-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Sorki dogo mi się tak wiesza, że odpowiedziałam na pytanie już odpowiedziane;) jeżeli chcecie, wstrzymajcie się rzeczywiście. Na razie się chyba nie pali? -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chcesz, możesz już wpłacić. Jeżeli nie wyciągniemy Konga do dt w marcu, będziesz miała kwietniowa skladkę z głowy;) Bo że to dłuzej mozepotrwac to ja sobie po prostu nie wyobrażam ;) -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mru, dzięki za ten piękny gest. [SIZE="1"]Ja juz sie spłukałam do reszty. Pierwszy pies, do adopcji którego porządnie sie przyczyniłam, Timo... okazało się, że w schronisku źle go zdiagnozowano. Wyadoptowałam (nie sama oczywiście:roll:) psa z niedoczynnościa tarczycy... tak przynajmniej myślałam...A tu się okazuje, ze zamiast leków za 16 zł na kwartał nowa pani musi przygotowac się na nieuleczaną chorobę Tima lub w lepszym przypadku ok 400 zł miesięcznie na jego leki... :nerwy: Strasznie się z tym poczułam i zaoferowałam pomoc, choć jeszcze nie wiem skąd...:knuje::flaming::PROXY5: -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mru, zaraz dostaniesz pw. Dziś wyedytuję ogłoszenia Jackala z nr id schroniska. -
Straszne wiadomości, Wiosna. Dobrze, ze zastały mnie w pracy, bo zmusiły do mobilizacji i szybkiego myślenia (i zachowania kamiennej twarzy przed monitorem, hehe). Jeszcze może nie jest tak źle, byśmy załamywali ręce. Ja pomoc deklaruję, to chyba oczywiste. Na początek chciałabym wpłacić coś od siebie dla Tima. Timo zostawił u mnie całkiem okrągłą sumkę i choć "poszła" już na innego psa, to ja mu ją oddam z powrotem. Było to 145 zł - czy tyle wystarczy na kastrację? Proszę o nr konta na pw. To tak na dobry początek. Wciąż mam nadzieję... sami wiecie, co się będe rozpisywać.
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']madcat, na Boga, nie strasz! [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/quote] Ja tylko uprzejmie donoszę;) Dziewczyny, te timusiowe pieniądze na moim koncie to chyba powinny być oprócz marcowych deklaracji na Kongo, prawda? -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:shake: przykro czytać, trzymaj się Kociabando2. -
Ogłosiłam Rudzika w olsztyńskim Drobniaku - ogłoszenie ukaże się jednak dopiero w następną sobotę i będzie skromniutkie:oops: ogłoszenie ukazało się też na internetowej stronie Drobniaka ale - o zgrozo!!! :angryy::angryy::angryy:- obcięte w połowie! Zapłaciłam za całe, więc jutro to wyjaśnię. Poza tym ogłosiłam jeszcze tutaj, tylko że dogo zjadło mi linki: przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=1368 oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/komentarze /PIES_Rudzik_madcat1981_09_03_12 mammisia.pl/?misio/wyszukiwarka/00 tusprzedaj.pl/temp-163/rudzik-z-chorym-serduszkiem-szuka-domu.html (będzie wyróżnione)
-
[quote name='michau']Czyli jednak duże kupy powinny nas skłonić do zmiany karmy? PS fajny się wątek zrobił ;)[/quote] Według tego dietetyka tak, ale lepiej iść z tym do weterynarza:D
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W tym miesiącu mogę zaoferować każdą możliwą pomoc oprócz - niestety - finansowej... -
Wiosno, już kiedyś miałam się Ciebie o to zapytać przy okazji innego psiaka - czy można korzystać w ogłaszaniu z tekstów na stronie twojego hoteliku? Niestety tu się kłania prawo autorskie. No i zdjęcia też masz the best... Edit: o Rudziku też pamiętam tylko się zagrzebałam:roll:
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Jeżeli trzeba przyspieszyć, to ja juz dorzucam od siebie 10 zł deklaracji za marzec. W tej chwili na koncie Kongo ma 155 zł. Czekam na was ciotki;) -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Ale już jest prawie połowa miesiąca:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Sądziłam, że to jasne:oops: Jeżeli zdarzają nam się duże kupy (pisze nam, bo porada dotyczyła ludzi), możemy liczyć się z drobnymi dolegliwościami zdrowotnymi spowodowanymi, np. przejedzeniem czy dietą złożoną z posiłków o zbyt dużej ilości błonnika ("pęcznieją"). Wszystko powinno wrócić do normy jeżeli zadbamy o zdrowe odżywianie. Dużo bardziej alarmująca jest "mała kupa" - jeżeli normalnie, w sporych ilościach i zdrowo się odżywiamy, a mimo to trudno jest nam coś "wydusić" siebie na sedesie, może to oznaczac poważne kłopoty układu trawiennego. Jest to bardziej alarmujące. I tyle. Nie chciałam się tak dosadnie rozpisywać, ale jak trzeba, to mus;):oops::evil_lol:
-
Dietetyk dał mi kiedyś "złotą poradę" , myślę że sprawdza się również w przypadku psiaków: Mała kupa, duży problem Duża kupa, mały problem... :evil_lol:
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tam gdzie się dało, zaktualizowałam ogłoszenia Jackala. Niechże piesek pochwali się światu swym imieniem ;) Staram się nie łamać, ale w głębi duszy czuję, że nie jest dobrze. Ani jednego maila, telefonu (oprócz tych głupich od małolatów:roll:). Wsiąkł nam Jackal w schronisko i dla świata jakby zniknął... -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Kochany Alfiku, obiecuję Ci, że jak tylko zmienisz adres, ciotka cię poogłasza w całym internecie... i niech ciotce język uschnie jeśli nie znajdziemy Twojego Pańcia:evil_lol: -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
madcat1981 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że warto. Nawet na dogo, wszystko co nowe, przyciąga oko... -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
madcat1981 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam Dyzia i jego super ludziów:) -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Mnie na dogo to w ogóle zawsze czas jakoś za szybko upływa... :-? -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
madcat1981 replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Tak dawno mnie tu nie było... -
To chyba "piochtanina", takie cuś fioletowego na rany i stany zapalne. Żeby was trochę rozweselić wspomnę sobie pewną sytuację... Kilkanaście lat temu chorowałam na ospę, siedziałam w domu i przyszedł do mojego brata super kolega (w którym się podkochiwałam;). Pech chciał, że zapomniałam, ze mam wymalowane fioletowe kropki na twarzy tym fioletowym czymś... i poszłam sobie go podrywać:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Mina kolegi - bezcenna :D
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Codziennie biorę metro odkąd skapowałam się, ze tam są dogomaniackie psiaki :D -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do pasji doprowadza mnie moja pusta skrzynka w sprawie Jackala:angryy::angryy::angryy: -
[CENTER]Timo, cały czas pamiętam! [IMG]http://yelims4.free.fr/Daccord/Accord01.gif[/IMG] [IMG]http://yelims4.free.fr/Daccord/Accord07.gif[/IMG] [IMG]http://yelims4.free.fr/Daccord/Accord04.gif[/IMG] [IMG]http://yelims4.free.fr/Daccord/Accord03.gif[/IMG] [IMG]http://yelims4.free.fr/Daccord/Accord09.gif[/IMG] [/CENTER]