Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Bumel:loveu: Witaj, mam nadzieję, że szybko wracasz do zdrowia:loveu:
  2. No dobra, robię przerwę, bo mnie paluchy bolą;) Czy coś już wiadomo?:cool3:
  3. Nich ktoś mi przypomni, czy wpłaciłam już na maj deklarację, bo szukam tu i szukam...
  4. Podnoszę. Młody, zdrowypsiak. Może gdyby poszukac mu DT? Tylko co ja z tego zadupia mogę zrobić:roll:
  5. Czyli pies w "punkcie wyjścia"?
  6. A propos pieniędzy - dotarły na konto następujące wpłaty: 15 zł od Yorija 10 zł od KubaP 20 zł od Rita60 W pas się kłaniam dziękując:) Proszę o zaktualizowanie na 1 stronce.
  7. Witam, ja odpowiadałam komuś na priv, że nie pomogę w formalnościach adopcyjnych. Proszę nie pytać dlaczego, nie chcę tu wszczynać niepotrzebnej nikomu dyskusji, skoro decyzje zapadły. Ale nadal podtrzymuję deklarację comiesięczną. Dobrze by było gdyby ktoś podał numer konta, bo wkrótce będą wam potrzebne realne pieniądze, a nie tylko deklaracje.
  8. Nie, Jagodo. Jeszcze nie:evil_lol: Przeprowadziłam się do Olsztyna, a wcześniej sporadycznie odwiedzałam lub pomagałam schronisku w Szczytnie. Przerósł mnie w końcu ten ogrom psich krzywd - np. pies z rozdartym nosem, na którym p-bnie prowadzano go na łańcuchu czy smyczy...:shake::placz: Do schroniska w Olsztynie jeszcze nie dotarłam, choć walczę ze sobą samą, z brakiem czasu, itp. Yogi, może keidyś się poznamy w końcu:diabloti:
  9. Nie, nie byłam:oops: Niestety nic nie wskazuje na to, bym miała być wnajbliższym czasie:oops:
  10. Podam numer konta na pw. Tylko tak na dobrą sprawę nie wiem jeszcze na co my te pieniądze zbieramy.
  11. Najlepiej byłoby szybko zebrać pieniądze np. [I]a konto[/I] puli jednnorazowej. Zakupic coś drobnego i opłacić allegro. Zdjęcia mozna by podczas wizyty, jeżeli się pan zgodzi:roll:...
  12. Poczekajmy. Poza tym, moze się mylę Olenko, ale Ty chyba musiałabys tam jechac sama, pewnie nawet nie samochodem tylko "komunikacją"? Starch puszczać samą dziewczynę w nieznane okolice. A gdyby zaopatrzyć Przyjaciela Koni w jakiś prezencik od nas dla Maksa? Moze by facet nieco udobruchało i trochę by pogadał jak wygląda na co dzień życie Maksa?
  13. Pominęłam wpłatę [B]agat21 10 zł [/B]za co serdecznie przepraszam:oops::oops::oops: Tak jest, [B]280[/B], dzięki że ktoś to sprawdza... :modla: ...A[B]m[/B]gelika8 to w rzeczywistości Angelika8:evil_lol:
  14. Hejka, trafiłam tu ze "spamu";) Nie wczytałam się jeszcze w wątek, ale wiem że potrzeba deklaracji. Piesio sympatyczny:loveu: Więcej niż symboliczne 5 zł niestety nie mogę. Jeżeli przyda się "piątka" meisięcznie, to prosze o nr konta na pw.Edit. O przepraszam, juz znalazłam w 1. poście :)
  15. A, dobrze, że mi przypomniałaś, miałam sobie "odświeżyć" podpis... Dzięki!
  16. Agata51 - przyszło 50 zł dla Marcelka :loveu::loveu::loveu: Mamy [B]270 zł[/B] :multi:
  17. Heh, Rudziczku gdybyż to już w maju lub czerwcu nie było potrzeba na hotelik.... dostałbyś posag do nowego domu jak panna młoda:)
  18. O, nienajgorsze wieści:cool3::cool3::cool3:. Poczekajmy do wizyty Oleny. Ja się podejmę bez znaczenia na co te pieniądze miałyby iść, byle na coś potrzebnego Maksowi.Zastanawiam się czy w takich warunkach o jakich na razie wiemy potrzebny mu nowy DT. Stres przeprowadzki do być może bardzo podobnych warunków? Wiecie,że psy lubią rutynę, prawda?;) Poczekajmy.
  19. Ja jestem, ale cóż mogę napisać? Jeszcze będzie tu tłumnie Yoguleńku:):calus:
  20. Dzień dobry:) Dziś odnotowałam jeszcze 100 zł od Moniki55 - domyślam się, że dla Marcelka, choć nie było tego w tytule przelewu (w razie czego proszę mnie wyprowadzić z błędu). Aktualnie na koncie mamy dla niego 210 zł "realnych" pieniędzy. Niestety nie mogę aktualizować wiadomości w pierwszym poście, bo to nie ja ten wątek założyłam, ale będę finansowe posty zaznaczać ikoną z wykrzyknikiem, by łatwiej było je odnaleźć w dyskusji, ok? [B]Edit:[/B] Jak podejrzewałam, zapomniałam o swojej własnej deklaracji:roll: Czyli mamy [B]220 zł.[/B]
  21. Pani KEROWNICZKO, mam wysyłac ten swój numer konta czy nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...