Hihihi:) Ale wiesz, przyjrzyj się niektórym (jak juz be dzie bazarek) bo jest spoooooro śpioszków i body (bodów ? bód?:stupid:), może by się z tego dało zrobić Lolkowi ubranko. Jak to przy dziecięcych rzeczach, są z delikatnych materiałów. Mam plan by otworzyc bazar w tym tygodniu, na razie kończę zaległości....