-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Kamysiu, ciotka Agata rozpieszcza cię niemożebnie;) Dotarła duuuża wpłata, bardzo dzięĸujemy! Postaram się lada chwila zaktualizować pierwszy post o ogłoszenia. Nie chcę umniejszać pracy Ziutki, ale jeśli mi się nie zmieści to zrezygnuję z części jej ogłoszeń, bo są już dosyć dawne... Jakie to dziwne, że w postach jest ograniczona ilość znaków. Wkurzajace nawet :/
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
madcat1981 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Energy, nie ma za co dzięĸować! Mam nadzieję, że ten Teduś jednak nie zagrzeje u was za długo miejsca. Gdyby nie to, że widzę tylko zdjęcie, powiedziałabym, że jeszcze "pachnie" domem, tzn. widać że się zagubił bardzo niedawno. Oby to była tylko niemiła przygoda i wszystko dobrze się skończyło :sad: -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja wysyłam 300 zł do Zuzi, bo tak czy siak rozliczyć się musimy. Może jak ktoś się zadeklaruje pomóc, to Zuzia zgodzi się z tych pieniędzy wziąć na leki, a potem doślemy. Ja jednak niestety nie mogę zadeklarować dodatkowej pomocy. Bardzo żałuję :sad: -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uf, to dobrze, że dobrze :) Pytanie o leki... ja mogę napisać tylko tyle, że na dziś jest u mnie 299 zł, z czego 70 zł na leki. Od czasu rozliczenia z 2. postu wpłynęła wpłata 10 zl od olga7. Będzie brakować albo na hotel, albo na leki. Oczywiście ta złotówka to nie problem, ale rozliczenie już lada dzień. Co robimy? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
madcat1981 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Jest przesłodka:loveu: Wróżę jej błyskawiczną karierę na dogo i oczywiście kciuki zaciskam za szybki dobry kochający domeczek... -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='pokerowa']Przelew zrobiłam.[/QUOTE] I ja już "rozliczyłam" Dżerego - uzupełnione w 2. poście. -
A to dobrze, że wpłaciłam 20, bo też mi się coś pomyliło :roll::oops:
-
Ja raczej w sierpniu wpłacałam 10 zł a mnie nie ma na liście.
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
To wysyłam już 175 zł, a na resztę poczekamy - doślę jak tylko się pojawią na koncie. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
madcat1981 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Energy dała mi znak, że na tydzień wyjeżdża. Nie dała rady wczoraj nic napisać na tym wątku. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
madcat1981 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
... czy tez może ktoś Ci troszkę przypomniał;) Tak szczerze, to kiedyś chciałam sprawdzić, czy są odnotowane moje wpłaty u Spajkiego i kompletnie nie mogłam się odnaleźć. Teraz to może będzie czytelniejsze:) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Oj cioteczko znam ja te finansowe bóle, też nieraz dokładam jak się pomylę;) Do metra ogłoszenia idą z portalu [url]www.cafeanimal.pl[/url] Z tego co wiem redakcja sama wybiera sobie pieski do publikacji. Ale była na dogo dziewczyna, której często "trafiało się", że jej ogłoszone psiaki pojawiały się w metrze. Nie jestem pewna, czy to nie była Mru... zapytać? -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie tam, szkoda takich maluśkich piesków. Trudne życie mają te duże, niebezpiecznie wyglądające, stare... ale takie malizny? Powinny znajdować domy od ręki :sad: Renatko, czy lepiej wysłać 175 zł w poniedziałek (a potem resztę) czy poczekać aż będę miała pełną kwotę za DT Dżerusia? Mnie obojętne. -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Świetny pomysł :) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Wykończycie mnie tymi bazarkami:diabloti: