Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ciotka Agata mogła sobie te moje wieśniackie "eeeee" darowac;) Jak ja teraz wyglądam przed innymi ciotkami na wątku Yogulca:oops::evil_lol: Przekopuję się właśnie przez wątek, ściągam zdjęcia, notuję szczegóły do ogłoszeń. Przez następny tydzien nie ma mnie w Olku, ale zastanwiam się, czy nie powędrowac z własnym aparatem do schroniska i nie popatrzec na zwierzaki w realu.Wstyd wielki, mieszkam tu ponad 1,5 roku i nawet daleko nie mam (Podleśna, Zatorze, Jakubowo) a jeszcze w olsztyńskim schronisku mnie nie było. Ciotki, moze by mnie kto przygarnął?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. No ładnie:lol: jeszcze się nie rozkręciłyśmy - a jakie efekty:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak na serio - trzymam mocno, mocno kciuki!:kciuki:
  3. ja jestem do usług. Za 2 godz. bede w domu to ogarne sytuacje i sie odezwe:)
  4. eeee, chyba nie.... można zmienić tytuł, poinfromować w pierwszym poście i chyba przede wszystkim dac znak adminkom :)
  5. Tylko, ze Alfik mi ucieknie z pobliskiej Ostródy do opolskiego:-( trudno.
  6. Wpłaciłam już. O ogłoszeniach obiecanych dla Kastora pamiętam, wciąż zbyt dużo psich bidek, by się ze wszystkim uporać w kilka dni :/:oops: [COLOR=Red]EDIT[/COLOR] Tutaj pierwsze ogłoszenie dla Kastora. Treść jest dosyć emocjonalna, proszę o szczere uwagi, jeśli poniosły mnie emocje:oops: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/KASTOR,16128]KASTOR - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] Wysłałam Lady Swallow rzeczy na bazarek dla Kastora. Już wiem, że dotarły. To same duperele, ale czekam, kiedy go "zmontuje" - będe prosić o podrzucanie;)
  7. A co nie można ;) Jak sobie w pracy robię doktorat z siedzenia na dogomanii to czemu nie;)
  8. Rachu - ciachu i piesek będzie mam nadzieję w domeczku.
  9. Ja mogę zbierać pieniadze na Kongo tak jak to było z Timusiem. Deklaruję "tradycyjnie" 10 zł miesięcznie. A zdjęcie ryjka zza krat.... ech, cztery "w" - wejść-wyciągnąć-wymiziać-wziąć do domu.
  10. Czy nikt nie ma nic przeciwko, by i "nasze" 125 zł przeznaczyć na Kongo? Chcę ubiegać się u niego na wątku o stanowisko "Głównej Księgowej", więc rozumiecie - nie wygenerujemy strat;) Timollo, uściski od ciotki:)
  11. No i co u suni/sunia:evil_lol: ?
  12. Już mogę wpłacać. Czy stare konto (Urszula M.) nadal aktualne?
  13. Gonia66, zanim zaczniemy zbiórkę, doiedzmy się czy dla Alfa znajdzie się gdzieś miejsce:lol:
  14. O nie... :placz: Czemu ty maleńka masz takiego pecha????? Lorcia, z rozpaczy zrobię ci dziś ogłoszenia, w końcu je zrobię :oops: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1843919_trzy_i_pol_kilograma_czarnego_szczescia.html]Trzy i pół kilograma czarnego szczęścia szuka domu![/url] Wyróżnione, tak na szczęście. A teraz lecę na spacer ze swoją...
  15. Cioteczki, dawno się nie odzywałam, ale czytam każdy wpis. [COLOR=Red]POLECAM[/COLOR] hotelik Wiosny, choć wiem, że ustawiają się do niej kolejki... Co tylko świadczy na jej korzyść :D Właśnie wraz z kilkoma innymi dogomaniaczkami ( i dogomaniakami) udało się wyadoptować Timo - pies niby "trudny adopcyjnie" był w hotelu niecały miesiąc:D Ma wspaniały domek i wieeeeeelka w tym zasługa Wiosny. Deklaruję swoją pomoc taka samą jak dla Timo - 10 zł miesięcznie, ogłoszenia, jeżeli nie macie internetowego konta bankowego lub fundacji, która obejmie opieka Alfa, "służę" koordynacją finansowej strony przedsięwzięcia. Alfika już tak dawno mam w sercu, że chętnie się przyłączę do akcji!:cool3::loveu:
  16. [quote name='Olena84']Co u Tima :hmmmm: :bye: :shocked!: :niewiem:?[/quote] No chyba trzeba zadzwonic, co?:razz::razz::razz:
  17. [quote name='magda222']Myślałam raczej o tym,żeby go wyciągnąć ze schronu...[/quote] Potrzezbujemy więc dalszych deklaracji a nie dwustu złotych:evil_lol: EDYTUJĘ: Sabina02 wskazała mi, na kogo przekazać pieniążki. Bumerang pozostawiła nam wolną rękę w wyborze psiaka, na którego przeznaczymy jej 30 zł. Dzięki dziewczyny za szybkie decyzje (i dobre decyzje;)).
  18. Ja się nie określiłam do tej pory. Kongo oczywiście może być, tylko ma jedno pytanie - jeżeli on jest w schronisku (przekopuję się dopiero przez watek, więc wybaczcie) - to czy mamy go wyciągnąć czy zafundować mu... nie wiem...lepsza karmę, opiekę, badania?
  19. Dzienks, do usług :) Szkoda mi psiaka. Niech ta śmierć nie idzie na marne.
  20. Chyba nawet nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy podał swojego "kandydata", podzielimy po równo najwyżej.
  21. I pamiętajcie o Dago, gdy trzeba będzie pomyśleć o logo, czyms co będzie symbolicznie szpitalik "reprezentować".
×
×
  • Create New...