-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To piłeczka a ja myśłałam, że taki jęzor różowy:D:D:D Dziewczyny, może być na Maksa? Widzę, że wpłaty sa na fundacje, a dziewczyna potwierdza je bezpośrednio na wątku. Czy może dzielić po równo na te psiaki, których prośby pojawiały się na wątku w czasie gdy Baranek "wybywał' z naszego pięknego kraju? -
Trzymamy:kciuki:
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Serdecznie apraszam mamuśki i tatuśków na bazarek z dziecięcymi ubrankami (link w podpisie) :) Przekażcie proszę dalej;) Będą następne takie bazarki :cool3: -
Zapraszam na obiecany bazarek z ciuszkami dla dzieci - podsyłajcie mamuśkom i tatuśkom :cool3:, kasa pójdzie na Lolka:) [URL="http://www.dogomania.pl/../178715-DzieciAE-ce-ubranka-na-utrzymanie-i-pielAE-gnacjAE-Lolka-w-pieluszkach-do-7-02-KUP-TERAZ?p=13985120#post13985120"]http://www.dogomania.pl/threads/178715-DzieciAE-ce-ubranka-na-utrzymanie-i-pielAE-gnacjAE-Lolka-w-pieluszkach-do-7-02-KUP-TERAZ?p=13985120#post13985120[/URL]
-
No cisza :( Szkoda takiego psiaka, jestem pewna że gdyby udało się takie cudo wyciągnąć, to szybko by się znalazł w domku :sad:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
REJA, dziękuję ża zajrzałaś - jeśli masz na oku inną biedę i ie jest za póżno, to prześlij na tamtą. My tu i tak, jak widzę, nie wiemy co z kasą zrobić;) Wiecie co, no pierwszy raz w takiej sytuacji życiowej jestem :D -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Bo ja dopiero dziś sobie zdałam sprawę z tego, ze Justynki na oczy nigdy nie widziałam :D Ale jest mi tak bliska, że czuję się jakbym ją znała od lat :) -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
A Feri to w czyich objęciach?:cool3::cool3::cool3: -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Ojej, jaka śliczna :loveu: Dziewczyny, zawsze też się niepokoję jak nie ma wieści z nowego domu. Choć jedna pani umówiła się ze mną, że odezwie się jeśli będzie potrzebowala pomocy - a jeśli nic się nie dzieje, to chciałaby po prostu cieszyć sę swoim zwierzakiem. Cóż, niektórzy nie wiedzą jakie to dla nas ważne. A tak na serio, może są jacyś wspólni znajomi, którzy mogliby się dowiedzieć skąd ta cisza??? -
[SIZE=1]Wiecie co, wczoraj miałam super historię a propos podsłuchów :D Przyszedl do mnie do pracy klient i o coś pytał, a w międzyczasie zadzwoniła mu komórka, którą skwapliwie odebrał. Zakończyl rozmowę, odłożyl telefon i w pogaduchy uderzył... ale już naprawdę siedział i siedzial i gadał i gadal i ciągnął za język... no normalnie za przeproszeniem d.pę zawracał:diabloti: I może nic w tym by nie było podejrzanego, ale jemu ten położony na stole telefon nagle zaczął gadac :D:D:D:D Chyba nie rozłączyl rozmowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciekawe tylko czy specjalnie czy przez przypadek;) A najlepsze było to, jak ten telefon zaczął gadac, a on sie tylko spojrzał i odwrócil głowę:D Że to niby nikt nic nie słyszal :D:D:D Myślałam, że pęknę ze śmiechu:) No jaja normalnie, człowiek nie może się nawet spodziewac gdzie go nagrają albo podłuchają :) Dobrze, że byłam zajęta pracą i się za bardzo nie rozgadywałam (a czasami potrafię;)[/SIZE] Zaraz zrobię porządek na Marcela pierwszej stronie. Ma nieaktywne allegro i część ogłoszeń:oops:.
-
No pewnie, eż Szaman wszystkiego nie powie - pewnie by nas nie chciał martwić... :calus:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Popieram przedmówczynię:) Padło już kilka kandydatur wcześniej, zawsze możemy sumkę podzielić. Ale ale, co tam u Baniastego słychać? -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Posłałam przelewik :) -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
madcat1981 replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpłaciłam Albertowi dyszkę jak co miesiąc. Dobrze wiedziec, że ma się dobrze :) -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
madcat1981 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam skrzatowi 10 zl deklaracji :) Mizianka Spajkusiu :) -
[quote name='Ania i Kajber']Uzupelniłam 1-szy post wpłatami do 22-01-2010. [FONT=Times New Roman]BARDZO PROSZĘ WSZYSTKIE SZANOWNE CIOTECZKI I WUJKÓW, ŻEBY SPRAWDZILI, CZY NIE ZOSTALI W ZESTAWIENIU POMINIĘCI- JEŻELI TAK, TO PROSZĘ O REKLAMACJĘ[/FONT] Dziś wpłaciłam 10 zł, zawsze ci sie na te uszyska twoje biedne Szamanku przyda:)
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dżerusiowa "piątka" która zawsze wpłacałam co miesiąc, od teraz "zostaje" u mnie, ale oczywiście nadal jest dla Dżerusia przeznaczona :) Mamy 25 zł.