Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. No wiecie co:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mi się to już kilka razy na dogo przytrafiło - zaglądam a tam za chwilę happyend:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mam nadzieję, że to dobry, sprawdzony domek? Powodzenia Balbinko:loveu:
  2. Odłożyłam dla Marcela 10 zł deklaracji i 10 zł dodatkowej wpłaty regulującej rozbieżności w rozliczeniu:oops: Mamy 262 zł. Prosimy o wpłaty:modla:
  3. Odłożyłam swoją deklarację dla Kamienia (5 zł). Mamy 458 zł i mój bazarek w planach. Czekamy tez na deklaracje:cool3::cool3::cool3:
  4. Odłożyłam swoje 10 zl na sierpień dla Baranka. Mamy 802 zł:multi:
  5. Zrobiłam przelew, jak co miesiąc, 20 zł dla Rudzika.
  6. Wysłałam dziś deklarację. Niewiele :sad::oops:
  7. A od ciotki madcat1981 dostaniesz niebawem deklarację co miesięczną. I mizianko gratis;)
  8. Wpłaciłam symboliczną deklarację. Gałeczko, nie spadaj :sad:
  9. Wpłaciłam deklarację. W sierpniu dzięki rzeczom dorcass na bazarek mam nadzieję jeszcze wpłacić więcej :bigok:
  10. Wpłaciłam deklarację na nadchodzący miesiąc:)
  11. Wpłaciłam kasę na sierpień. Malutko, ale trzeba do przodu.
  12. Zapisuję Orena i trzymam kciuki mocno.
  13. O kurka:) To fajosko:cool1::cool1::cool1: Może się zacznie fala dobrych zdarzeń:cool3: Cioteczki, takie coś dostałam i ślę dalej w dogoświat, bo nie mam jak pomóc inaczej:sad: http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zapomniany-kudlacz-oren-ratunku-pies-ginie-140943/
  14. Słodzinka...szczenioreczka:loveu: dziewczyny, wiem że potrzebujecie kasy, ale ja będe mogła pomóc najwcześniej dopiero we wrześniu... po cichu liczę na to, że któraś z moich deklaracji znajdzie dom, bo zaczynam jechac na poważnym minusie... we wrześniu może uda się wyjść na prostą... przypominajcie się gdybym przestała się odzywać, choć pewnie będę zaglądać cały czas :sad:
  15. Zaglądam z wizytą;) Śliczna Balbinka:loveu:
  16. Po weekendzie wpłacę swoją deklarację. edit. Wpłaciłam dzisiaj.
  17. Hej, podniosę z rana...
  18. Odwiedzę i przy sobocie...
  19. [quote name='mariamc'] Madcat, czy mogłabyś wstawić link do zdjęć , które Ci podesłałam? Baldek, czy mogłabyś pokazać je swojemu Szefowi? Mówią o tym obiekcie.... - Garnek.pl Urząd Miasta Szczecinek
  20. Ja też ostatnio bardziej doceniam moje koleżanki księgowe w pracy;) :modla: A dziś wpłynęło 20 zł od majka50:loveu: Dziękujemy!
  21. Super jest ten psiak, jak spojrzy ze zdjęcia to aż łapie za serce:loveu: Na początku myślałam, ze to nie brzuszek duży, tylko łepek wydaje sie mały po wygoleniu. Ale teraz to widzę, że i przytyło się ciut waćmościowi;)
  22. Zapiszę wątek, na razie więcej nie mogę:sad:
  23. No to się cieszę :) Od poniedziałku ruszymy z przygotowaniem kamykowego galimatiasu:evil_lol:, a po tygodniu zaproszę Was jeszcze na bazarek dla innej bidki - Dżerusia :sad:. Kamyku, ja też się boję burzy i mam ochotę wtedy wyć:nerwy: :calus:
×
×
  • Create New...