-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
madcat1981 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Dałam się złapać na banerek;) Zapisuję wątek:) -
Mam nadzieję, ze niedługo będa jakieś zdjęcia?:cool3: Wiosna, to te trzy dni lutego pokryły dług, tak? Jeśli o mnie chodzi, to te 5,20 może zostać u Ciebie. Czasem przelew z banku do banku tyle może kosztować:roll:. Chyba, że masz coś fajnego w sklepie za 5 zł:cool3::cool3::cool3: co można by Timowi przesłać na pamiątkę? Ja pokryję koszty przesyłki. Tak jak pisałam wcześniej, na moim koncie jest nadal 275 zł Tima. To spora kasa:nerwy: Są osoby, które wpłaciły już na przyszłe miesiące - im mogę pieniądze zwrócić. To Sabina02 [B]150z[/B]ł i Bumerang 30 zł. Ale co z pozostała kasą? czekam na propozycje. [SIZE=1][I].... i obyśmy tylko takie problemy w życiu mieli;)[/I][/SIZE]
-
[FONT=Impact][SIZE=6][COLOR=DarkGreen]YEEE![/COLOR] [COLOR=Navy]YE![/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]YE![/COLOR] [COLOR=Yellow]YE![/COLOR] [COLOR=Magenta]YE![/COLOR] [/SIZE][/FONT] :laola::klacz::laola: ... i to by było na razie na tyle w tym temacie, bo jestem spózniona do pracy :D Timo, pani Doroto - wszystkiego najlepszego... na nowej drodze życia :D
-
[B]magda z.[/B] - Dziękuję za wypowiedź:) Rozumiem Twoje wątpliwości - przez strach przed kastracją straciłam swojego pierwszego psa. Ale nie chcę, by przez moje uprzedzenia Timo stracił szanse na dom:placz: Dlatego "co ma być, to będzie", niech już ma swoją Pańcię, i tylko niech Pańcia baaaaardzo uważa na jego zdrówko:placz:
-
[quote name='wiosna']stan konta Timka to w tej chwili -34,80. Obróżka i odrobaczenie, a później euthyroh, na który brałam od weta receptę. Teraz juś się zamotałam zupełnie i nie wiem, czy w końcu o tabletkach napisałam - tyle wszystkiego, że sama się chyba już gubię co pisałam a co nie :roll: Tak czy owak - nie przelewajcie narazie nic, poczekajmy i zobaczymy jak się wszystko ułoży. Jak dobrze pójdzie, Timo w sobotę mógłby pojechać do nowego domku.[/quote] No fakt, zapomniałam o tabletach :splat:
-
Jest dług za obrożę i szczepienia (nie mogę teraz doczytać czy chodziło o szczepienia czy odrobaczenie), ale pieniędzy na koncie nie brakuje, więc to tylko kwestia przelewu:razz: Chciałam uregulować ta sprawę wraz z opłatą za marzec, ale chyba wyślę wcześniej, a marcowe dni Timka u Wiosny to mogę nawet codziennie regulować:) Byleby się chłopak domku doczekał.
-
A co tu tak cichutko?:sadCyber: Mam bardzo fajną wiadomość. Skontaktował się ze mną właściciel jednego z portali, na którym ogłaszałm Tima. nawet nie wiem, czy powinnam tu podawac jego nazwe, ale niechże Pan ma chociaz trochę reklamy... Właściciel [url=http://www.tusprzedaj.pl]Bezpłatne ogłoszenia[/url] napisał mi, że sam ma psy i chce nam pomóc. Od tej pory jeżeli będe ogłaszać psiaki, funduje gratisowe wyróznienia :loveu::loveu::loveu: :multi: Dziękuję raz jeszcze:):cool2: :multi: Kto wie, może dzięĸi dobremu sercu tego Pana, inny człek wypatrzy swego zwierza? A ja już nie gadam tylko siadam do ogłaszania...:cool1::cool1::cool1:
-
Rozmawiałam dziś telefonicznie z Panią, która chciałaby przygarnąć Timka. 20 minut :D Wszystko, co mogę zrobić, to potwierdzić odczucia Wiosny - mnie również wydaje się, że Pani da domek taki, jakiego potrzebuje starszy, spokojny piesek. Wyczuwam to intuicyjnie, więc trochę trudno będzie ze mną dyskutować;) Nie ukrywam, że mam trochę wątpliwości - np. mieszkanie Timo byłoby na 6. piętrze, ale (oczywiście:roll:) z windą i jeszcze jedną zapasową od drugiego piętra. Martwiłam się, czy w razie (odpukać) kłopotów zdrowotnych pani, będzie miał kto się nim opiekować - pani mieszka z córką (lub też córka bardzo często u niej przebywa), z którą zresztą chce do Tima (lub po Tima:cool3:) pojechać. Poza tym pani zadała mi jedno pytanie - czy nie lepiej zamiast męczyć psa przeznaczyć jego pieniądze na porządne wyniki i badania u lekarza, które ona później regularnie by kontynuowała i kontrolowała. Była po prostu dobrze przygotowana do rozmowy. I tym zdobyła moje serce;). Ja generalnie jestem za. Wyjaśniłam pani, że Timo ma kilku wirtualnych opiekunów i wszyscy powinni wyrazić swoje zdanie na temat tej adopcji. Proszę więc Was o choć kilka słów. Jak wy się na to zapatrujecie? Jeżeli któraś/któryś z Was chciałaby jeszcze porozmawiać z Panią, to pewnie nie będzie miała nic przeciwko, to bardzo rozmowna i kontaktowa osoba:) Wiem, że nas czyta, więc z tego miejsca serdecznie pozdrawiam :) Pani w najbliższym czasie chciałaby wybrać się do Wiosny i Tima w końcu zobaczyć "na żywo".
-
Biedny Timo;):evil_lol: Wiosno, jeżeli możesz to zapytaj o orientacyjny koszt zabiegu. Na dzień dzisiejszy Timo ma na koncie 275 zł, z czego 120 zł wpłacono z góry na "czynsz" i raczej nie powinniśmy tego wykorzystywać na cos innego, chyba że uzyskamy zgodę Sabina02. Szczerze pisząc - mam nadzieję, że tak długo czekać nie będziemy;):razz: Do zapłaty za marzec mamy 310 zł plus 25 zł smycz i szczepienia plus teraz kastracja. Trzeba by się zmobilizować.
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Obiecywałam ogł do końca tygodnia, ale już wiem, że nie zdążę do niedzieli. Przepraszam, jestem na wyjeżdzie i tylko okazyjnie mam net:oops: od nowego tygodnia ruszę pełną parą:oops: