Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Jeśli jest taka potrzeba, to przerzucę swoją deklarację mirsięczną Gałeczki dla Maxa. Były to grosze, ale może się przydadzą.
  2. Hejka, no właśnie - a kto u nas będzie menadżerem i rzecznikiem Aresa? :cool3: Mnie może nie być przez weekend, ale jak będę potrzebna w wiadomych sprawach, to w poniedziałek ureguluję.
  3. Właśnie przejrzałam zdjęcia:bigok: - hihihi a podobno taki był łagodniutki i spokojniutki... :bigok:
  4. Sympatyczny psiuleczek:loveu:
  5. Będzie jeszcze ponad 100 zł z mojego bazarku, ale czekam na wszystkie wpłaty.
  6. Dopiero teraz skojarzyłam, że ja spod Barana jestem :p Ares bardzo mi się podoba, najbardziej ze wszystkich propozycji.
  7. Do usług, będę na dogo wieczorem i jutro rano, mogę wkleić jakieś kolejne:cool3:.
  8. Azor??? jak klasycznie;) Nie wiem czy się przyzwyczaję :niewiem: będzie mi "barazor" wychodziło:stupid::evil_lol:
  9. A żeby ich życie odpowiednio nagrodziło:angryy: Maksik, trzymaj sie brachu :calus: I haszczakowej szkoda, może by podac się za zainteresowanyego szczeniorami, porobić zdjęcia, nagrac rozmowę i na policję.. wiem, wiem, łatwo się stuka w klawiaturę gorzej się wziąć do roboty....:oops::oops::oops:
  10. "Nie mogę wejść na Dogo. Zdjęcia Alberta z moim synem, będą też na jego stronie, w zakładkach. Pokochaj psa lub kota ze schroniska."
  11. Wpłynęło 10 zł od Bambino - dziękuję:) Mamy 342 zł.
  12. Wpłynęło 10 zł od Dogo07 i 20 zł od Bambino. Dziękuję. Niezły masz start, Baranku:cool3:, 902 zł:cool3::cool3::cool3:
  13. Super psiak:loveu: Teraz już górki:cool3:
  14. Och, jaka dobra nowina:loveu::loveu::loveu: Dawno takich dobrych już nie było :loveu::loveu:Gałeczko, wszystkiego najlepszego:loveu::loveu::loveu: :laola: [SIZE=1]p.s. w sprawie kasy pozostawiam wam wolną rękę.[/SIZE]
  15. Moje serduszko, kochane, na kogo ty tyle czekasz biedaczku?:sad:
  16. Trzymam kciuki, Marcel. Razem z Bezą bardzo dobrana z was parka:cool3:
  17. Dotarło od Zuzlikowej:loveu: 20 zł za lipiec i sierpień - dzięęęękujemy:multi: Jest 332 zł:D
  18. Uch, zawsze jestem poddenerwowana w takich sytuacjach :nerwy: Ale, ale - jeszcze good news - wczoraj na moje konto wpłynęło po 20 zl od MakS, Mamy Maks oraz Pani Basi. Szajbus:loveu:, Co do rozliczeń z pierwszego postu, gdyby były wątpliwosci - MakS obiecała coś jeszcze w połowie miesiąca dosłać:cool3::cool3::cool3: A moją wpłatę trzebaby określić jako sieprniową - bo pojawiałm się na wątku chyba w lipcu, ale deklarowałam wpłaty od sierpnia. O ile się nie mylę mamy 872 zł:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...