-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Po to są wizyty przedadopcyjne, racja. [SIZE=1]Ale jeżeli coś wyda się lekko hmmm zwariowane lub niekonwencjonalne, hmmmmm, na przykład dziwny przedmiot w ręku... jakby miarka krawiecka.. to lepiej uciekać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=2]Przeskoczyłam. Ale mamy różnice w czasie, Aniu:crazyeye:[/SIZE] [/SIZE] -
[SIZE="1"]Tak jak obiecałam: Baaaaaaambino!::loveu: Biiiiiiiico!: Goooogoooonek!: [SIZE="1"] Dzięĸuję!!!
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[SIZE="1"][COLOR="LightBlue"]................................................................................................................................................"[/COLOR][/SIZE] -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Melduje wykonanie przelewu na 130 zł :) Proszę o aktualizację 1 postu gdy nadejdzie potwierdzenie za strony Ani:) -
Dostaję na pw i e-mail informacje o tym, kto jeszcze wpłaci/wpłacił - na razie, by nie zapeszać poczekam na info od Kikou. Ale może być tego więcej:multi:
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Aniu, podaj nr konta na pw. Kongo, jak ci dobrze... -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Miałam robić bazarek dla czekoladowego Kongo, ale dużo wskazuje na to, że znajdzie dom... jeszcze nic nie wiem, nie chcę zapeszać. ALE JEŻELI się uda Kongowi, to Alfik będzie miał bazarek. Dużo pieniędzy z tego nie będzie. Choć przecież od leżenia rzeczyw szafie też ich nie przybywa...:eviltong: -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
madcat1981 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ludzie!!!!! Zbierzmy się do kupy i zorganizujmy mu coś!!!! -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[SIZE="1"]czekam, czekam, czekam[/SIZE] -
Oktawia - mam nadzieję, że zaglądasz tu pomimo banu:roll: - Bardzo dzięĸuję! Szuwar - szacuneczek:D Bambino - dla Ciebie przeszukuję przestworza internetu w poszukiwaniu czegoś wspaniałego...:evil_lol:
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejny dzień z cyklu "głupie e-maile". Ogłaszam, że szukam domu dla psa, dostaje propozycję kupna dalmatyńczyka. Gdzie tu sens? :roll:O tym, że dalmatyńczyk nie miał i nie będzie miał łatwego życia, nie wątpię. Co to za pańcio, który obcym ludziom proponuje psia wierność za pieniądze?????Należałoby psa wykupić, odratować, wyadoptować. Ale przepraszam, po prostu zabrakło mi dziś sił.:shake: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
ććććśśśśśś:evil_lol: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Śpij spokojnie Kongulku i wyśnij sobie idealny domek, dobrze? :calus: -
Mała mix terier suczka porzucona w Łodzi - znalazła domek w Niemczech!
madcat1981 replied to natt's topic in Już w nowym domu
Mistrzostwo świata to to nie jest:roll: wiem:roll: [CENTER][IMG]http://images44.fotosik.pl/95/405ccdac5bb0990e.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/90/3766f7ff9f9b742d.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3766f7ff9f9b742d.html[/IMG] -
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Do 3 razy sztuka?:diabloti: ćććśśśś... -
Dla Agaty51 - Dla Poker - Dla Goni13 - Dzięĸi!!!
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Ja się domyślam, ale tyle tutaj "nicków magdowych" się przewinęło,że nie mam pewności. :oops: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 50 zł Od Magdy K. z Tychów (Tych? przepraszam:oops:) Magdo ujawnij się na wątku - ktoś ty?;) Kongo robi nam się ustawionym kawalerem:) 500 zł na koncie - nie w kij dmuchał;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: EDIT: po tym co przeczytałam pod spodem radzę chwilowo powstrzymywać się kolejnymi wpłatami - chyba, że ktoś zabobonny i wpłaci by nie zapeszyć;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Mała mix terier suczka porzucona w Łodzi - znalazła domek w Niemczech!
madcat1981 replied to natt's topic in Już w nowym domu
Ja jak zwykle mogę;) Banerek poprawiony będzie dziś wieczorem. Ogłoszenia będą od środy lub czwartku bo mam zaplanowaną delegację:roll: -
[quote name='kikou']jeszcze w piątek w popołudniowym księgowaniu przyszło coś na Rudziuszka: 27.03.09 Magdalena S 25,- 27.03.09 Błażej B 10,- 29.03.09 bumel 20,- No... czyli na kwietniowy hotelik już jest:D Śmiesznie mi się pomyliło i wszystkich prosiłam o zebranie 49 zł a nie 45 zł. Dobrze, że nie 49,99 :evil_lol: Za dużo łażenia po promocjach w sklepach? :roll: Pięknie dziękuje Magdziu, Błażeju, Bumelku:) Denerwować się nie denerwuję, choć jestem z tych niecierpliwych i ciekawskich, którzy - gdyby mogli - najchętniej sami zaglądaliby Ci na konto Kikou:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Oj, jak szybko się znalazło:) Ja właśne miałam zaproponować przeszukanie dogomapy:)