Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. [IMG]http://images44.fotosik.pl/108/5908409efe4556d1med.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images41.fotosik.pl/104/0cdfd0dfc2c4034amed.jpg[/IMG]
  3. [CENTER][IMG]http://images43.fotosik.pl/107/5491e0147e95e0fe.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. A ja juz pokasowałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie dam się przesądom!!! jestem dobrej myśli!
  5. Ode mnie 5 zł miesięcznie, przepraszam, ale mam zbyt dużo deklaracji:oops: Jak juz się to ustali, to poproszę o nr konta na pw, od razu przeleję.
  6. Kochane ja też dziękuję:) Siła powstrzymuję łezki wzruszenia, bo jestem w pracy, ale w domu to już chyba poryczę się jak bóbr:oops::oops::evil_lol:
  7. Wierz mi, że jeszcze mu się los odpłaci.Czas pokaże, nawet jęsli sie nigdy o tym nie dowiemy... Zapisałam, pies jeszcze będzie przepięĸny zobaczycie:D
  8. Bico mnie tu sprowadziła, zapisałam wątek, będziemy działać, ciotki.
  9. Czekamy na wyniki :nerwy: czy już coś wiadomo?
  10. Hello, przepraszam ale nie mam teraz czasu przekopywać się przez wątek - ile potrzebujemy dla Alfika na maj? Mogę zrobić bazarek jeśli trzeba i kilka złotych oprócz deklaracji może sie uzbiera.
  11. Tak, tak prosimy!!! Bo robię porządek w ogłoszeniach i z prawdziwą przyjemnością wykasuję Maminkowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='bico']dawaj je na wątek:evil_lol: obejrzymy:cool3:;)[/quote] Nie odzieraj mnie z resztek tajemniczości;) I tak mnie tu na dogo juz chyba wszyscy znają:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='bico']ale tak na serio, to ja całym sercem popieram rzetelną księgowość Madcat:multi::multi:[/quote] Dobrze, że nie napisałaś "kreatywną" bo za taką się czasami idzie siedzieć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1] edit: dalej nie wychodzi mi z tym banerkiem:roll:[/SIZE] [SIZE=1]muszę na kompie w pracy to sprawdzić jutro[/SIZE]
  13. Już "wyediciłam" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przejęzyczenia drugą naturą człowieka... i chyba najlepiej ukazują jego obawy;)
  14. Mam nadzieję, ze ten Merlinowy domek będzie dobry - zawsze po fali euforii nachodzą mnie wątpliwości... Żeby nie zapeszać poczekam jeszcze ze zdejmowaniem ogłoszonek. Czekam na wieści o Kongo:-) Zapraszam na wątek Yogiego i Arielka, to chyba tam trzeba się teraz przenieśc;) latająca po wątkach ekipa hihihi
  15. W razie czego ja nie mam nic przeciwko. Gdzie wysłać CV i rekomendacje?;)
  16. Obliczę, obliczę;) Problem polega jeszcze na tym, że mój podpis układa się różnie w różnych monitorach (chyba od rozdzielczości monitora to zależy:???:). I mogę mieć za dużo o tym nie wiedząc.
  17. O jeny jeny JAK SIĘ CIESZĘ!!! Yupi!:cunao::laola:
  18. Ale fajowy, dzięĸi:loveu: Już szukam miejsca w podpisie...:evil_lol:
  19. [quote name='agata51'] madcat, ja sobie zeszycik założyłam! Polecam. [/quote] Dobry pomysł:bigok: zwłaszcza dla takiej sklerotyczki jak ja:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Agata51 do mnie (jesl oczywiście miałas zamiar:oops:) już nie musisz, od dawna podgląduję Marcela:evil_lol: Deklaruję 10 zl miesięcznie ale bardzo proszę o przypominanie, po prostu mam juz za dużo deklaracji i nie ogarniam sytuacji. I nawet nie czuję jak mi się rymuje:evil_lol:
  21. Też jestem ciekawa:) Mam nadzieję, że Kongo się nie obrazi że my tak o Merlinie na Kongowym wątku. Ale jak nie ma wiadomości to co robić?
  22. OMG:scream_3: Powiedzcie, że on teraz tak nie wygląda:modla:, że Alfik NIE JEST PUDELKIEM...:eek2:
  23. Ja mogę mieć problemy z wolnym czasem:oops: na pewno nie zadeklaruję żadnej pomocy, która wymaga regularnej pracy:oops:
×
×
  • Create New...