-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
To znowu ja;) Agato51, przelew doszedł:crazyeye: Kolejna piekna niebieściutka szeleszcząca piećdziesiątka dla Timka Jejeje :D:multi::multi::multi::multi::multi: Ooooooch, dzieĸi! -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Panie Bazyl, czapki z głów. Nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób. Pomysł genialny, wart rozpropagowania na skale swiatową, ale... zacznijmy może od dogo;) "Podatek od usługi" hihihi Dzieki Ci stokrotne za prezent. Wiele wspaniałych chwil spedzonych razem - dla mądrego Pańcia i wspaniałego Bazylcia. :loveu::loveu::loveu: p.s. konto podam na priv, choć powinien być też gdzieś tu na wątku. -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']ja też go podniosę;)[/quote] Dziś wpłynęło na konto 15 zł dla Kongo od magdy z. Bardzo dziękuję w imieniu psiaka :D Bumelku, może warto w pierwszych postach dawać znak o stanie konta Kongowego? Jeżeli to dobry pomysł, to mamy 145 Timowego + 15 Magdy Z. + 10zł mojej deklaracji, czyli 170 zł. -
Wpłynęło 50 zł na Timka od pana Artura F. z Zamościa. Panie Arturze, kimkolwiek Pan jest, bardzo dziękuję :D EDIT: ponieważ pojawiły sie watpliwosci, chcialabym wyjasnic, ze pieniadze, które uzbieraliśmy na Tima i oddalismy Kongo, nadal pozostają u Konga. Ja tą samą sume przeleje Timowi ze swoich pieniedzy.
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
madcat1981 replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Ryśku, ja chętnie posłucham, co tam u Ciebie :D -
Udało się Czuczkowi, udało Lucjuszowi, więc do jasnej Anielki dlaczego miałoby się nie udać tobie Lolek???? Przy tych Aniołach, w ręce których trafiłeś - nie ma takiej opcji żeby ci się nie udało!
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Będzie pięĸnie tak mi się wydaje :D -
Bobi dla osoby aktywnej w Azylu Pod Psim Aniołem już ROK :( Ma dom
madcat1981 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Hello, Bobik;) Pozwól, że rozgoszczę się troche na Twoim wąteczku:D -
11 letni Puszek oddany po śmierci właścicielki. MA DOM! :)
madcat1981 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Jesteś śliczny Puszku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
madcat1981 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Hejka, już tu jestem i będę zaglądać :D -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Alfik, i jak tam kolego:loveu::loveu::loveu: -
I co, i nic, prawda? Moja skrzynka pusta... aż przykro.
-
[SIZE=1]Przepraszam, że tak może "nie na temat", ale rozczuliło mnie Dorotowe "Pani Wiosna"..... po prostu przed oczami stanęła mi jakas zwiewna dziewoja w wianku i w zielonej sukni na kwiecistej łące ...:evil_lol: a ja tak sobie myślę, ze przy tylu psach w hoteliku, to trudno w tej sukni... i wianku... co, Wiosenka?:cool3::cool3::cool3:[/SIZE] p.s. kasa oczywiście zaraz idzie, ja konto Wiosny mam i jeżeli ktoś jest chętny, to na pw prześlę (Wiosna, chyba mogę, co?:cool3::cool3::cool3::cool3:). p.s.2. Timek, pani Doroto, trzymajcie sie mocno, ja tutaj na dogo widziałam już tyle cudów, że zaczęłam w nie wierzyć.
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja do Waszych dopiero pozaglądam. Mam nadzieję, ze Wy do moich też:D -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze jest Charly, stokrotne dzięki!!!!!!!!!!! -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
to jutro?:kciuki: