Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Po to są wizyty przedadopcyjne, racja. [SIZE=1]Ale jeżeli coś wyda się lekko hmmm zwariowane lub niekonwencjonalne, hmmmmm, na przykład dziwny przedmiot w ręku... jakby miarka krawiecka.. to lepiej uciekać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=2]Przeskoczyłam. Ale mamy różnice w czasie, Aniu:crazyeye:[/SIZE] [/SIZE]
  2. [SIZE="1"]Tak jak obiecałam: Baaaaaaambino!::loveu: Biiiiiiiico!: Goooogoooonek!: [SIZE="1"] Dzięĸuję!!!
  3. [SIZE="1"][COLOR="LightBlue"]................................................................................................................................................"[/COLOR][/SIZE]
  4. Hejka:) Przy okazji innych rozliczeń wysłałam przelew 300 zł pani Dorocie. Czekam na jej potwierdzenie a potem rozliczenie z wydatków. Zostaje u mnie 5 zł plus to, co zadeklarowane po 1 kwietnia.
  5. Melduje wykonanie przelewu na 130 zł :) Proszę o aktualizację 1 postu gdy nadejdzie potwierdzenie za strony Ani:)
  6. Dostaję na pw i e-mail informacje o tym, kto jeszcze wpłaci/wpłacił - na razie, by nie zapeszać poczekam na info od Kikou. Ale może być tego więcej:multi:
  7. Aniu, podaj nr konta na pw. Kongo, jak ci dobrze...
  8. Miałam robić bazarek dla czekoladowego Kongo, ale dużo wskazuje na to, że znajdzie dom... jeszcze nic nie wiem, nie chcę zapeszać. ALE JEŻELI się uda Kongowi, to Alfik będzie miał bazarek. Dużo pieniędzy z tego nie będzie. Choć przecież od leżenia rzeczyw szafie też ich nie przybywa...:eviltong:
  9. Ludzie!!!!! Zbierzmy się do kupy i zorganizujmy mu coś!!!!
  10. [SIZE="1"]czekam, czekam, czekam[/SIZE]
  11. Oktawia - mam nadzieję, że zaglądasz tu pomimo banu:roll: - Bardzo dzięĸuję! Szuwar - szacuneczek:D Bambino - dla Ciebie przeszukuję przestworza internetu w poszukiwaniu czegoś wspaniałego...:evil_lol:
  12. Kolejny dzień z cyklu "głupie e-maile". Ogłaszam, że szukam domu dla psa, dostaje propozycję kupna dalmatyńczyka. Gdzie tu sens? :roll:O tym, że dalmatyńczyk nie miał i nie będzie miał łatwego życia, nie wątpię. Co to za pańcio, który obcym ludziom proponuje psia wierność za pieniądze?????Należałoby psa wykupić, odratować, wyadoptować. Ale przepraszam, po prostu zabrakło mi dziś sił.:shake:
  13. Śpij spokojnie Kongulku i wyśnij sobie idealny domek, dobrze? :calus:
  14. Mistrzostwo świata to to nie jest:roll: wiem:roll: [CENTER][IMG]http://images44.fotosik.pl/95/405ccdac5bb0990e.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/90/3766f7ff9f9b742d.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3766f7ff9f9b742d.html[/IMG]
  15. Do 3 razy sztuka?:diabloti: ćććśśśś...
  16. Dla Agaty51 - Dla Poker - Dla Goni13 - Dzięĸi!!!
  17. Ja się domyślam, ale tyle tutaj "nicków magdowych" się przewinęło,że nie mam pewności. :oops:
  18. Wpłynęło 50 zł Od Magdy K. z Tychów (Tych? przepraszam:oops:) Magdo ujawnij się na wątku - ktoś ty?;) Kongo robi nam się ustawionym kawalerem:) 500 zł na koncie - nie w kij dmuchał;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: EDIT: po tym co przeczytałam pod spodem radzę chwilowo powstrzymywać się kolejnymi wpłatami - chyba, że ktoś zabobonny i wpłaci by nie zapeszyć;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Ja jak zwykle mogę;) Banerek poprawiony będzie dziś wieczorem. Ogłoszenia będą od środy lub czwartku bo mam zaplanowaną delegację:roll:
  20. [quote name='kikou']jeszcze w piątek w popołudniowym księgowaniu przyszło coś na Rudziuszka: 27.03.09 Magdalena S 25,- 27.03.09 Błażej B 10,- 29.03.09 bumel 20,- No... czyli na kwietniowy hotelik już jest:D Śmiesznie mi się pomyliło i wszystkich prosiłam o zebranie 49 zł a nie 45 zł. Dobrze, że nie 49,99 :evil_lol: Za dużo łażenia po promocjach w sklepach? :roll: Pięknie dziękuje Magdziu, Błażeju, Bumelku:) Denerwować się nie denerwuję, choć jestem z tych niecierpliwych i ciekawskich, którzy - gdyby mogli - najchętniej sami zaglądaliby Ci na konto Kikou:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Oj, jak szybko się znalazło:) Ja właśne miałam zaproponować przeszukanie dogomapy:)
×
×
  • Create New...