Słodzinka...szczenioreczka:loveu: dziewczyny, wiem że potrzebujecie kasy, ale ja będe mogła pomóc najwcześniej dopiero we wrześniu... po cichu liczę na to, że któraś z moich deklaracji znajdzie dom, bo zaczynam jechac na poważnym minusie... we wrześniu może uda się wyjść na prostą... przypominajcie się gdybym przestała się odzywać, choć pewnie będę zaglądać cały czas :sad: