-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jedno z rejestrowanych ogłoszeń czeka na akceptację. Mru, jeśli możesz to ogłoś go na Krakvecie, bo ja zapomniałam e-maila i hasła... :/ Bez rejestracji - jutro:) Dobranoc:) -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38594]Kupi -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
SZUKAMY DOMU DLA ZAGUBIONEGO PSA - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podobno zdjęcie ukaże się pózniej: [url=http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=15802]Og -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ja się zdeklarowałam 15 zł:cool1: -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[url=http://www.eoferty.com.pl/id114130.html]SZUKAMY DOMU DLA ZAGUBIONEGO PSA / Psy > Pozosta -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
... na rozgrzewkę wzięłam sobie jeszcze cafeanimal, bo tam najczęściej zaglądam. SUŃ - Zwierzaki - cafeanimal.pl Słuchajcie, my tu do ogłaszania, a pies nawet imienia nie ma:roll:. Nie ma też kontaktu do nikogo, kto mógłby coś o nim powiedzieć - dawać dane bezpośrednio do schroniska? SZUKAMY DOMU DLA ZAGUBIONEGO PSA -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ja tą dodatkową piątkę już wysłałam. Na tekst nie czekam, ślę od siebie do znajomych. Błagam wybaczcie, jeżeli ktoś ze stałych bywalców tego wątku go dostanie, ale nie będę teraz wybierać i przebierać;) -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, to do roboty. Ja na pewno nie zrobię allegro. Ale pierwsze z rejestracją 10 (oprócz allegro) plus pierwsze 10 brz rejestracjiz tego spisu mogę wziąć na siebie. Oprócz tego zamawiam tusprzedaj.pl Dziwnie to zabrzmi, ale moje ogłoszenia mają tam specjalne "chody" :evil_lol: -
[LEFT]Pisałam już wczoraj ale widzę, że posta mi wcięło - jestem na wsi prawie bez zasięgu i z megawolnym interentem.... Może podam komuś nr telefonu do Pani i zapytamy, co u Timka? Inna sprawa, że musze ten nr skądś wygrzebać... ale Wiosna też ma. EDIT: Kasując dzis Timkowe ogłoszenia w necie natknęłam się na jego Allegro. Miało jeszcez 12 dni wazności!!! Możnaby wykorzystać ten czas dla innego psiaka?:???: [/LEFT]
-
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
madcat1981 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Eeeeee... nie.... ale w końcu mam chwilę by zabrać się za ogłaszanie:shake::oops: -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
madcat1981 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Kongo, dziś ruszamy na podbój świata!!! -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
madcat1981 replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Ten pies jest bardziej ludzki niż nie jeden człowiek... :/ -
Alez można kopiować, co się w ogóle pytacie;) ladySwallow, dzięki przeserdeczne za ogłoszenie. Podoba mi się:) Niech Kastor sobie lata:evil_lol: Dla mnie szalejące w zabawie zwierzę to zdrowe i szczęśliwe zwierzę:D MMlasowice, może podać w ogłoszeniach kontakt do Ciebie? Nie mam Twojego nr telefonu, ani e-maila. A jak przeczytałam w ogłoszeniach lady Swallow tekst "Pomóż mi - [email][email protected][/email]" na dole to aż się uśmiechhnęłam:D Wiecie, ja mam teraz tydzień urlopu na wsi w swoim ulubionym miejscu na Ziemi, u boku wspaniałego TŻ, dwa piesy i kota... i ja jestem jak najbardziej szczęśliwa, więc w czym mi tu pomagac?;);):)
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
A moze poszukajmy tych pieniędzy, tzn. deklaracji. Jeżeli w najbliższym czasie się znajdą, to zmienimy plany najwyżej. No ja mogę dorzucić jeszcze piątaka, sorki ale więcej nie mogę, już jestem i tak na minusie:/ Gonia, czy Ty miałaś jakiś ładny tekst przygotowany do wysyłania po dogomianiakach? Bo ja bym potrzebowała czegoś chwytajacego za serce, brak mi weny ostatnio :/ Jeszcze nie wysyłałam Alfa:cool3: -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
madcat1981 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
No to może ja sobie krzyknę: EEEEEEEEEj luuuuuuudzieeeee!!! -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Witam pani Bolesławie!:loveu: Brązowa, wczoraj wieczorem odebrałam telefon od pana zainteresowanego Lorcią. Niestety w tym tygodniu jestem na wsi i zasięgiem u mnie krucho... nie mogłam się dogadać i poprosiłam telefon do Ciebie (co zresztą ma większy sens;)). Mam nadzieję, ze się nie zraził, bo dobrze mu z głosu "patrzyło":) -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Ogłosiłam naszą królewnę na portalu w w w. t u s p r z e d a j . p l [URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp-89/trzy-i-pol-kilo-czarnej-milosci-czeka-na-dom.html"]Trzy I Pół Kilo Czarnej Miłości Czeka Na Dom! - szczegóły ogłoszenia[/URL] Muszę Wam powiedzieć, że właścicielem tego portalu jest wspaniały człowiek:cool1:. Gdy znalazł moje inne "psie" ogłoszenie, zaproponował, że ogłaszane przez mnie psy będą miały darmowe "promowanie" - czyli różnego rodzaju wyróżnienia. Jeszcze dziś podeśle mu Lorciowe ogłoszenie i poproszę o wypromowanie :) -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
madcat1981 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_i_Kropka']Zapraszamy bardzo serdecznie do schroniska. Najlepiej przyjechać w sobotę, wtedy jesteśmy wszyscy. Możemy umówić się w tygodniu. Ja mieszkam na Zatorzu więc niedaleko.[/quote] O jak mi miło:) Wolę soboty (co drugą mam wolną), bo w tygodniu praca:/ poza tym też mieszkam na Zatorzu :) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Melduję się i zakasuję rękawy do roboty. Pozwólcie, że zacznę od ogłoszeń. Na razie będe wpisywać, ze jest w schronisku, potem - tylko czy ten hotelik wypali? - będzie dobra okazja do aktualizacji. Gdzie wpłacamy pieniądze? Do Goni666? Poproszę o nr konta na pw. Co jeszcze?:nerwy: Co jeszcze?:nerwy: O, moze by tak ogłoszenia do gazet? Ja póki co mogę poszperać w warm-mazurskim. Już dawno miałam rozejrzeć się nad możliwościami i cenami, więc teraz mam motywację;)