Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Roderyku, powodzenia maleńki :loveu:
  2. Cudny cudaczek:loveu: Ulvhedin pisała o swoim wyjeździe, czy potem są jakieś szanse dla malucha?
  3. No co Wy, laski:oops::oops::oops::oops: :lol: Dzięĸuję, ale słowa uznania należą się tym, które wykonują prawdziwą robotę i do tych, które nie żałują nigdy grosza... a ja jak mam co liczyć, to liczę...:cool1: żaden problem, a wręcz przyjemność wielka :)
  4. Hihihi, Kora odkryła nowe zastosowanie - jako fotel :D Pamiętam jak na początku moja sucz tak się kręciła w swojej budce, że końcu lądowała dachem do dołu :roll: i tak było najwygodniej i co je zrobisz ;) Piesy wiedzą lepiej :p
  5. Makrelo, kasa dotarła i od razu opłaciłam hotelik. Muszę jeszcze usiąść i zrobić rozliczenie:oops:
  6. Dziękuję w imieniu starowinki:modla:, wpłacam za hotelik jak tylko dotrą.
  7. [quote name='madcat1981']Aż miło popatrzeć...: Jeśli ktoś może wpłacić wcześniej niż zwykle, to byłabym wdzięczna... Przypomnę, bo już dziś powinnam zrobić przelew ale może 1-2 poczekam...
  8. Myszuńku, ty chyba naprawdę jesteś jakąś kuzynką mojej sunieczki :loveu: Chciałabym byś długo jeszcze była taka żywotna i szczęśliwa jak moja... Buziaki:)
  9. Z życia wspólnego madcatowej i jej TZ wzięte: (ja) - Kochanie, zgadnij co kupiłam naszemu dziecku? :cool3: (TZ) - eeee....Obrożę? ("dziecku", "piesku", co za różnica, prawda? :roll:) :)
  10. Aż miło popatrzeć...: A ja znów monotematycznie:oops: za kilka dni muszę się rozliczyć, a do pełnej kwoty brakuje ponad 60 zł. Jeśli ktoś może wpłacić wcześniej niż zwykle, to byłabym wdzięczna... Goniu66, oczywiście ze względu na to, że płacimy sobie nawzajem deklaracje na inne psy :lol: dopiszę Twoją.
  11. Co za wariat, gdzie on się tak pchał :lol:
  12. Trzymam kciuki:kciuki:Dla Pani Ewy wyadoptowanie psa to nie pierwszyzna, jestem przekonana, że od razu oceni fachowym okiem czy to jest pies dla tej osoby. No ale czekamy dalej :cool3:
  13. Zazdroszczę:) Dziś w nocy tak się męczyliśmy, że gdyby nie późna pora wydałabym ostatnie pieniądze na jakiś wentylator... ratunku;)
  14. To tak na poprawę humorku dla wszystkich kociarzy, ze szczególnymi pozdrowieniami dla Justy :) [URL="http://www.kotburger.pl/"]http://www.kotburger.pl[/URL] Czasami humor jest tam kiepski:roll::oops: ale niektóre fotki super:cool3:
  15. Bo jeśli chodzi o pomoc niewymierną - wspieranie, podrzucanie, trzymanie kciuków - to u mnie zawsze można liczyć;)
  16. Bardzo dziękuję z zaproszenie, ale niestety nie jestem w stanie pomóc nawet bazarkiem. Przykro mi :(
  17. Ja też ślicznie dziękuję za zaproszenie, ale nie mogę wymiernie pomóc. Nawet na bazarek już nic nie znajdę, bo ostatnio oddalam wszystko, co mogło się jako tako nadawać :oops: Przykro mi:(
  18. Dobry wieczór :) U piesów nic się nie zmieniło? :sad:
  19. No a gdzie mu tak dobrze będzie :cool3::lol: Pieniądze doszły:loveu: i już wysłałam opłatę do Renaty. Jeszcze tylko potrzebuję chwili by porozliczać, ale jest OK, na plusie jak najbardziej:)
×
×
  • Create New...