Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='funia']Na razie czekamy na info o zdrowiu Anki .Dopiero wtedy zobaczymy .Dziękuje wszystkim za obecność na w~ątku .[/QUOTE] I jak sie sprawy mają?
  2. Dziewczyny przelećcie wszystkie oferty w dziale "domy tymczasowe",może znajdą się jakieś domowe warunki dla Fifiego,sporo sie teraz pootwierało płatnych domowych tymczasów
  3. Trzeba pytać,tylko pytać,czy byłoby miejsce w domu,bo do kojca,ani do budy nie powinien iść.Kojec w ogrzewanym pomieszczeniu to i ja mam,ale przeciez nie o takie warunki nam chodzi dla Fifulca:shake:
  4. Ale do Kikou to jakieś 500km,albo lepiej,bo Ona gdzieś koło Wrocławia jest...strasznie daleka podróż:-(.Ale zadzwońcie do Kikou,bo wiem,że tam juz jest sporo psiaków i na dniach ma jeszcze jeden z Zabrza jechać
  5. [quote name='Bambino']... Nic, ino loć.[/QUOTE] Po tych pustych łbach[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]i poobrywać tipsy razem z pazurami[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Boszsze co za ludzie:roll::shake:
  6. Bo nie ma pieniążków na dt u Kikou i jakoś specjalnie nie zapowiada się,żeby były,bo trzeba na nowo szukać deklaracji,a z tym ciężko...a ja zostaję na starych warunkach,czyli 240zł +karma i ewentualne leki.
  7. [quote name='wasabi81']Jestem na zaproszenie!! Narazie zapisuje...[/QUOTE] Też przybyłam na zaproszenie:) a tym czasem zapiszę...
  8. [quote name='Betta']dokładnie dzwonic... jak chcecie moge zadzwonic [/QUOTE] dzwonić i to szybciutko,bo na który wątek jakiejś bidulki bym nie weszła,to każdy chce do Kikou dac psiaka,a ilośc miejsc jest na pewno ograniczona
  9. [quote name='jostel5']Dziękuję,Renatko! Ale pot się po mnie leje rzęsiście,bo chyba z pięć razy dogo wyrzucało mi tę zmianę...Myślałam,że wyjdę na samochwałę ,co to cieszy się z byle powodu ,a i tak niczego nie potrafi! No,ale ufff...!:) Fajny post:mdrmed:.W ogóle 5,to fajne dziewczyny:razz: Inne też,inne też:):loveu:
  10. [quote name='jostel5']Kinga-namiary na Ciebie podawaj chyba na pw! Tytuł zmieniłam dzięki Operze! Kurczę bladę,ile ja się tutaj uczę!!! Umiem edytować posty!!! Bardzo dobry tytuł,taki poruszający i dramatyczny,jak los tego psiaka:-(
  11. [quote name='Ewanka']Piszę to z wielkim smutkiem, ale widzę to tak ... dopóki niepełnosprawna [B]Molly[/B] była "atrakcją medyczną" dla potrzeb studentów wydziałuy weterynarii, to było OK ... była ukochaną sunią swojej (tymczasowej) pańci, a gdy skorzystano z jej "usług", mogła być już brutalnie wyrzucona z domu, bo jak to inaczej określić ??? Oddanie na kilka świątecznych dni i nie odebranie psa ??????????????? Niestety to samo było z Ksenią przed poprzednimi Świętami, była oddana na przechowanie, z zamiarem jej nieodebrania, to stało się chyba skuteczną metodą (???) ... ciekawe kiedy Miszka wyląduje na bruku, jak usuną jej macicę, szczególnie interesującą dla studentów (???), o ile dobrze pamiętam tak "cienkiej mieśniówki" nie widziano na tym szacownym wydziale. Sądzę, że Miszeńka jednak nie podzieli losu dwóch poprezedniczek ... bo jest piękna, a jej nieprawidłowości są wewnątrz i nie kłują w oczy TZ-ta Naa, oraz współlokatorki i!!!! Groza !!!!!!!!!!!! Przerażające, jak niektóre osoby pod płaszczykiem pomocy zwierzętom, robią sobie dobrą opinię zarówno na Wydziale Weterynarii jak i na forum dogomanii ... jednak tutaj, na forum, niektóre sprawy wychodzą na jaw i .... pojawia się rysa na kryształowym wizerunku. Bardzo żałuję, że tak się przedstawiają fakty ... coraz mniej lubię ludzi ................ [B]Naa[/B] po wielekroć zawiodła moje zaufanie, a stałam za nią murem w sprawie Miszki, była bardzo przekonująca w swojej argumentacji ... cóż , każdy ma jakiś talent ... !!!!!!!!! :(:(:([/QUOTE] No proszę Cię,o jesssu...Naa,mogłabyś byc aż taka dwulicowa?:-o
  12. Goniu,nie mogę wziąć Miętuska jako 11(!) psa:placz:,no po prostu fizycznie nie mogę:-(.Jeszcze niedługo mam 18-nastke syna,także mam trochę roboty,nawet więcej niż trochę:look3:.Najwcześniejszy termin to po weekendzie majowym:-(
  13. [quote name='Madallena']. Napisalam wczoraj chyba na watku Kikou ale na razie cisza. Czekamy.[/QUOTE] Madallenko,do Kikou trzeba dzwonić,bo Ona rzadko jest na dogo i prosiła o telefony
  14. Kikou to swietny pomysł,ona ma tam same sierotki staruszeczki,niewidome i inne schorowane bidy no i psiaki mieszkają w domku:)
  15. [quote name='kizimizi']dziewczyny wczoraj zapytałam jeszcze o 2 domowe tymczasiki. oto jeden: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134460-Wielkopolska-Opieka-domowa-DT-pA-atny-dla-maA-ego-nieagresywnego-zgodnego-psiaka[/URL] Warunki w zasadzie są dwa: tolerancja pozostałych tymczasowiczów i koty! Gniezno. "mam do zaoferowania dom płatny dla małego, spokojnego, nieagresywnego i niehałaśliwego, zgodnego pieska/suczki, z możliwością wyadoptowania do domu w niemczech". Yogi miałby tymczas domowy, całodzienną opiekę i kontakt z zcłowiekiem. Cena 12zł doba. Bardzo dobra oferta jak Renaty S. Zastanówcie sie czy Yogi jest tolerancyjny.[/QUOTE] No i oprócz tego,czy Yogi jest tolerancyjny,jest jeszcze jedno,podstawowe pytanie,czy 14-letni,niewidomy pies będzie wchodził i schodził z 4-go piętra,bo ten domowy tymczas jest właśnie w bloku na tak wysokim piętrze [quote name='Dogo07'][B]U Renaty5 miałby fajnie, ale z tego co wiem to tam mogą być tylko małe psiaczki[/B]. Nie wiem jak koszt. U ZuziM koszt to chyba byłby 350zł, miałby wprawdzie kojec i budę ale i czułą troskliwą opiekę i spacery, to o wiele lepsze niż tam gdzie jest. A i tak trzeba by żeby zbadał psiaka wet , i potem szukać domu. 12-letni Rawuś z Boguszyc po 9 latach schroniska dostał dom , to i Yogiemu musi się udać ![/QUOTE] Generalnie na razie do domu nie mogłabym go wziąć,o czym pisałam wcześniej,tylko do hotelikowego,ocieplanego pomieszczenia z kojcem i wybiegiem,będzie tam tylko max 7 psiaków,każdy będzie miał kojec dla siebie.Gdyby nie było domowego tymczasu,to pomieszczenie zawsze lepsze niż buda,ale to tylko moja delikatna propozycja
  16. Cholera no, już miałysmy uzbieraną prawie całą sumę,to przez tę kobitę :mad:deklaracje nam sie wykruszyły:-(
  17. [quote name='martka1982']Nam tylko zależy,żeby Miętusek miał dobrze i żeby miał za co grzać dupkę w domku tymczasowym. Ja chyba źle wtedy zrozumiałam Renatko koszty miesięcznego pobytu Miętuska u Ciebie bo wydawało mi się,że jest to 240zł plus karma i plus leki, a ta karma miesięcznie trochę wyniesie. Kikou oszacowała koszt na 350zł razem z karmą i lekami. Jeśli u Renatki jest to 300zł to oczywiście, biorąc pod uwagę ten fakt, jak i to,że jeden psiaczek od nas - Morusek, już tam jest nie mamy się nad czym zastanawiać:)) Dobrze zrozumiałas.Taki byłby własnie koszt:) a jeżeli Mietusek nie musi jeśc karmy specjalistycznej,to wtedy 300zł z moim wyzywieniem
  18. [quote name='Madallena'] zuziaM (...nie wiem gdzie :) ) [/QUOTE] ZuziaM pisze..."Mieszkamy na wsi 15 km od Zgorzelca, a wiec od naszych niemieckich sasiadow."
  19. Jeżeli zna hasło Jostel,to może;),ale Jostel nie ma opcji edytuj post:shake:
  20. No właśnie,Jostel juz wczoraj próbowała.Pozostaje napisać do moda
  21. Możesz zmienic tytuł? No to próbuj...na przykład "Umierający,stary psiak,błagamy o wsparcie na weta i hotel" Tytuł koszmarny,ale może dzieki temu ktos zajrzy.Jeżeli nie pomożemy Fifulcowi,to w takich warunkach i bez diagnozy nie pożyje długo:-(
  22. No bo sama tak naprawdę jeszcze nie wiedziałam,czy dam radę.Na dzień dzisiejszy mam juz mniejszy kłopot z Awą,bo nie jest już taką dzikuską:),no i Balbinka tez nauczyła sie żyć między nami,także w domu zaczyna się robić spokojnie.Nawet Goni i wszystkim wcześniej mówiłam,że nie dam rady ogarnąć mojego towarzystwa.Teraz wszystko się wycisza i myślę,że jeden Miętusek nie sprawi wielkiego problemu.Martwię się tylko nad opieką,bo nigdy nie miałam psa z chorobą nerek.Czy będę potrafiła się nim dobrze zająć?Trochę się boję:roll:
  23. [quote name='leni356']A fundusze na niego? Co miesiąc trzeba 320 zł[/QUOTE] Albo więcej,zależy gdzie pójdzie Trzeba uskutecznić zmasowany atak żebraczy na pw.Może ktoś się zlituje,w końcu jest nas tu na dogo prawie 32 tys ludzi,ale z obserwacji widzę,że na psiaki płacą prawie jedne i te same osoby,a nikt nie ma studni z kasą bez dna:sad:
  24. [quote name='Madallena']a z karma czy bez ? :) Ja mysle, ze zabierzesz go na salony nawet przed wyadoptowaniem jakiegos innego ;) [/QUOTE] Z karmą oczywiście. Jak bedzie grzeczny i nie zaczepny i przede wszystkim będzie umiał chodzić po schodach,to może wcześniej go wezmę do siebie;)No ale czas pokaze,jak sie sprawy rozwiną i czy w ogóle do mnie przyjedzie
×
×
  • Create New...