Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Czesc dziewczyny, wybaczcie mi prosze brak aktywnosci na naszym watku, ale u nas po staremu - nic sie nie dzieje.. Jedynie kodeksy, konstytucja, prokuratura... Administracja papiery, papiery i czytanie. A o zdjeciach mozna pomarzyc, u nas leje caly czas a jak nie pada to jest ponuro, chlodno, brzydko, szaro. :(:( Mielismy we trojke tzn. Marek ja Zabka isc w weekend na spacer, ale pogoda nam nie sprzyjala. :(
  2. Jaki leniuszek. :)
  3. [quote name='ania91sc']Ostatnio - w tamtym tygodniu miał miał robiony nowy pakiet 30 ogłoszeń. Niestety po czwartkowym spacerze uważam, że póki co kolczatka na pewno będzie mu potrzebna... Chodził lepiej niż zwykle na obroży ale i tak ciężko było w niektórych momentach go utrzymać. Cały czas robimy co w naszej mocy aby Centuś chociaż trochę się uspokoił i mógł iść do normalnego domu, bo niestety od pracowników słyszałam, że zawsze jak go ktoś ogląda to nie chce tak energicznego psa, którego ciężko jest utrzymać na smyczy i nad nim zapanować.[/QUOTE] Nadal jest ogłaszany jako mix labka/asta?
  4. phase

    Diabły dwa.

    Wszystkiego naj naj, oby jak najdłużej! :loveu::new-bday::tort::BIG::bday: Podoba mi się te zdjęcie. [url]http://imageshack.com/a/img854/7325/ootu.jpg[/url] Jakie słoneczko [url]http://imageshack.com/a/img23/685/oovq.jpg[/url] :loveu:
  5. [quote name='ona89']Umiem się nią obsługiwać, ale po co ją ściaśniać i wyrządzać krzywdę psu. .[/QUOTE] A uwazasz ze jak pies ma ta kolczatke i biega to on jej nie czuje?.... To przynajmniej jak nie jest na smyczy moglby miec ja odwrocona.
  6. phase

    Miastowy Lis

    Wymiękłam. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Zd5aKkQKXwY/Ul1s-cl2zlI/AAAAAAAAGww/iY26A4OcnF0/w397-h595-no/dogo+14.10.2013r+027.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wszystkie psie akcesoria dla mnie piękne. :lol:
  7. Świetna fotorelacja!!! :loveu: Dziewczyna tryska życiem!! :loveu:
  8. Cudnie wygląda. :loveu:
  9. [quote name='ona89']Kolczatka jest luźna[/QUOTE] No to już widać, że nie umiesz się nią obsługiwać... Szkoda, że pies ma kolczatkę, nawet nie próbując jakiś metod nauczenia Pluta dobrego zachowania, jeśli chodzi o te.. ciągnięcia. Ale mimo wszystko widać, że zwierz zadowolony z życia!
  10. [quote name='rashelek'] "Jesteśmy przychlastami" :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/--npNtB-CufQ/Ul_vAfqhYLI/AAAAAAAAIGQ/jTqJ5hQrsas/s640/2013.10.17%20%282%29.JPG[/url] [/QUOTE] :roflt::roflt: Ale fajowe zdjęcie. :loveu: Na co dziewczę burczało? :D [url]https://lh6.googleusercontent.com/-v6FAHm8a7AY/Ul_vD_j3rPI/AAAAAAAAIGw/UhHMbINelyY/s640/2013.10.17%20%286%29.JPG[/url] Och i ach. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Gg_lm66W3_c/Ul_vM6NvSLI/AAAAAAAAIII/WLKy3g0_Wgg/s640/2013.10.17%20%2817%29.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ależ Wy macie cudną jesień. :placz:
  11. Ależ macie piękną, złotą jesień! U nas totalne przeciwieństwo....
  12. Także zwróciłam uwagę na kolczatkę, ale tak jak było pisane, była prawie cały czas odwrócona, więc super! Skoro chłopak tylko przy ogrodzeniach "potrzebował" kolczatkę, to czy tak naprawdę ona w ogóle jest potrzebna? Nie wydaje mi się, bo po co. Czy on jest ogłaszany?
  13. Na ostatnim zdjęciu wyszła jak mix astka. :) Ale pierwsze zdjęcie rozczula :loveu:
  14. Siemanko "wampirki". :D Swoją drogą serial się zaczął, pewnie Was pochłonął.:evil_lol: Co tam u Was?
  15. Od lipca brak jakichkolwiek wieści co u Inki :roll:
  16. cyt.: "Od czasu gdy minęły wakacje odebrałam kilka telefonów w sprawie [B]Nivy[/B]. Ale są to osoby, które po rzuceniu zwyczajowego szybkiego "dzień dobry" zadają pytanie czy ten pies będzie dobrze pilnował podwórka i cyt."nadawał się do dzieci" i czy na pewno znajduje się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Odpowiadałam grzecznie przez zaciśnięte zęby, że [B]Niva[/B] nie jest psem jak inne i czy w ogóle zapoznali się z treścią ogłoszenia. W odpowiedzi padało pytanie jakie wobec tego mamy inne psy ? [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/gwizdze.gif[/IMG] To na pewno nie były domy dla żadnego z naszych podopiecznych. A teraz [B]Niva[/B] w pełnej krasie. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/grin.gif[/IMG] [B]"Po co tak patrzysz ?" [/B][IMG]http://images60.fotosik.pl/125/c422c9a6e140b0ee.jpg[/IMG] [B]"Aaa, co mi zależy! Jak już taką masz potrzebę to trochę pozwolę ci się na mnie pogapić". [/B][IMG]http://images56.fotosik.pl/125/b1e9ee0b601aa238.jpg[/IMG]"
  17. Psica w nowym domu.................... [IMG]http://imageshack.us/a/img35/9563/b6wq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/698/5ssj.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img35/7224/1y3c.jpg[/IMG] [IMG]http://images60.fotosik.pl/132/c0a6c7a81f1f37bb.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://imageshack.us/a/img545/168/4tfh.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img51/2176/d7tl.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img820/2527/huh4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img594/2922/afpt.jpg[/IMG]
  19. Czemu tu nie dasz znac co u Was a siedzisz na innym forum? Czekamy na jakies wiesci. pzdr.
  20. phase

    Vigo :)

    Jakie kopie. :D cuuuuuuuudaaaaaakiiiiii :loveu:
  21. Wzrusza mnie Cyryl.. mimo jego slepoty i starosci potrafi w sobie rozkochac, mnie mu sie udalo.. na swoj sposob chlopak jest sliczny!
×
×
  • Create New...