Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Też skłaniam się do przekazania pieniędzy dla innego biedaka.
  2. Dałam się złapać na banerek;) Zapisuję wątek:)
  3. Mam nadzieję, ze niedługo będa jakieś zdjęcia?:cool3: Wiosna, to te trzy dni lutego pokryły dług, tak? Jeśli o mnie chodzi, to te 5,20 może zostać u Ciebie. Czasem przelew z banku do banku tyle może kosztować:roll:. Chyba, że masz coś fajnego w sklepie za 5 zł:cool3::cool3::cool3: co można by Timowi przesłać na pamiątkę? Ja pokryję koszty przesyłki. Tak jak pisałam wcześniej, na moim koncie jest nadal 275 zł Tima. To spora kasa:nerwy: Są osoby, które wpłaciły już na przyszłe miesiące - im mogę pieniądze zwrócić. To Sabina02 [B]150z[/B]ł i Bumerang 30 zł. Ale co z pozostała kasą? czekam na propozycje. [SIZE=1][I].... i obyśmy tylko takie problemy w życiu mieli;)[/I][/SIZE]
  4. Olenka no co tak bez entuzjazmu? :):lol: Everybody, jak ochłonę to się porozliczamy z kasy.
  5. [FONT=Impact][SIZE=6][COLOR=DarkGreen]YEEE![/COLOR] [COLOR=Navy]YE![/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]YE![/COLOR] [COLOR=Yellow]YE![/COLOR] [COLOR=Magenta]YE![/COLOR] [/SIZE][/FONT] :laola::klacz::laola: ... i to by było na razie na tyle w tym temacie, bo jestem spózniona do pracy :D Timo, pani Doroto - wszystkiego najlepszego... na nowej drodze życia :D
  6. Ech, ja też czekam. A net tak mi się ślimaczy złośliwie...:angryy:
  7. Magda222, na razie czekamy. Na razie nic nie planujemy. Na razie trzymaj tylko kciuki, to wystarczy.
  8. Naprawdę już dziś :nerwy::-o Boję się cieszyć :-o
  9. [B]magda z.[/B] - Dziękuję za wypowiedź:) Rozumiem Twoje wątpliwości - przez strach przed kastracją straciłam swojego pierwszego psa. Ale nie chcę, by przez moje uprzedzenia Timo stracił szanse na dom:placz: Dlatego "co ma być, to będzie", niech już ma swoją Pańcię, i tylko niech Pańcia baaaaardzo uważa na jego zdrówko:placz:
  10. [quote name='wiosna']stan konta Timka to w tej chwili -34,80. Obróżka i odrobaczenie, a później euthyroh, na który brałam od weta receptę. Teraz juś się zamotałam zupełnie i nie wiem, czy w końcu o tabletkach napisałam - tyle wszystkiego, że sama się chyba już gubię co pisałam a co nie :roll: Tak czy owak - nie przelewajcie narazie nic, poczekajmy i zobaczymy jak się wszystko ułoży. Jak dobrze pójdzie, Timo w sobotę mógłby pojechać do nowego domku.[/quote] No fakt, zapomniałam o tabletach :splat:
  11. Jest dług za obrożę i szczepienia (nie mogę teraz doczytać czy chodziło o szczepienia czy odrobaczenie), ale pieniędzy na koncie nie brakuje, więc to tylko kwestia przelewu:razz: Chciałam uregulować ta sprawę wraz z opłatą za marzec, ale chyba wyślę wcześniej, a marcowe dni Timka u Wiosny to mogę nawet codziennie regulować:) Byleby się chłopak domku doczekał.
  12. dogoo07 czemu ja cały czas myślałam, że Ty jesteś "zwykłe" dogo07? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: podobno można zmienić u adminów w razie kłopotów. Jesli chodzi o pieniądze, to tak, oczywiście, wstrzymajmy się na chwilę.
  13. A co tu tak cichutko?:sadCyber: Mam bardzo fajną wiadomość. Skontaktował się ze mną właściciel jednego z portali, na którym ogłaszałm Tima. nawet nie wiem, czy powinnam tu podawac jego nazwe, ale niechże Pan ma chociaz trochę reklamy... Właściciel [url=http://www.tusprzedaj.pl]Bezpłatne ogłoszenia[/url] napisał mi, że sam ma psy i chce nam pomóc. Od tej pory jeżeli będe ogłaszać psiaki, funduje gratisowe wyróznienia :loveu::loveu::loveu: :multi: Dziękuję raz jeszcze:):cool2: :multi: Kto wie, może dzięĸi dobremu sercu tego Pana, inny człek wypatrzy swego zwierza? A ja już nie gadam tylko siadam do ogłaszania...:cool1::cool1::cool1:
  14. Rozwaliłaś mnie ta historią:loveu: Magdalena, no gdzie te zdjęciówy;)
  15. [quote name='wiosna']Madcat, dziękuję :loveu: a jakby kiedyś psiaków zabrakło, to u nas się na pewno znajdą ;)[/quote] Może dożyję kiedyś takich czasów, że zabraknie, bo wszystkie będa w domkach ;) :D
  16. Rozmawiałam dziś telefonicznie z Panią, która chciałaby przygarnąć Timka. 20 minut :D Wszystko, co mogę zrobić, to potwierdzić odczucia Wiosny - mnie również wydaje się, że Pani da domek taki, jakiego potrzebuje starszy, spokojny piesek. Wyczuwam to intuicyjnie, więc trochę trudno będzie ze mną dyskutować;) Nie ukrywam, że mam trochę wątpliwości - np. mieszkanie Timo byłoby na 6. piętrze, ale (oczywiście:roll:) z windą i jeszcze jedną zapasową od drugiego piętra. Martwiłam się, czy w razie (odpukać) kłopotów zdrowotnych pani, będzie miał kto się nim opiekować - pani mieszka z córką (lub też córka bardzo często u niej przebywa), z którą zresztą chce do Tima (lub po Tima:cool3:) pojechać. Poza tym pani zadała mi jedno pytanie - czy nie lepiej zamiast męczyć psa przeznaczyć jego pieniądze na porządne wyniki i badania u lekarza, które ona później regularnie by kontynuowała i kontrolowała. Była po prostu dobrze przygotowana do rozmowy. I tym zdobyła moje serce;). Ja generalnie jestem za. Wyjaśniłam pani, że Timo ma kilku wirtualnych opiekunów i wszyscy powinni wyrazić swoje zdanie na temat tej adopcji. Proszę więc Was o choć kilka słów. Jak wy się na to zapatrujecie? Jeżeli któraś/któryś z Was chciałaby jeszcze porozmawiać z Panią, to pewnie nie będzie miała nic przeciwko, to bardzo rozmowna i kontaktowa osoba:) Wiem, że nas czyta, więc z tego miejsca serdecznie pozdrawiam :) Pani w najbliższym czasie chciałaby wybrać się do Wiosny i Tima w końcu zobaczyć "na żywo".
  17. Ogłoszę Rudzika, ale proszę o cierpliwość. od tygodnia obiecuję to dwóm innych psiakom i na razie nie mam się czym pochwalić:oops: No, ale jak się już zabiorę do roboty, to cała trójka pójdzie za jednym zamachem:)
  18. A co mówi wet, który oglądał naszego Tima? Chyba nie było przeciwskazań?
  19. Ja "jak zwykle" wpłacę pod koniec miesiąca. Jeśli ma się zmienic nr konta to koniecznie dajcie znak!
  20. Biedny Timo;):evil_lol: Wiosno, jeżeli możesz to zapytaj o orientacyjny koszt zabiegu. Na dzień dzisiejszy Timo ma na koncie 275 zł, z czego 120 zł wpłacono z góry na "czynsz" i raczej nie powinniśmy tego wykorzystywać na cos innego, chyba że uzyskamy zgodę Sabina02. Szczerze pisząc - mam nadzieję, że tak długo czekać nie będziemy;):razz: Do zapłaty za marzec mamy 310 zł plus 25 zł smycz i szczepienia plus teraz kastracja. Trzeba by się zmobilizować.
  21. Obiecywałam ogł do końca tygodnia, ale już wiem, że nie zdążę do niedzieli. Przepraszam, jestem na wyjeżdzie i tylko okazyjnie mam net:oops: od nowego tygodnia ruszę pełną parą:oops:
  22. Ja dam w Naszym Olsztyniaku i spróbuję w Gazecie Olsztyńskiej oraz Gazecie Wyborczej Olsztyn, choc nie wiem jakiego rzędu to koszty:roll:
  23. Miał mieć, ale czy coś z tego wyszło...chyba przeoczyłam informacje.
×
×
  • Create New...