Ojejku, ale Bumel będzie przykro:-( I tego chłopca mi szkoda... jeny... Benzowi trzeba domu na wsi z podwórzem ale tak na chybcika nic nie wyczarujemy:placz: Wróci do schroniska, tak? W razie potrzeby moge się zrzucić na DT (???) albo hotel, ale dosłownie symbolicznie... już jestem goła a maj się jeszcze nie zaczął... co ja mogę więcej.. poogłaszac...choć nie mam pojęcia kiedy...:wallbash::wallbash::wallbash: