Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Lece na watek..
  2. Nasladownictwo swiene :evil_lol:
  3. Zagladam......
  4. Wycalowac od cioci phase leniuszki :loveu:
  5. Ma ktos jakies wiesci co z sunia??
  6. Oby swieta spedzila w swoim wlasnym domku...
  7. Na jaka cholere zaklada sie tu psiakom watki a potem nie daje zadnego znaku??
  8. Bardzo piekne pamiatkowe zdjecia. :loveu:
  9. Znaczy chodziło mi o jakieś spotkania, gdzie miała by kontakt nie tylko z psami, ale też ludźmi. A PT tak rzuciłam, przy okazji nauczyłaby się parę komend. :) Jak na razie pozostaje czekać.. Gdzie ona się podziewa... Może ktoś dzwonił, mówił, że ją widział?
  10. Bardzo się cieszę.
  11. Jest zbyt piękny. :loveu: Jaka piosenka?
  12. Zabierz mnie ze sobą. :modla: Gniję jak nie na uczelni to w domu. :(
  13. Zaglądam...........
  14. [quote name='Pixeloza']Ło boziu, jak dawno mnie tu nie było :evil_lol: Widzę że Żabcia kocha pozować, nie to co mój głąb :evil_lol:[/QUOTE] A witamy w naszych skromnych progach. :) Żaba?? No coś Ty, żeby jej zrobić (ładne) zdjęcie trzeba liczyć na cud.... Pozdrawiamy ze słonecznego, ale jakże zimnego Olsztyna. ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z4sQafptplk/Ul5jYqcjhOI/AAAAAAAAIms/wW8v1j04KY0/s512/20131001_154945.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aw5n1Xu12LU/Ul5jZ-SLx-I/AAAAAAAAImw/0Fr0iFnBSTc/s640/20131009_162930.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-59rD9a9XfnA/Ul5ja8hmZWI/AAAAAAAAIm4/TI8t0Cx-dcw/s640/20131009_162957.jpg[/IMG]
  15. Cudownie!!!!! Farcik w końcu szczęście się do Ciebie uśmiechnęło! :):):)
  16. Zaglądam z nadzieją na jakieś wieści.........
  17. A kto to kto to? :) Kosteczku jaki Ty poważny i dumny. :) Cudny chłopak!
  18. [quote name='brzośka']az się wierzyć nie chce, że to ten sam psiak!!! serce się raduje i łzy radości płyną...[/QUOTE] Oj tak, wierzyć się nie chce, w tym przypadku chyba można mówić o cudzie.. :):)
  19. [quote name='perpe-tua']Dzięki! Zerwała się z felernej smyczy, nim udało nam sie uspokoić psa, któy chcąc się z nią bawić, biegał za nią w kółko. Wiem moja wina, mogłam wziąć inną smycz. Tak czy inaczej, teraz ja najbardziej cierpię, bo czuje jakbym straciła całe moje życie...[/QUOTE] Wierzę, a jak ona dogaduje się z psami? Bawi się z nimi czy boi? A nie myślałaś o jakimś np. PT?
  20. [quote name='perpe-tua']Zapraszam na wątek [URL]https://www.facebook.com/BanksyBook?ref=ts&fref=ts#!/events/708176905879149/?fref=ts[/URL] ...[/QUOTE] Nie siedzę na facebooku, jedynie dogo. Wrzuciłam ją jeszcze na wątek zaginionych.
  21. I od nas gratulacje. :) :klacz::klacz:
  22. ma nowy dom..........
×
×
  • Create New...