przyszedł się "przywitać". Skacze niemiłosiernie, tak mi nogi podrapał, wrrrrr.
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-kdb3dc57aE8/UdzxgvNdJjI/AAAAAAAAG-I/gXmBbKbNM8k/s640/2013.07.10%20(3).JPG[/url] padłam z słit pudełka. :roflt: Ale akcesoria pikne. :) Miłego wypadu nad jeziorko. :) No właśnie też słyszałam, że od jutra ma się zepsuć pogoda..