Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Dziekuje Ci za te informacje, dawno już nic nie dodało mi takiej otuchy!!!
  2. Kongo, bądź miły dla Pana Bazyla, popatrz jak się stara... i znajdź szybko domeczek, my ci pomożemy :D Wasza g(ł)ówna księgowa:diabloti: mówi, że na koncie jest aktualnie 340 zł: 145 - od Tima 10 - od g(ł)ównej księgowej 100 - od przewspaniałej:loveu: Agaty51 20 - od przekochanej agat21 50 - od superbumel:loveu: 15 - od najnajnajmagdaz Tak, tak, a w "eterze" jeszcze tyle wpłat, że idę po słownik, bo pięknych przymiotniów zaraz mi zabraknie :D
  3. Za mało ludzi, bo za mało ogłoszeń, za mało ogłoszeń, bo za mało czasu... a czasu za mało, bo za dużo ludzi kręci mi się w pracy:diabloti::angryy::angryy::angryy:
  4. W ciągu godziny dokładnie to przeliczę, mam male zamieszanie w pracy...:roll:
  5. Hello paróweczko:cool3: Szkoda, że się nie udało, ale mam nadzieję, że szczęście będzie Ci sprzyjac :)
  6. Więc to się dzieje naprawdę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Uprzejmie donoszę, że wpłynęła okrągła stoowa od Agata51:cool3::cool3::cool3:
  7. na razie cisza:/ Ale ja kocham, jakby co;)
  8. Jestem tu i ja z wizytą. Cześć, Arielu:cool3:. Od razu teź pomyślałam o Jamesie, który na początku wyglądał jak siedem nieszczęść. A teraz piękny i "udomowiony". Zobaczysz, skarbie i do Ciebie los się uśmiechnie. [RIGHT][SIZE=1]Błagam, ludzie, podtrzymajcie go przy życiu choć do przyszłego miesiąca, w tym już nie wyrabiam finansowo!!!! Mogę poogłaszać, ale na to chyba zbyt wcześnie, stanowczo zbyt wcześnie...[/SIZE] [/RIGHT]
  9. Nie śmiejcie się ale właśnie zaatakowałam swojego TŻ zdjęciami Hienki w mmsach :> Ciekawe co odpowie!
  10. To miłość od pierwszego wejrzenia :) No i po co ja tu właziłam ;)
  11. TYlko że ja musze już uciekac z komputera:shake: jutro porozsyłam!!!
  12. A no właśnie, to Ani wiadomości mi brakowało. Ale rozumiem, że pakujemy walizeczki;) W transporcie niestety nie pomoge :shake:
  13. Agata51, błagam Cie, nie krzywdź swego TŻ:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, tych pieniedzy jeszcze nie ma ale na pewno dotrą :D Daj mu szanse;) Czy ja coś przeoczyłam, czy jeszcze nikt nas "oficjalnie" na wątku nie powadomił o tym, że rzeczywiście zwolniło sie miejsce?
  14. Wow wow wow [I][SIZE=1]...Do Ewy Minge, TEJ Ewy Minge...?:crazyeye:[/SIZE][/I] No to trzeba się zmobilizować, aj na te moje konto zaglądam już po sto razy dziennie :D
  15. [quote name='agat21']kaska (niewielka co prawda) poszła na Kongusia[/quote] Kochana agat21:loveu: Dziś wpłynęło dla Konga 20 zł od Ciebie :loveu: Dziękujemy!!!
  16. :wallbash::wallbash::wallbash: U mnie też cisza... Mam ochotę kląć na czym świat stoi po prostu.
  17. Śpij serduszko spokojnie...:sleep2:
  18. Pewnie niedługo coś Ci podrzuc€ :) A teraz dobrej, spokojnej nocy - przede wszystkim tobie zagubiony Jackalu...
  19. Dobranoc Pani Magdo, dobranoc Kastorrrro amore mio ;)
  20. Hehehe. Id€ spać. Kongo, mam nadzieje że i ty bedziesz miał spokojną noc...Wyśnij sobie domek...
  21. Ponieważ coś mi sie "pomerdało", tutaj jeszcze raz wychwalam pod niebiosa: [B]Agata51 - za wpłat€ 50 zl na Timo:loveu::loveu::loveu: [/B] oraz [B] Bumel - za wpłat€ 60 zł na Timo [/B]:loveu::loveu::loveu: Ludzie, jesteście przewspaniali, normalnie kocham was wszystkich :D:loveu: Edit: według moich szybkich obliczeń mamy zadeklarowane i wpłacone 345 zł (doliczam bazarek Wiosny - mam nadziej€, ze widzicie że kantarki cieszą si€ powodzeniem:razz::razz::razz:) To całkiem niezły wynik :bigok:
  22. Pieniądze Agaty51 są podpisane dla Timka. Fakt jednak, ze mi sie "pomerdało" i dałam o tym znak na wątku Konga:stupid: Zaraz tam też dam znak. Bumelku, tutaj odnotowuje Twoją wpłate 50 zł dla Kongo. Właśnie zajrzałam na konto. JESTEŚ WIELKA:crazyeye::loveu::multi:
  23. Ogłoszenia - Zwierzęta / Drobniak.pl i w sobote w papierowej GO:cool1:
  24. :oops:ale te ogłoszonka to takie małe, króciutkie.... choć dużo osób je czyta, to prawda. AguusS_x33, małe pytanie - co to za znaczek, który pojawia sie zawsze przy Twoich wypowiedziach? - `. Ja mam problem z "e" z ogonkiem, nie wyskakuje mi na klawiaturze, za co przepraszam;)
×
×
  • Create New...