-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
[quote name='Olena84'] Madcat mnie wychodzi 230zł stałych deklaracji, a nie 187zł. Z pierwszego postu, kserowanego od Ciebie, to jak w końcu jest:razz:. [/quote] Jest 187 zł gotówki na koncie. Deklaracji jest na 230 zł. [SIZE=1]Uprzedzajac możliwe pytanie - to nie znaczy, ze ktoś nie wpłacił. To znaczy, ze zanim zebrałam wszystkie pieniądze z deklaracji, przyszły wydatki (opłata za hotel z góry). Na pokrycie tych różnic poszła część wpłat jednorazowych.[/SIZE] [SIZE=1]Tak naprawdę nadal potrzebujemy 70 zł deklaracji, ponieważ wpłaty jednorazowe raz są (i Bogu dzięki), a raz nie ma... [/SIZE]
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja nadal czekam na kasę od Iryska. U mnie sesja przychodząca dopiero po 12 więc jeszcze poczekam. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
REJA - 10 zł. Serdeczne dzięki:loveu: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ja mam dużo papieru pakowego, ale co, pocztą Ci przesłać?;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pieniądze od Ewy z Bytomia trafiły do mnie. Od Iryska wczoraj dotarło 100 zł z adnotacją, że 300 zł przeleje jutro (czyli dziś). Zastanawiam się gdzie "uciekło" 20 zł, ale dopóki nie przyjdzie przelew na konkretną kwotę, nie chcę tego roztrząsać. Acha, na moje konto wpływają również pieniądze z bazarku Elmiry dla Baranka (w tej chwili od jednej osoby). Nadal będę kontaktować ze sobą wpłacających z Elmirą i leni, która dokonuje wysyłki. -
[quote name='agata51']madcat, a co będziesz miała na tym bazarku? [/quote] Stringi, plecak podobno-izotermiczny, kubki, takie tam "popierdułki" :roll: Może komuś się spodobają... [quote name='agata51']to ile mamy stałych deklaracji? [/quote] Liczba osób deklarujących zwiększyła nam się o jedną osobę - Magdinę:loveu: Na koncie mamy 147 zł. Czekam też na dwie jednorazowe wpłaty, a potem zacznę przypominać o zbliżającym się 7 sierpnia...:oops:
-
O proszę :D A nie mówiłąm;) ĆŚŚŚŚsśśś trzymam kciuki mocccccno:evil_lol::kciuki:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dotarło na moje konto 10 zł od Ewy z Bytomia. Serdecznie dzięki:loveu: Wiedziałam, ze o czymś zapomnaiłam - muszę umówić się z Szajbus jak będziemy aktualizować wpłaty:splat: -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
madcat1981 replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na wątku Bonusa dzieje się coś złego. Pies hotelikowany przy klinice weterynaryjnej (zdaje się, ze tej samej gdzie był ALbert) okazał sie totalnie zarobaczony. Nie chcę absolutnie nic insynuować ani podżegać do kolejnej kłótni (wybaczcie, z całą sympatią do każdej z Was, ale przykro się to czyta...). Ale jeżeli to ta sama klinika, to coś jest tam chyba nie tak! Przypomnę, że hotelikowanie płacone jest z pieniedzy nas wszystkich i nie mozemy obok takich informacji przechodzić obojętnie! -
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
madcat1981 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak on się teraz czuje i gdzie jest?? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Porozsyłałam pw do osób z nickiem z dogomanii. Mam wielką prośbę, by przekazać numer konta osobom spoza dogo, które deklarowały się wpłacać co miesiąc. Jeżeli jeszcze kogoś z dogomaniaków pominęłam, to wystarczy słowo i ślę pw. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja może zacznę poranek optymistycznie;) Wpłynęło na moje konto 100 zł od Iryska:cool1: -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
madcat1981 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Ale przez picie to białe myszki i różowe słonie a nie czarne potwory;) Można pić dalej;) -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Irysek napisała, by przesłać na moje konto - rozumiem, że macie nową księgową:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Wiesza mi się internet, dziś prześlę nr konta do bela51 z prośbą o przekazanie Ewie, a jutro pozostałym osobom z deklaracją. Potem rozejrzę się jeszcze komu by tu się przedstawić i o grosik poprosić;) Póki co, dobrej nocy.