Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Uwielbiam te jego zębiska:loveu::loveu::loveu:
  2. Ech. Te moje forum też nic nie dało:-(
  3. Mamy 50 zł od MakS:loveu: Kochana, to "nieco" więcej niż deklaracja:cool1: Mamy więc 312 zł.
  4. Niestety odbierania telefonów się nie podejmę:sad: Przez większość dnia trudno się do mnie dodzwonić :sad:
  5. Mnie z kolei jest przykro, ze tobie jest przykro, bo nic złego nie miałam na myśli;) Przekażę Ci 30 zł na jedno takie ogłoszenie, daj mi na pw nr konta. Może starczy na wydanie w okolicach hoteliku i ze zdjęciem?
  6. [B]lucySxy [/B]- moim zdaniem lepiej robić płatne niz kombinować - nie wiem jakiego rzędu miały być to koszty, ale jak trzeba to pomogę. Może się w tym przypadku mylę, ale w gazetach zwykle to, za co się płaci jest w lepszym miejscu, lepiej wyróżnione, itd. Dajmy Marcelowi porządną szansę. Martwię się o Murkę i małą, muszę zerknać na wątek hoteliku.
  7. Ale czy to o behawiorystę chodzi czy...:cool3::cool3::kciuki:
  8. Dotarło na moje konto 50 zl od mariamc dla Kamyka - serdecznie dziękuję:loveu::loveu::loveu: Proszę Olenę o edycję pierwszego postu:modla:
  9. Dotarło 10 zł deklaracji sierpniowej dla Baranka od Beli51 - serdecznie dziękujemy:loveu:
  10. Już wysłałam swój numer konta. O co chodzi z tym regionalnym adresem? Bo nie zrozumiałam:oops: Trzeba się podszyć pod...pod... Podkarpacianina?:oops::evil_lol:
  11. [I][B]Ogolnie wszystko mu zwisa, [/B][B]bo on oszczędza uczucia dla nowego domku:smile: [/B][/I]To Wam uczciwie powiem, ze zachlapałam monitor :D
  12. :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  13. Oj będą, jeszcze będą:D :kciuki:
  14. Aleś ty pięĸna, Saszko, mam nadzieję, że lada chwila jakiś domek sie zakocha... :kciuki:
  15. Zaglądam do długonogiej księżniczki:loveu:
  16. Kochana, zajrzałam :D Cudeńka, zwłaszcza do długowłosych mam jakąś słabość...:sad: Tylko jak im wszystkim pomagać... :sadCyber:
  17. :smilecol:A ja dzięĸi Leni356:smilecol:
  18. [quote name='ewatonieja']bardzo dziekujemy! mam pytanie do osób które deklarowały miesięczne wpłaty na Bonusa, czy można uznac to za wirtulaną opiekę i czy zgadzacie sie być wymienione z nicków na naszej stronie fundacyjnej? :)) forum to jedno a na stronie mamy jeszcze taki dział adopcje wirtualne, gdzie wymienieni sa wirtualni opiekunowie, którzy zadeklarowali comiesieczne wpłaty na danego psa, pytam po prostu czy chcecie,by wasze nicki lub imiona były tam umieszczone? mam nadzieje ze to zachęci ludzi do wirtualnych adopcji[/QUOTE] Ja jak najbardziej się zgadzam:loveu:
  19. To się chyba dzieje po jakimś czasie z wszystkimi zamkniętymi wątkami. Do tej pory miałam ten problem z wątkiem Mozarta, no, ale ten był zamknięty ze względu na naruszenie regulaminu:oops: Szkoda, bo na starych wątkach nadal pozostaje dużo informacji, które kiedyś mogą być przydatne - na drugi raz trzeba chyba sobie strone po stronie skopiować ...:niewiem: A może poprosić moderaotra o przywrócenie?
  20. [quote name='MakS'] Madcat, ja ok.28 znowu przeleję więcej niż deklarowałam, tj. 50 zł- może z tego weźmiesz te zagubione 10 zł? [/QUOTE] Wieeeeeelkie dzięĸi MakSiu ;) Dopiero teraz zauważyłam. Już dołożyłam, dla swojego świętego spokoju;)
×
×
  • Create New...