-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Benz znalazł wspaniały dom! Powodzenia piesku!
madcat1981 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ech. Te moje forum też nic nie dało:-( -
[B]lucySxy [/B]- moim zdaniem lepiej robić płatne niz kombinować - nie wiem jakiego rzędu miały być to koszty, ale jak trzeba to pomogę. Może się w tym przypadku mylę, ale w gazetach zwykle to, za co się płaci jest w lepszym miejscu, lepiej wyróżnione, itd. Dajmy Marcelowi porządną szansę. Martwię się o Murkę i małą, muszę zerknać na wątek hoteliku.
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dotarło 10 zł deklaracji sierpniowej dla Baranka od Beli51 - serdecznie dziękujemy:loveu: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: -
Oj będą, jeszcze będą:D :kciuki:
-
Aleś ty pięĸna, Saszko, mam nadzieję, że lada chwila jakiś domek sie zakocha... :kciuki:
-
Zaglądam do długonogiej księżniczki:loveu:
-
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki.... -
Kochana, zajrzałam :D Cudeńka, zwłaszcza do długowłosych mam jakąś słabość...:sad: Tylko jak im wszystkim pomagać... :sadCyber:
-
:smilecol:A ja dzięĸi Leni356:smilecol:
-
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
madcat1981 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']bardzo dziekujemy! mam pytanie do osób które deklarowały miesięczne wpłaty na Bonusa, czy można uznac to za wirtulaną opiekę i czy zgadzacie sie być wymienione z nicków na naszej stronie fundacyjnej? :)) forum to jedno a na stronie mamy jeszcze taki dział adopcje wirtualne, gdzie wymienieni sa wirtualni opiekunowie, którzy zadeklarowali comiesieczne wpłaty na danego psa, pytam po prostu czy chcecie,by wasze nicki lub imiona były tam umieszczone? mam nadzieje ze to zachęci ludzi do wirtualnych adopcji[/QUOTE] Ja jak najbardziej się zgadzam:loveu: -
To się chyba dzieje po jakimś czasie z wszystkimi zamkniętymi wątkami. Do tej pory miałam ten problem z wątkiem Mozarta, no, ale ten był zamknięty ze względu na naruszenie regulaminu:oops: Szkoda, bo na starych wątkach nadal pozostaje dużo informacji, które kiedyś mogą być przydatne - na drugi raz trzeba chyba sobie strone po stronie skopiować ...:niewiem: A może poprosić moderaotra o przywrócenie?