Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Bardzo Was proszę o poinformowanie mnie na pw o nr konta - mam za dużo na głowie i mogę po prostu zapomnieć...:oops::oops::oops:
  2. [SIZE=1]O rany, co za popis poprawnej polszczyzny, że o merytorycznej głębi wypowiedzi nie wspomnę. [/SIZE]:roll:
  3. jejku, dzięki sonikowa za pomysł. Jesteś jak ożywczy wiosenny wietrzyk na tym wątku:):loveu:
  4. [SIZE=1]Ale o co chodzi z tą koleją???[/SIZE]:niedowia:
  5. jesus maryja:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. Bumel ty złośliwa jesteś;):diabloti: Wiesz dobrze, że nie mam czasu się tam w końcu wybrać:evil_lol::diabloti:
  7. Merlinowi pomagamy od niedawna "równolegle". Nawet ne wiedziałam, czy warto o tym pisać. Ja bym była za tym, by skupić siłę EKIPY na pomocy psom bardziej poszkodowanym przez los. Merlin pewnie znajdzie dom lada dzień, to po prostu czuć, bo pies jest piękny. A taki olsztyński Yogulek na przykład?:cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/yogi-w-typie-briarda-polowe-zycia-spedzil-w-schronisku-czy-ma-jeszcze-szanse-olsztyn-133505/[/URL] No co on biedny ma zrobić. Drugi wątek mu zamiera. Oczywiście wybierzecie sami, ja się dostosuję, bo dla mnie jakoś mniejsze znaczenie ma któremu psu pomagam, wazne żeby się udawało (:stupid:?).
  8. zarzucanie komuś popełnienia zabronionego czynu bez przedstawienia dowodu również jest karalne. Niech mi poseł udowodni,ze ja to nie jestem ja :evil_lol:
  9. Granula, prześle Ci zaraz na pw, najwyżej się zdublują wiadomości.
  10. Podrzucam, nikt tu już nie zerka?:placz:
  11. Hej Timo, jak sobie radzisz z wielkanocnym przejedzeniem;)?
  12. Ale sympatyczny ten Mikser:D Co u Kongo, czy się mu Święta w nowym domciu podobały?
  13. Jak minęły Święta, złotko?
  14. ............................. już nic
  15. Ja tradycyjnie skromna dyszkę miesięcznie
  16. Hehehe :flaming:tego JP to bym koleją wywiozła na śmietnik historii. Jak człowiek który nie potrafi wysłać e-maila pod odpowiedni ades moze w ogóle mieć jakieś aspiracje do rządzenia krajem???
  17. Jaką reakcję, przecież ja się dopiero zapisałam:oops: Ireno, jeżeli rozmawiałaś z panią Krysią, to jestem spokojna. Dziękuję. J
  18. Cześć dziewczyny, melduję sie na wątku dzięki Sonikowej. Niewiele mam teraz czasu by się dokładnie wczytać ale przewijają sie tutaj znajome mi miasta:roll: O schronisku szczycieńskim mam jak najlepsze zdanie, obym nie musiała go weryfikować. Jak złapię chwilę czasu postaram się w miare możliwości pomóc.
  19. Dziękuję Ci Bumel. Uważam tak samo.
  20. [quote name='AdaK']Głupia jeste i się nie skapnęłam żeby wysłać grupowo :oops:... Wysłano![/quote] Wcale nie :-) Ja (broń boże nie porównuję sie do posłów:evil_lol: ale wydaje mi sie ze oni od takich spraw jak e-maile mają zwykłych pracowników biura:roll:) np. ignoruję listy wysyłane do mnie za pomocą UDW i innych sztuczek. To, ze zwracasz się do kogoś indywidualnie moze zrobić dobre pierwsze wrażenie i... zadecydowac o przeczytaniu kolejnego zdania;). Zawsze to coś;) Spokojnych Świat życzę, podczytuję wątek na bieżąco i z zapartym tchem:)
×
×
  • Create New...