-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Benz znalazł wspaniały dom! Powodzenia piesku!
madcat1981 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Bumel:loveu: Witaj, mam nadzieję, że szybko wracasz do zdrowia:loveu: -
Teddy NARESZCIE szczęśliwy we wspaniałym DOMU STAŁYM
madcat1981 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
No dobra, robię przerwę, bo mnie paluchy bolą;) Czy coś już wiadomo?:cool3: -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Nich ktoś mi przypomni, czy wpłaciłam już na maj deklarację, bo szukam tu i szukam... -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę. Młody, zdrowypsiak. Może gdyby poszukac mu DT? Tylko co ja z tego zadupia mogę zrobić:roll: -
Benz znalazł wspaniały dom! Powodzenia piesku!
madcat1981 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Czyli pies w "punkcie wyjścia"? -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
madcat1981 replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam, ja odpowiadałam komuś na priv, że nie pomogę w formalnościach adopcyjnych. Proszę nie pytać dlaczego, nie chcę tu wszczynać niepotrzebnej nikomu dyskusji, skoro decyzje zapadły. Ale nadal podtrzymuję deklarację comiesięczną. Dobrze by było gdyby ktoś podał numer konta, bo wkrótce będą wam potrzebne realne pieniądze, a nie tylko deklaracje. -
Nie, Jagodo. Jeszcze nie:evil_lol: Przeprowadziłam się do Olsztyna, a wcześniej sporadycznie odwiedzałam lub pomagałam schronisku w Szczytnie. Przerósł mnie w końcu ten ogrom psich krzywd - np. pies z rozdartym nosem, na którym p-bnie prowadzano go na łańcuchu czy smyczy...:shake::placz: Do schroniska w Olsztynie jeszcze nie dotarłam, choć walczę ze sobą samą, z brakiem czasu, itp. Yogi, może keidyś się poznamy w końcu:diabloti:
-
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Podam numer konta na pw. Tylko tak na dobrą sprawę nie wiem jeszcze na co my te pieniądze zbieramy. -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Najlepiej byłoby szybko zebrać pieniądze np. [I]a konto[/I] puli jednnorazowej. Zakupic coś drobnego i opłacić allegro. Zdjęcia mozna by podczas wizyty, jeżeli się pan zgodzi:roll:... -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy. Poza tym, moze się mylę Olenko, ale Ty chyba musiałabys tam jechac sama, pewnie nawet nie samochodem tylko "komunikacją"? Starch puszczać samą dziewczynę w nieznane okolice. A gdyby zaopatrzyć Przyjaciela Koni w jakiś prezencik od nas dla Maksa? Moze by facet nieco udobruchało i trochę by pogadał jak wygląda na co dzień życie Maksa? -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Hejka, trafiłam tu ze "spamu";) Nie wczytałam się jeszcze w wątek, ale wiem że potrzeba deklaracji. Piesio sympatyczny:loveu: Więcej niż symboliczne 5 zł niestety nie mogę. Jeżeli przyda się "piątka" meisięcznie, to prosze o nr konta na pw.Edit. O przepraszam, juz znalazłam w 1. poście :) -
Teddy NARESZCIE szczęśliwy we wspaniałym DOMU STAŁYM
madcat1981 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
No i cóz u Teddiego? :) -
Heh, Rudziczku gdybyż to już w maju lub czerwcu nie było potrzeba na hotelik.... dostałbyś posag do nowego domu jak panna młoda:)
-
Benz znalazł wspaniały dom! Powodzenia piesku!
madcat1981 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
............... -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
O, nienajgorsze wieści:cool3::cool3::cool3:. Poczekajmy do wizyty Oleny. Ja się podejmę bez znaczenia na co te pieniądze miałyby iść, byle na coś potrzebnego Maksowi.Zastanawiam się czy w takich warunkach o jakich na razie wiemy potrzebny mu nowy DT. Stres przeprowadzki do być może bardzo podobnych warunków? Wiecie,że psy lubią rutynę, prawda?;) Poczekajmy. -
Dzień dobry:) Dziś odnotowałam jeszcze 100 zł od Moniki55 - domyślam się, że dla Marcelka, choć nie było tego w tytule przelewu (w razie czego proszę mnie wyprowadzić z błędu). Aktualnie na koncie mamy dla niego 210 zł "realnych" pieniędzy. Niestety nie mogę aktualizować wiadomości w pierwszym poście, bo to nie ja ten wątek założyłam, ale będę finansowe posty zaznaczać ikoną z wykrzyknikiem, by łatwiej było je odnaleźć w dyskusji, ok? [B]Edit:[/B] Jak podejrzewałam, zapomniałam o swojej własnej deklaracji:roll: Czyli mamy [B]220 zł.[/B]
-
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Pani KEROWNICZKO, mam wysyłac ten swój numer konta czy nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: