Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Niedługo mrozy przyjdą, Owerek będzie miał jakieś ubranko założone, czy daje radę?
  2. :evil_lol:
  3. Wspaniale!!!! Bardzo się cieszę!!
  4. Sonia widzę zainteresowana życiem :evil_lol: [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/224d528e-1cd6-4984-be2f-739e3748be3c_zpsd30bff26.jpg?t=1384965364[/url]
  5. [quote name='lula2010']zagladamy w deszczowy (u nas )dzien ...[/QUOTE] Przybijamy piąteczkę, u nas też pada pół dnia i jeszcze ten wredny wiatr... Tulaski dla Oscarków :loveu:
  6. [quote name='Malgoska']ale sliczna kudłatka:) jest grzeczna przy pomaganiu w nauce.... moja każdą książkę czyta po swojemu, tylko potem ja już nie mam co.....[/QUOTE] Witamy w naszych skromnych progach :):loveu: To mam aniołka w domu :evil_lol: A macie swój wątek?
  7. [quote name='Sonka95']Jakie ma oczka :diabloti: jedno żółte a drugie czerwone :evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-ogp0GYwqe3o/Uos5dJdacZI/AAAAAAAAIzs/Ax0c9rp4vMA/s640/20131118_201730.jpg[/URL] Nie ma to jak pomoc psa przy nauce :loveu: Sonia się często kładzie zamiast obok to prosto na notatkach :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-yWc3Z3zVWzs/UopcwZC9paI/AAAAAAAAIy0/PjDv_Qry4Zw/s640/20131118_174424.jpg[/URL][/QUOTE] Mój wampirek. :grins::evil_lol: Haha, Żaba preferuje kładzenie się na bluzach, kapciach, torbach, ubraniach. :lol: Kiedyś to jak kładła się na moim plecaku to gryzła suwak, na szczęście już przestała, chociaż teraz już plecak schowany od dawna :lol: [quote name='fridaso']Też mnie wkurzają świąteczne reklamy... "rzygam" świętami już przed grudniem. :roll: Śliczna jest, i te oczy. :loveu: [url]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1422826_231827436983997_1495936619_n.jpg?oh=b6e3e0a0b94998ed026963c5a52b25fe&oe=528DC5D7[/url] To u mnie tak nauka z Fridą wygląda. ;)[/QUOTE] Ja to już śnieg chce! Bo takiej jesieni jaką mamy teraz to nie chcemy. :shake: Diękuję pięknie :loveu: Jaka zainteresowana :cool3: [quote name='lula2010']tez mi dogo szwankuje od paru dni....zaloguje sie i....juz jestem poza dogo :mad:a Mala jaka grzeczna w kapieli ...ja musze z moimi wejsc tez pod prysznic jesli chce je wykapac :diabloti:[/QUOTE] Ja zanim dodam post to musze odświeżać stronę i tak za każdym razem, bo inaczej post się nie pokaże, czasem się dublują. wrrrr. Hahahahahaha :evil_lol: No Ty masz trochę kąpania :evil_lol: [quote name='Lili8522']Może przyjdziesz do mnie i wykąpiesz mi psiaki? :evil_lol: Ja się z tym noszę od tygodnia i co.... i nic... :-( Żabcia :loveu:[/QUOTE] Ja mogę je wziąć na spacerek :evil_lol: Kąpieli mam dość. :lol: A w szczególności sikania po kąpieli :mad: Ale pocieszę Cię, że zanim ja ją wykąpałam to też "trochę" minęło. :lol: Żabol mi sie dalek drapie, cholera mała, chociaż sierść jest ładna i puszysta, jutro przy lepszym świetle sprawdzę jej skórę. A jam jest wściekła, "szanowny" pan wojewoda w Gdyni dopiero dziś obwieścił, iż sektor dla gości na meczu będzie zamknięty. :angryy: A już prawie 300 ludzi jest/było zapisanych na wyjazd..... Zachowanie takie przemilczę, chociaż napływają takie słowa, że polszczyzna, by padła z 'wrażenia'..... Szkoda i to bardzo, bo już żyłam tym meczem, no i ostatni mecz Stomilu w tym roku, jedynym jeśli można nazwać pocieszeniem jest to, że w TV będzie mecz. No i jak się uda to w sobotę Żabka ze mną i Mareckim pojedzie do Gluta vel Gosa.
  8. [quote name='Sarunia-Niunia']Gajunia wciąż u mnie, z ogłoszeń 1 telefon spoza miasta, ludzie chcieli psa na podwórko:angryy: A Gajunia to CUDOWNY Psiak, kocha kanapy, wylegiwanie się przed kominkiem, no i sypia... w łóżku (z nami i jamnikami:evil_lol:)[/QUOTE] U Was będzie i ma najlepiej :loveu: Ludzie mózgu nie mają :shake: [quote name='Poprawna']I niech tak zostanie :)[/QUOTE] No czyż Gajunia nie urocza dziewczynka? :loveu: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1614/g65g.jpg[/IMG]
  9. O jejku jak my u Was dawno nie byłyśmy. :oops: [url]http://img41.imageshack.us/img41/9241/8z0q.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Ale widzę że duecik wygląda rewelacyjnie!! Piękności :loveu: A jak zdrówko? Przytył już Bastuś? Oczka Lili w porządku? Pozdrawiamy cieplutko :loveu:
  10. [url]http://img577.imageshack.us/img577/5369/59xf.jpg[/url] jaka torpeda. :D
  11. [quote name='Robokalipsa'] Chyba sama sobie kupie... na specjalne okazje :cool3: haha [/QUOTE] :roflt: [quote name='Robokalipsa'] Przyszły nam dzisiaj szelki do WP :multi: Pasują idealnie i jeśli jutro pogoda dopisze to idziemy na pierwszy testowy spacerek z oponką :cool3: Dzisiaj niestety nie rozpieszcza-mokro ,zimno i mżawi :shake: A mi się nie uśmiecha zmoknąć w lesie a później nieść na plecach ubłoconą oponę :D[/QUOTE] Oooo jestem ciekawa jak dziewczyna sobie radzi. :) Z niecierpliwością czekam na fotki. ;) To jak u mnie, jest obrzydliwie na dworze i to już od miesiąca jak nie dłużej. :(
  12. Uff, super!!! Bardzo się cieszę!!
  13. Skoro Tinka znalazła domek to i Owerkowi się uda! Ale naprawdę się dziwię, że nikt o niego nie pyta, jak go zobaczyłam na zdjęciach to od razu się zakochałam! Może że mam słabość do starszych psiaków, ale ze względu też na jego naprawdę cudną urodę!
  14. [quote name='Sarunia-Niunia'][COLOR=#8b4513][SIZE=4]Żegnaj Hugonku [*][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.beruska8.cz/svicky/svicny2/29.gif[/IMG][/QUOTE] To naprawdę smutne kiedy starszy psiak dostaje szanse na nowe życie a potem umiera... Chociaż wspaniały Hugo/Seniorek dostał w ostatnich miesiącach szczerą i ciepłą miłość... [B] Sarunia-niunia[/B] a jak Wasza Gajunia? Nadal szuka domku czy już go ma u Ciebie? :lol:
  15. Proszę bardzo co znaczy dobre zdjęcie, widać całą przepiękną urodę Emmy! :loveu:
  16. O jejujeju jakie słodkości maleńkie :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Hera2013'][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=be0b2ad3a0186e00"][IMG]http://images65.fotosik.pl/398/be0b2ad3a0186e00m.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: obłędne zdjęcie! :loveu:
  18. [quote name='Zosia123']Ramziowi upływają już 2 lata u Lilu :( Jakoś nie umiem zmienić tytułu, coś się zacięło; poprosiłam Maupę o pomoc.[/QUOTE] Oj długo,długo.... Zasiedział się Ramzesik.. Mi od jakiegoś czasu dogo szwankuje.
  19. phase

    Negra vel Kekła

    [quote name='natija']eciekawy sporty macie,podobaja mi sie i jestem ciekawa czy inne rasy tez sie nadaja;) [/QUOTE] A owszem. :) Tylko raczej nie robią z tego zawodów. Bulogi, ca de bou, u mnie w parku widzę często Pana z boksiem, który idzie obok psa kiedy ten ciągnie oponkę. :) znalezione w necie :lol: [IMG]http://www.mnmixedbreedclub.org/images/UKC Pics/UKC WP/Talking.jpg[/IMG] Też dla mnie to mix asta. ;)
  20. Jaki KRÓL!! :loveu:Jest po prostu boski!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. ma nowy dom......
  22. Olsztyn Imię: [B]Forta [/B] Numer rejestru: 345/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duża Forta ok 3-4 letnia cudowna sunia ON. Forta jest bardzo towarzyska i kontaktowa. Jest wesoła i zawsze gotowa na spacer. Sunia jest przyjazna i łagodna. Dziewczyna ma jedną wadę przeskakuje ogrodzenia nawet te 2,5 metrowe nie stanowią dla niej przeszkody. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Qy4BFb3c-Uw/UdnTs0F1vaI/AAAAAAAADEI/P-KR3CRytTQ/s640/DSC_0265.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uM7_d8ooSKw/UaJI0bsNlII/AAAAAAAAIcQ/LkdUb8KFJmw/s640/DSC_0571.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-l0qOyw4qOlo/UjDWHYapWcI/AAAAAAAADVw/0aW5Dt9P7jI/s720/DSC_0066.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_8GjO4czbZs/UjDV9FxzHKI/AAAAAAAADUo/TqtVVdV5x3E/s720/DSC_0057.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...