Uch, zawsze jestem poddenerwowana w takich sytuacjach :nerwy:
Ale, ale - jeszcze good news - wczoraj na moje konto wpłynęło po 20 zl od MakS, Mamy Maks oraz Pani Basi.
Szajbus:loveu:, Co do rozliczeń z pierwszego postu, gdyby były wątpliwosci - MakS obiecała coś jeszcze w połowie miesiąca dosłać:cool3::cool3::cool3: A moją wpłatę trzebaby określić jako sieprniową - bo pojawiałm się na wątku chyba w lipcu, ale deklarowałam wpłaty od sierpnia. O ile się nie mylę mamy 872 zł:multi::multi::multi: