Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. [quote name='magenka1']Ola ja już wysłałam kaskę ale robię to przez pocztę polską więc na konto idzie z 3 dni więc lada moment musi być, Ola podaj mi jeszcze proszę nr konta na tą przesyłkę bo ja już czekam na kosmetic :) A zdjęcia lux ten nasz kochany Olek zakumulował się z Twoimi dziewczynami[/QUOTE] Magenka1 ja Ci podliczyłam, ze ty na moje to wpłacisz. edit 1 oj poczekaj dziewczyno bo nie jestem jednak pewna czy to policzyłam :oops: edit 2. [B]Magenko[/B], przesłałam Oli łączna kwotę za przesyłkę, więc Twoje 3,75 zł powinno trafić do mnie razem z pozostałymi bazarkami. edit 3. Wiedziałam,że o czymś w końcu zapomnę :/ [B]Olalolaa[/B], nie odjęłam sześciu złotych za lakier. Otrzymasz go więc ode mnie gratis;) [B]Maada[/B], proszę ustal z Olą adres do wysyłki i wyślij jej "prezent" ode mnie:p. Obiecałam sobie,że kończę z bszarkami, za dużo dopłacam do tej zabawy;)
  2. Dotarło 100 zł od dorcass, serdecznie dziękuję w imieniu Dżerego:-)
  3. [quote name='ocelot']Moje 20 zł. za styczeń poszło w lutym, bo się do pw dostać nie mogłam. w lutym będzie też, ale pod koniec.[/QUOTE] Doszło :) Jest teraz 200 zł.
  4. Nie spodziewałam się aż takiego pięnisia :sad: Jak dobrze, ze już dla niego słonko wschodzi.
  5. Wychodzi po 32,29 zł na każdego psiaka. Jak się nic do wieczora nie zmieni to powpłacam.
  6. [quote name='ketunia']Wczoraj Marlena przygarneła psiaka w typie yorka. Ten maluch jest w lecznicy w Piasecznie.[/QUOTE] Acha, czyli to nie ten? Przepraszam, tamten był podobnie rozgłaszany na wątkach myślałam, ze to ten sam.
  7. Zajrzę tu wieczorem. Podobno w typie yorka (gdzieś tak na wątkach wyczytałam). Kto się na dogo "specjalizuje" w tym typie? Czy jest jakiś wątek "ogólnyorkowy"?
  8. [quote name='piechcia15']a kiedy ma zapaść decyzja czy to Marcel czy ten drugie pies? a czy dom jest sprawdzony, że się tak cieszymy?czy później ktoś sprawdzi?[/QUOTE] Poniżej wiadomość z innego wątku. [quote name='masienka']Mam fajny, sprawdzony dom w Niemczech dla duzego, ok 40kg psa lub suczki. Wiek od 2 do max 8 lat. Wyglad obojetny byle nie w typie onka i ras bojowych. Najchetniej pies z sierscia nadajaca sie do trymowana lub strzyzenia, poprzedni pies to byl miks sznaucera olbrzyma. Zwierzak z dobrym socjalem bo pani duzo podrozuje i pies jezdzilby wszedzie z nia i mial duzo kontaktu z obcymi ludzmi a za to praktycznie nie zostawalby sam w domu. Charakter: nastawiony na kontakt z ludzmi, miziasty, chetny do wspolpracy, zrownowazony, najlepiej nie przesadnie aktywny tj. raczej odpada typ z ADHD Jesli ktos ma psiaki odpowiadajace powyzszym kryteriom to bardzo prosze o opisy i zdjecia lub dzialajace linki do watkow gdyz nie dziala mi wyszukiwarka i sama nic nie moge znalezc. [B]EDIT: poszukiwania wstrzymane! Czekamy na wybor![/B][/QUOTE] Ostatnio do Niemczech pojechał jeden z "moich" psiaków, Baranek i muszę przyznać, ze aż mu zazdroszczę takiego domku;) Decyzja ma zapaść za kilka dni.
  9. [quote name='kasia14']Jeszcze przed adopcją nieudaną allegro miała Modliszka84 - ale po powrocie przejął je ktoś inny ;) Przyznać się kto to! :eviltong:[/QUOTE] To nie tajemnica, robiła lady Swallow tylko, ze po awarii komputera straciła wszystkie dane i trudno jej się "pozbierać" - w sensie, ze wszystko długo trwa. Napiszę do niej, moze akurat przywrócenie allegro to nie taki kłopot.
  10. [quote name='madcat1981']Dostałam 20 zł od Ihabe - za co serdecznie dziękuję. Chłopak ma 170 zł, przypominam, ze za tydzieńtrzeba będzie zapłacić 300 zł za hotelik.[/QUOTE] edit nastęnego dnia. Dotarło również 10 zl od Bambino.
  11. Dzięki Gazzy stokrotnie :oops:
  12. Justynka ja jestem na każdym Twoim wątku więc wpisz tam gdzie Ci wygodnie :)
  13. Super :) Wszystkiego najlepszego w o nowym domku Rudolfiku :) Wiedziałam, że się uda :)
  14. Ryż i puszki dorzucę w takim razie do ciuszków. Anetko nie mogę za bardzo łazić po dogo ale jak napisałaś, że już zaadoptowałaś to zrobiłam wielkie UUUUFFFF :) i czeka na szczegóły :)
  15. Noż kurde te dogo mnie dobija - może coś wiadomo a ja się tu nie mogę dostać :mdleje:
  16. Cieszę się z wami, ale te smutne oczka mnie prześladują :sad:
  17. Dostałam 20 zł od Ihabe - za co serdecznie dziękuję. Chłopak ma 170 zł, przypominam, ze za tydzieńtrzeba będzie zapłacić 300 zł za hotelik.
  18. Zrobiłam już nawet przelew :cool3: Bardzo proszę Nikusa o potwierdzenie jak się zaksięgują.
  19. I jeszcze pytanie - co zrobić jak zbanowane osoby brały udział w bazarkach :roll: Albo zbierają deklaracje.
  20. Poprosze numer konta, mam 82 zł dla Staszka z bazarku rzeczy od Bumel:)
  21. Kochani przesłałam dziś Justynie 74, 50 zł z zakończonego tydzień temu bazarku. Justynko, daj mi znam na tym lub innym swoim wątku jak już tą kwotę odnotujesz na koncie. Wczoraj zakończył się jeszcze bazarek ubraniowy ale nie znam na razie całej kwoty. Żal mi, że nie będziesz mogła wziąć tej suni owczarkowej, na pewno miałaby u Ciebie dobrze.
×
×
  • Create New...