Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Fajowy bazarek, zajrzyjcie koniecznie. A ja tylko mówię "dobranoc" Rudzikowi...
  2. Czy ten domek dla Konga to już pewna sprawa? Dobrej nocy psiaku, może to już to:kciuki:
  3. Dobranoc, może w następnym tygodniu wymyślimy Ci stały domek?:calus:
  4. Pamiętam o ogłoszeniach, niedługo powinnam się w końcu obrobić z zaległościami:shake:
  5. Trzymacie te kciuki nadal, mam nadzieję? Choć jedna ręką,,, prosimy...
  6. Bardzo medialne postaci:crazyeye: Nie jacyś - bez obrazy - czwartoligowcy... Zdobyć uwagę i poparcie takiego człowieka to juz chyba połowa... no... ćwierć sukcesu:crazyeye:
  7. Złamałam swoja dietę i zjadłam dziś prawie pół Toblerone... z ciemnej czekolady...:cool3::cool3::cool3:
  8. Tyle miesięcy mnie na tym watku nie było że aż wstyd:oops::oops::oops: Ale ile się zmieniło!:crazyeye: Jak cuuudnie!:crazyeye::loveu: Jesteście wielkie, co tu dużo gadać będę... miziaki dla Leo.
  9. aaaaaa to dobrze:):loveu: A Agata51?:cool3:
  10. Mnie już na wątek złowiłaś;)
  11. Poczekajcie! Jeszcze Bumel! I Agata51! Gdzie jesteście???
  12. Ale jestem dziś postoskacząca:) A co z kastracją Kongulca?
  13. [B]Magdalena[/B] jesteś megaprzenajukochańsza:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Senkjusłomacz!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [B]Lolka[/B] - to chyba pierwsza w moim życiu sytuacja kiedy cieszę się, ze cos ma wady/ minusy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Znaczy się, ze to życie a nie bajka:) Dzięĸuję Ci za wizytę, zresztą na pewno nie ja jedna:)
  14. Lolka, mam nadzieję, że nie kolorujesz :D;) Bo to co opowiadasz - mniut na moje serce...
  15. Cześć Brysio, cześć Lady:loveu: hello Kubalku:loveu:
  16. Wy się nabijacie, a ja naprawdę wykasowałam kiedyś Depiego z powiadomień polegając na zasadzie - co z oczu to z serca:eviltong: Nic z tego, nadal tu zaglądam...:-(
  17. Byłabym zapomniała: Bumerang:
  18. Dziękuję za truskawki;) Uwielbiam! A ta "spamiasta" akcja to było chyba tzw. szczęście debiutanta - pewnie nigdy potem nie wyjdzie już tak samo dobrze. Ale raz wyszło wspaniale - za co wszystkim kłaniam się w pas:D
  19. [CENTER]My tu sobie gadu, gadu, a na moim koncie zawitało 20 zl od Agat21:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. [B][U][COLOR=DarkRed][I]Dzięki stokrotne!!![/I][/COLOR][/U][/B] [/CENTER] Proszę o aktualizację na początku wątku.
  20. Ja też trzymam kciuki. Tyle pecha na jedną malutką istotkę...:shake:
  21. Dzięki t_kasiek i jej sygnaturze przypomniałam sobie o Kacperku:oops: Będę tu częściej zaglądać jak tylko przekopię się przez wątek. Dawno mnie tu nie było... :/
  22. Dziewczyny, maltretujecie mnie psychicznie tymi zdjęciami:placz:
  23. Nikt tu nie zajrzał oprócz mnie? :-?:sadCyber: Dostałam potwierdzenie - pieniądze są już u Doroty. [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Red][B]Bardzo potrzebne trzymanie kciuków - szóstego kwietnia wizyta u weterynarz!:kciuki: [/B] [/COLOR][/FONT][/CENTER]
  24. Ojejku, Agata, dzięki:)
×
×
  • Create New...