-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
madcat1981 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Ciotka Agata mogła sobie te moje wieśniackie "eeeee" darowac;) Jak ja teraz wyglądam przed innymi ciotkami na wątku Yogulca:oops::evil_lol: Przekopuję się właśnie przez wątek, ściągam zdjęcia, notuję szczegóły do ogłoszeń. Przez następny tydzien nie ma mnie w Olku, ale zastanwiam się, czy nie powędrowac z własnym aparatem do schroniska i nie popatrzec na zwierzaki w realu.Wstyd wielki, mieszkam tu ponad 1,5 roku i nawet daleko nie mam (Podleśna, Zatorze, Jakubowo) a jeszcze w olsztyńskim schronisku mnie nie było. Ciotki, moze by mnie kto przygarnął?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
madcat1981 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
No ładnie:lol: jeszcze się nie rozkręciłyśmy - a jakie efekty:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak na serio - trzymam mocno, mocno kciuki!:kciuki: -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
ja jestem do usług. Za 2 godz. bede w domu to ogarne sytuacje i sie odezwe:) -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
madcat1981 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Spoooooko :) Będzie gut:) -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
madcat1981 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
eeee, chyba nie.... można zmienić tytuł, poinfromować w pierwszym poście i chyba przede wszystkim dac znak adminkom :) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Tylko, ze Alfik mi ucieknie z pobliskiej Ostródy do opolskiego:-( trudno. -
Wpłaciłam już. O ogłoszeniach obiecanych dla Kastora pamiętam, wciąż zbyt dużo psich bidek, by się ze wszystkim uporać w kilka dni :/:oops: [COLOR=Red]EDIT[/COLOR] Tutaj pierwsze ogłoszenie dla Kastora. Treść jest dosyć emocjonalna, proszę o szczere uwagi, jeśli poniosły mnie emocje:oops: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/KASTOR,16128]KASTOR - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] Wysłałam Lady Swallow rzeczy na bazarek dla Kastora. Już wiem, że dotarły. To same duperele, ale czekam, kiedy go "zmontuje" - będe prosić o podrzucanie;)
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rachu - ciachu i piesek będzie mam nadzieję w domeczku. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
madcat1981 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Ja mogę zbierać pieniadze na Kongo tak jak to było z Timusiem. Deklaruję "tradycyjnie" 10 zł miesięcznie. A zdjęcie ryjka zza krat.... ech, cztery "w" - wejść-wyciągnąć-wymiziać-wziąć do domu. -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i co u suni/sunia:evil_lol: ? -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
.... No racja :) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Gonia66, zanim zaczniemy zbiórkę, doiedzmy się czy dla Alfa znajdzie się gdzieś miejsce:lol: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
O nie... :placz: Czemu ty maleńka masz takiego pecha????? Lorcia, z rozpaczy zrobię ci dziś ogłoszenia, w końcu je zrobię :oops: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1843919_trzy_i_pol_kilograma_czarnego_szczescia.html]Trzy i pół kilograma czarnego szczęścia szuka domu![/url] Wyróżnione, tak na szczęście. A teraz lecę na spacer ze swoją... -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, dawno się nie odzywałam, ale czytam każdy wpis. [COLOR=Red]POLECAM[/COLOR] hotelik Wiosny, choć wiem, że ustawiają się do niej kolejki... Co tylko świadczy na jej korzyść :D Właśnie wraz z kilkoma innymi dogomaniaczkami ( i dogomaniakami) udało się wyadoptować Timo - pies niby "trudny adopcyjnie" był w hotelu niecały miesiąc:D Ma wspaniały domek i wieeeeeelka w tym zasługa Wiosny. Deklaruję swoją pomoc taka samą jak dla Timo - 10 zł miesięcznie, ogłoszenia, jeżeli nie macie internetowego konta bankowego lub fundacji, która obejmie opieka Alfa, "służę" koordynacją finansowej strony przedsięwzięcia. Alfika już tak dawno mam w sercu, że chętnie się przyłączę do akcji!:cool3::loveu: -
[quote name='magda222']Myślałam raczej o tym,żeby go wyciągnąć ze schronu...[/quote] Potrzezbujemy więc dalszych deklaracji a nie dwustu złotych:evil_lol: EDYTUJĘ: Sabina02 wskazała mi, na kogo przekazać pieniążki. Bumerang pozostawiła nam wolną rękę w wyborze psiaka, na którego przeznaczymy jej 30 zł. Dzięki dziewczyny za szybkie decyzje (i dobre decyzje;)).
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
madcat1981 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
hiehiehie:ak-shot: