-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
phase replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Piękny braciszek! -
Czesc dziewczyny, wybaczcie mi prosze brak aktywnosci na naszym watku, ale u nas po staremu - nic sie nie dzieje.. Jedynie kodeksy, konstytucja, prokuratura... Administracja papiery, papiery i czytanie. A o zdjeciach mozna pomarzyc, u nas leje caly czas a jak nie pada to jest ponuro, chlodno, brzydko, szaro. :(:( Mielismy we trojke tzn. Marek ja Zabka isc w weekend na spacer, ale pogoda nam nie sprzyjala. :(
-
Jaki leniuszek. :)
-
[quote name='ania91sc']Ostatnio - w tamtym tygodniu miał miał robiony nowy pakiet 30 ogłoszeń. Niestety po czwartkowym spacerze uważam, że póki co kolczatka na pewno będzie mu potrzebna... Chodził lepiej niż zwykle na obroży ale i tak ciężko było w niektórych momentach go utrzymać. Cały czas robimy co w naszej mocy aby Centuś chociaż trochę się uspokoił i mógł iść do normalnego domu, bo niestety od pracowników słyszałam, że zawsze jak go ktoś ogląda to nie chce tak energicznego psa, którego ciężko jest utrzymać na smyczy i nad nim zapanować.[/QUOTE] Nadal jest ogłaszany jako mix labka/asta?
-
Wszystkiego naj naj, oby jak najdłużej! :loveu::new-bday::tort::BIG::bday: Podoba mi się te zdjęcie. [url]http://imageshack.com/a/img854/7325/ootu.jpg[/url] Jakie słoneczko [url]http://imageshack.com/a/img23/685/oovq.jpg[/url] :loveu:
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
phase replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='ona89']Umiem się nią obsługiwać, ale po co ją ściaśniać i wyrządzać krzywdę psu. .[/QUOTE] A uwazasz ze jak pies ma ta kolczatke i biega to on jej nie czuje?.... To przynajmniej jak nie jest na smyczy moglby miec ja odwrocona. -
Wymiękłam. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Zd5aKkQKXwY/Ul1s-cl2zlI/AAAAAAAAGww/iY26A4OcnF0/w397-h595-no/dogo+14.10.2013r+027.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wszystkie psie akcesoria dla mnie piękne. :lol:
-
Świetna fotorelacja!!! :loveu: Dziewczyna tryska życiem!! :loveu:
-
Cudnie wygląda. :loveu:
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
phase replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='ona89']Kolczatka jest luźna[/QUOTE] No to już widać, że nie umiesz się nią obsługiwać... Szkoda, że pies ma kolczatkę, nawet nie próbując jakiś metod nauczenia Pluta dobrego zachowania, jeśli chodzi o te.. ciągnięcia. Ale mimo wszystko widać, że zwierz zadowolony z życia! -
[quote name='rashelek'] "Jesteśmy przychlastami" :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/--npNtB-CufQ/Ul_vAfqhYLI/AAAAAAAAIGQ/jTqJ5hQrsas/s640/2013.10.17%20%282%29.JPG[/url] [/QUOTE] :roflt::roflt: Ale fajowe zdjęcie. :loveu: Na co dziewczę burczało? :D [url]https://lh6.googleusercontent.com/-v6FAHm8a7AY/Ul_vD_j3rPI/AAAAAAAAIGw/UhHMbINelyY/s640/2013.10.17%20%286%29.JPG[/url] Och i ach. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Gg_lm66W3_c/Ul_vM6NvSLI/AAAAAAAAIII/WLKy3g0_Wgg/s640/2013.10.17%20%2817%29.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ależ Wy macie cudną jesień. :placz:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Ależ macie piękną, złotą jesień! U nas totalne przeciwieństwo.... -
Także zwróciłam uwagę na kolczatkę, ale tak jak było pisane, była prawie cały czas odwrócona, więc super! Skoro chłopak tylko przy ogrodzeniach "potrzebował" kolczatkę, to czy tak naprawdę ona w ogóle jest potrzebna? Nie wydaje mi się, bo po co. Czy on jest ogłaszany?
-
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zaglądam..... -
Na ostatnim zdjęciu wyszła jak mix astka. :) Ale pierwsze zdjęcie rozczula :loveu:
-
Siemanko "wampirki". :D Swoją drogą serial się zaczął, pewnie Was pochłonął.:evil_lol: Co tam u Was?
-
Od lipca brak jakichkolwiek wieści co u Inki :roll:
-
cyt.: "Od czasu gdy minęły wakacje odebrałam kilka telefonów w sprawie [B]Nivy[/B]. Ale są to osoby, które po rzuceniu zwyczajowego szybkiego "dzień dobry" zadają pytanie czy ten pies będzie dobrze pilnował podwórka i cyt."nadawał się do dzieci" i czy na pewno znajduje się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Odpowiadałam grzecznie przez zaciśnięte zęby, że [B]Niva[/B] nie jest psem jak inne i czy w ogóle zapoznali się z treścią ogłoszenia. W odpowiedzi padało pytanie jakie wobec tego mamy inne psy ? [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/gwizdze.gif[/IMG] To na pewno nie były domy dla żadnego z naszych podopiecznych. A teraz [B]Niva[/B] w pełnej krasie. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/grin.gif[/IMG] [B]"Po co tak patrzysz ?" [/B][IMG]http://images60.fotosik.pl/125/c422c9a6e140b0ee.jpg[/IMG] [B]"Aaa, co mi zależy! Jak już taką masz potrzebę to trochę pozwolę ci się na mnie pogapić". [/B][IMG]http://images56.fotosik.pl/125/b1e9ee0b601aa238.jpg[/IMG]"
-
Psica w nowym domu.................... [IMG]http://imageshack.us/a/img35/9563/b6wq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/698/5ssj.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img35/7224/1y3c.jpg[/IMG] [IMG]http://images60.fotosik.pl/132/c0a6c7a81f1f37bb.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://imageshack.us/a/img545/168/4tfh.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img51/2176/d7tl.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img820/2527/huh4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img594/2922/afpt.jpg[/IMG]
-
Antoś - młody, piękny pręgus już w swoim domku, SDA
phase replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Zaciskam mocno!! -
Czemu tu nie dasz znac co u Was a siedzisz na innym forum? Czekamy na jakies wiesci. pzdr.
-
Jakie kopie. :D cuuuuuuuudaaaaaakiiiiii :loveu:
-
niewidomy dziadek Cyryl pojechał do nowego domu:)
phase replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Wzrusza mnie Cyryl.. mimo jego slepoty i starosci potrafi w sobie rozkochac, mnie mu sie udalo.. na swoj sposob chlopak jest sliczny!