Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. A możesz się dowiedzieć? Ja już uciekam z dogo na dziś, a wydaje mi się, że warto zapytać.
  2. Kamysiu, ciotka Agata rozpieszcza cię niemożebnie;) Dotarła duuuża wpłata, bardzo dzięĸujemy! Postaram się lada chwila zaktualizować pierwszy post o ogłoszenia. Nie chcę umniejszać pracy Ziutki, ale jeśli mi się nie zmieści to zrezygnuję z części jej ogłoszeń, bo są już dosyć dawne... Jakie to dziwne, że w postach jest ograniczona ilość znaków. Wkurzajace nawet :/
  3. Za chwilkę postaram się zaktualizować pierwszy post, bo jest dużo nowych informacji. Jakie znacie DT dla małych psiaczków? Ja bym zaprosiła tu Renata5, choć pewnie zaglądała wcześniej. Ale nie wiem czy może przygarnąć nowe psiaki. Może komuś przyjdzie do głowy inna osoba, pytajmy!
  4. Energy, nie ma za co dzięĸować! Mam nadzieję, że ten Teduś jednak nie zagrzeje u was za długo miejsca. Gdyby nie to, że widzę tylko zdjęcie, powiedziałabym, że jeszcze "pachnie" domem, tzn. widać że się zagubił bardzo niedawno. Oby to była tylko niemiła przygoda i wszystko dobrze się skończyło :sad:
  5. Ja wysyłam 300 zł do Zuzi, bo tak czy siak rozliczyć się musimy. Może jak ktoś się zadeklaruje pomóc, to Zuzia zgodzi się z tych pieniędzy wziąć na leki, a potem doślemy. Ja jednak niestety nie mogę zadeklarować dodatkowej pomocy. Bardzo żałuję :sad:
  6. Uf, to dobrze, że dobrze :) Pytanie o leki... ja mogę napisać tylko tyle, że na dziś jest u mnie 299 zł, z czego 70 zł na leki. Od czasu rozliczenia z 2. postu wpłynęła wpłata 10 zl od olga7. Będzie brakować albo na hotel, albo na leki. Oczywiście ta złotówka to nie problem, ale rozliczenie już lada dzień. Co robimy?
  7. Jest przesłodka:loveu: Wróżę jej błyskawiczną karierę na dogo i oczywiście kciuki zaciskam za szybki dobry kochający domeczek...
  8. Glusiu, miałeś wielkie szczęście w piątek trzynastego. Oby jak najdłużej ci towarzyszyło :kciuki:
  9. [quote name='pokerowa']Przelew zrobiłam.[/QUOTE] I ja już "rozliczyłam" Dżerego - uzupełnione w 2. poście.
  10. Tak, to namiary na osobę, u której Kamyk się znajduje, więc chyba najpewniejsze. Zaraz je wkleję do 1 postu, bo jakoś do tej pory mi umknęło. I rozliczenie będzie aktualne, można zajrzeć :cool3: p.s. oj, sorki nie zauważyłam postu Agaty:oops:
  11. A to dobrze, że wpłaciłam 20, bo też mi się coś pomyliło :roll::oops:
  12. Ja raczej w sierpniu wpłacałam 10 zł a mnie nie ma na liście.
  13. To wysyłam już 175 zł, a na resztę poczekamy - doślę jak tylko się pojawią na koncie.
  14. Wczoraj Energy dała mi znak, że na tydzień wyjeżdża. Nie dała rady wczoraj nic napisać na tym wątku.
  15. ... czy tez może ktoś Ci troszkę przypomniał;) Tak szczerze, to kiedyś chciałam sprawdzić, czy są odnotowane moje wpłaty u Spajkiego i kompletnie nie mogłam się odnaleźć. Teraz to może będzie czytelniejsze:)
  16. Oj cioteczko znam ja te finansowe bóle, też nieraz dokładam jak się pomylę;) Do metra ogłoszenia idą z portalu [url]www.cafeanimal.pl[/url] Z tego co wiem redakcja sama wybiera sobie pieski do publikacji. Ale była na dogo dziewczyna, której często "trafiało się", że jej ogłoszone psiaki pojawiały się w metrze. Nie jestem pewna, czy to nie była Mru... zapytać?
  17. Zaglądam do Pedrosia, bo dawno mnie nie było:oops: Witaj piesku:)
  18. Zajrzyjcie tam, szkoda takich maluśkich piesków. Trudne życie mają te duże, niebezpiecznie wyglądające, stare... ale takie malizny? Powinny znajdować domy od ręki :sad: Renatko, czy lepiej wysłać 175 zł w poniedziałek (a potem resztę) czy poczekać aż będę miała pełną kwotę za DT Dżerusia? Mnie obojętne.
  19. Wykończycie mnie tymi bazarkami:diabloti:
×
×
  • Create New...