Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Jest problem, bo swoją wiosenną kurtke ortalionową podarowałam dziewczynom szyjącym kubraczki dla psów na zime;) Żart;) mam jeszcze co na plecy włożyć;) W razie czego zaopatrze sie na bazarkach...;)
  2. To znowu ja;) Agato51, przelew doszedł:crazyeye: Kolejna piekna niebieściutka szeleszcząca piećdziesiątka dla Timka Jejeje :D:multi::multi::multi::multi::multi: Ooooooch, dzieĸi!
  3. Panie Bazyl, czapki z głów. Nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób. Pomysł genialny, wart rozpropagowania na skale swiatową, ale... zacznijmy może od dogo;) "Podatek od usługi" hihihi Dzieki Ci stokrotne za prezent. Wiele wspaniałych chwil spedzonych razem - dla mądrego Pańcia i wspaniałego Bazylcia. :loveu::loveu::loveu: p.s. konto podam na priv, choć powinien być też gdzieś tu na wątku.
  4. Może i nie, ale za to jaka satysfakcja :D :cool1:
  5. Pamietam o ogloszonkach, tylko czasu braknie:/ Wysle dzis tez do Drobniaka w Gazecie Olsztynskiej:)
  6. [quote name='magda z.']ja też go podniosę;)[/quote] Dziś wpłynęło na konto 15 zł dla Kongo od magdy z. Bardzo dziękuję w imieniu psiaka :D Bumelku, może warto w pierwszych postach dawać znak o stanie konta Kongowego? Jeżeli to dobry pomysł, to mamy 145 Timowego + 15 Magdy Z. + 10zł mojej deklaracji, czyli 170 zł.
  7. Wpłynęło 50 zł na Timka od pana Artura F. z Zamościa. Panie Arturze, kimkolwiek Pan jest, bardzo dziękuję :D EDIT: ponieważ pojawiły sie watpliwosci, chcialabym wyjasnic, ze pieniadze, które uzbieraliśmy na Tima i oddalismy Kongo, nadal pozostają u Konga. Ja tą samą sume przeleje Timowi ze swoich pieniedzy.
  8. Ryśku, ja chętnie posłucham, co tam u Ciebie :D
  9. Udało się Czuczkowi, udało Lucjuszowi, więc do jasnej Anielki dlaczego miałoby się nie udać tobie Lolek???? Przy tych Aniołach, w ręce których trafiłeś - nie ma takiej opcji żeby ci się nie udało!
  10. Będzie pięĸnie tak mi się wydaje :D
  11. Hello, Bobik;) Pozwól, że rozgoszczę się troche na Twoim wąteczku:D
  12. Jesteś śliczny Puszku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Hejka, już tu jestem i będę zaglądać :D
  14. Alfik, i jak tam kolego:loveu::loveu::loveu:
  15. I co, i nic, prawda? Moja skrzynka pusta... aż przykro.
  16. hehehe, że niby ja rozsądna??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Właśnie "pozbyłam się" na rzecz piesów pieniędzy na wiosenny płaszczyk:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będę chodziła goła i wesoła... i wiecie co... [B]WARTO [/B]:D
  17. Ja porobię, ja :D Strasznie mi przykro, ale w tym miesiącu mam tak beznadziejnie rozłożone zjazdy, że nie dam rady do schroniska:shake:
  18. Nie róbmy Wiosnie klopotu, wplacajcie do mnie. konto bylo w pierwszym poscie.
  19. Melduję się na wątku. W ten weekend nie dam rady do schroniska...:oops:
  20. Agata51 jeżeli jest Ci tak wygodniej i wpłacisz na te co porzednio, czyli moje, to ja oczywiście zrobię zbiorczy przelew do Wiosny i rozpiszę ile od kogo.
  21. [SIZE=1]Przepraszam, że tak może "nie na temat", ale rozczuliło mnie Dorotowe "Pani Wiosna"..... po prostu przed oczami stanęła mi jakas zwiewna dziewoja w wianku i w zielonej sukni na kwiecistej łące ...:evil_lol: a ja tak sobie myślę, ze przy tylu psach w hoteliku, to trudno w tej sukni... i wianku... co, Wiosenka?:cool3::cool3::cool3:[/SIZE] p.s. kasa oczywiście zaraz idzie, ja konto Wiosny mam i jeżeli ktoś jest chętny, to na pw prześlę (Wiosna, chyba mogę, co?:cool3::cool3::cool3::cool3:). p.s.2. Timek, pani Doroto, trzymajcie sie mocno, ja tutaj na dogo widziałam już tyle cudów, że zaczęłam w nie wierzyć.
  22. Ja do Waszych dopiero pozaglądam. Mam nadzieję, ze Wy do moich też:D
  23. Dobrze jest Charly, stokrotne dzięki!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...