Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ja się zgłaszam do księgowania, as usually:evil_lol:
  2. Ojejku, ale Bumel będzie przykro:-( I tego chłopca mi szkoda... jeny... Benzowi trzeba domu na wsi z podwórzem ale tak na chybcika nic nie wyczarujemy:placz: Wróci do schroniska, tak? W razie potrzeby moge się zrzucić na DT (???) albo hotel, ale dosłownie symbolicznie... już jestem goła a maj się jeszcze nie zaczął... co ja mogę więcej.. poogłaszac...choć nie mam pojęcia kiedy...:wallbash::wallbash::wallbash:
  3. Słuchajta;) Jest 20 zł od Majki50 oraz 20 zł od Yorija. Dziękujemy!!! Konto zarz powysyłam, chyba mi sie porobiły zaległości w tym temacie:oops:
  4. [quote name='Soema']W pierwszy poście jest napisane o zabiegu.. [/quote] :splat: a mnie chyba oślepiło od tej teksańskiej urody...:evil_lol:
  5. Ciekawą ma ta jedną tylną nogę - ta zupełnie inna sierść niż na reszcie ciała - to taka uroda czy wynik jakiejs nieciekawej historii:cool3:
  6. To wyjątkowa historia i wyjątkowy psiak:D Jedna z moich pierwszych miłości na dogomanii:loveu: nic dziwnego,że mam do niego wieeeelki sentyment:) Lucuś, wszystkie co najlepsze:loveu::loveu::loveu:
  7. To ciekawe, bo mi o Lucjuszu przypomniał w niedzielę mój TZ. Znaczy się codziennie ktoś o nim myśli:D
  8. Wpadam w odwiedzinki do starego znajomego;)
  9. Śpij spokojnie malutki , dotarłeś do nowego tęczowego domku ['] ['] [']
  10. Piesku gdybys ty mógł powiedzieć o co chodzi... i gdybyśmy mogli cię jakoś przekonac, że to nowe będzie dla ciebie dobre...
  11. Mari23, z tego co mi wiadomo Depi jest bardzo dominującym psiakiem. Nie wiem czy ułożyłby sobie dobre stosunki z twoim stadkiem. Broń Boże nie chcę zniechęcać, ponieważ zależy mi by znalazl dom. Z tego jednak co wyczytałam, charakterek to on ma iście diabelski:evil_lol::mad: I chyba tu tkwi problem...
  12. Witam jako nowa tutaj;) Zajrzałam dzięki banerkowi. Szczerze powiedziawszy myślałam, że sprawa już nieaktualna i pies dawno w domu. Co widzę, jednak "świeżynka":razz::razz::razz: Zaraz się bierzemy za pomaganie psiaczku. jesteś piękny:D
  13. Wysłałam nr konta do naszych nowych deklaracjuszek;) Jest też wpłata 20 zł dla Marcela od Katarzyny O. z Warszawy. Kasiu, podaj mi na pw swój nick, to zedytuję post. Pozdrawiam cioteczki:)
  14. Ale tu długo cisza, nic nowego u Tollerka?
  15. Ojejku a co tu taka cisza? Podbijam temat! Co z Mysią?
  16. Puszku, ledwo tu ciotka zaczęła zaglądac a ty juz znikasz;) Mam nadzieję, że trafisz w dobre ręce, i to nie tylko tymczasowe:)
  17. Czy na łańcuchu trudniej mu będzie pożerać resztki kości? Jeżeli tak, to jest to pocieszenie, małe, ale jednak:-(
  18. [quote name='Gosiapk']Mogę przekazać plecaczki na bazarki na rzecz Maxia.[/quote] Dzięĸujemy za chęć pomocy:) Nie chcę się rządzić na nieswoim wątku, ale w razie chętnie pomogę przy bazarku. Potrzebujesz jakiejś pomocy, czy sama wolisz się tym zająć?
  19. Podrzucam!!! Hop hop do gÓry maksymalnie:d
  20. :) Podbijam w tens posób Gufiaczka na dobrą nockę bo za bardzo pomóc nie mogę:oops:
  21. Ale ja tu wcześniej chyba nie byłam?:???:
  22. Jest piękne Ewo, dziękuję i trzymam kciuki - do obserwowanych aukcji jak wiadomo nie dodam, ale będę zaglądać. Czy podbijanie oglądalności może coś powiedzieć licytującym? Tzn. czy to dobrze, że aukcja jest często oglądana? Jestem początkująca na allegro:oops:
×
×
  • Create New...