-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
chciałabym być PRAWDZIWYM LABRADOREM - Esia ZOSTAŁA ADOPTOWANA;))
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Akira,to powiedz temu facetowi,co był właścicielem Eski,jak ona bardzo cierpi i tęskni:shake:A może niech on wejdzie na dogo i przeczyta wątek suni...wtedy przekona się,jakim był s****:angryy: -
Maleńki...normalnie Cię kocham:placz:
-
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Lionees replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Sprawdzałam. Jeśli to ta sama dama, to ma 55 lat. W zainteresowaniach powinna jeszcze dopisać dręczenie innych ludzi, pisanie histori owijając w zawiłe słowa niezrozumiałe dla takich prostaków jak np. ja :cry: [B][COLOR="Red"]Grzebienie fal [/COLOR][/B]skojarzyły mi się raczej z fryzjerstwem, a nie z morzem :oops:[/QUOTE] A może zamiast lekarzem powinna zostać poetką...:cool3: -
Mój niuniuś dzisiaj jest bardzo słabiutki,mąż znosił go na rękach na siku,a Prysio nawet łapki do góry nie podnosił,tylko sikał tak jak stał,mąż go wnosił spowrotem na górę.Nic dzisiaj nie jadł,leki rozpuściłam w wodzie i strzykawką wstrzyknęłam do pyszczka.Moja lala prawie cały dzień śpi,byliśmy u weta,kazał obserwować i w razie co,jutro przyjechać.Wetka go zbadała,niby serduszo nie pogorszyło swojej pracy,no ale jednak niuniek słabo się czuje,dostał zastrzyk na wzmocnienie...ale naprawdę bardzo się boję:-(.Dzisiaj nie będę w nocy spała,tylko czuwała przy nim.Mam nadzieję,że to tylko chwilowa niemoc,może ma gorszy dzień?Mam taką ogromną nadzieję,że tak właśnie jest,bo przecież wczoraj był taki fajniutki.Te zdjęcia z kością,to z wczorajszego wieczora...
-
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Lionees replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Potwierdzam słowa osoby która ukrywa się pod hasłem Bianka 1 Z tego co i mi wiadomo pani z Gdańska jest lekarzem medycyny, a nie weterynari :evil_lol: Zawód: lekarz Zainteresowania: medycyna, biologia, pasjonuje się psami [B][COLOR="Red"]Lat: 55[/COLOR][/B][/QUOTE] Hmm...a ja myślałam,że 15:roll: -
[quote name='Aska25'] Podnosze Milka i blagam o dom dla niego...[/QUOTE] :modla::modla::modla:
-
[quote name='Maszaberla'] p. Renatko moze to wlasnie okazja zeby odchudzic Perelke bo zrobila sie z niej straszna kluska:lol: Pozdrawiam cieplo:loveu:[/QUOTE] Dziewczynki nie jadły tylko pierwszego dnia po zabiegu(Felcia przez te ząbki prawie nie jadła też drugiego dnia),ale teraz apetyt mają jak dawniej.Jednak teściowa nie daje już im takich porcji jak wcześniej i baaardzo z tego powodu ubolewa(no ale jak nakaz "odgórny",to wykonać trzeba :evil_lol:)Dziewczyny już są fajne,Felci goją się oczka,dziurki po ząbkach też.Biedne były na początku,ale z każdym dniem jest lepiej.Kupki były,sikają normalnie.Perełka w srodę(21) lub w czwartek(22) pakuje manatki i wyjeżdża do domku(:-()
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dark Lord'] żadnych łzawych tekstów.Łzawe teksty przyciągają przypadkowych ludzi:eviltong:.[/QUOTE] Hmm...w życiu nie pomyślałam,żeby mieć drugiego psa,ale jak przeczytałam taki właśnie "łzawy tekst",to serce pękło mi na milion kawałków...no i mam mojego niuniusia:loveu:,adoptowałam go w sierpniu.Byłam właśnie taką"przypadkową osobą";) -
Już w nowym domu!! SZNAUCER MINIATURA czarny 5 m - cy
Lionees replied to Maleńka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak psiak znajdzie dom,to dajcie znać:razz: -
Serce mi sie kroi jak na niego patrzę...:-(
-
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maleńka...:-([*]:-( -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Lionees replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']żuraw wypisała wiele ułomności Loli, ale że Lola się trzęsie to chyba nie wspominała :hmmmm:[/QUOTE] Z całym szacunkiem do tego wątku,ale to zdanie mnie rozbawiło,bo wyobraziłam sobie Lolę:evil_lol:-Żuraw coś ty z tej suni zrobiła:shake:...(dziewczyny nie bijcie:modla:) -
Kochany wskakuj na górę,tak bardzo potrzebujesz domku...:-(
-
Wrocław.Mieszkam w 16- stce ,a stamtąd tak trudno wyjść! Kubuś ma dom !
Lionees replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Tyle jest tych staruszków,chciałoby się wszystkie przygarnąć,ale jak?gdzie?:shake::-( -
[quote name='iwa77']Koperek - co to za różnica , ze słomą w sierści czy bez - i tak nikogo nie obchodzi stara suka .... Straszne to jest ![/QUOTE] Jest wiele osób,którym żal przeokrutny jest suni,ale co my możemy?Jedynie podnieść :shake::-(
-
[quote name='ARKA']:evil_lol: Perla to jakby zadowolona ze kaftan nosi, nic po niej nie widac ze po zabiegu ale.......Felutek, strasznie biedniutka widac, no zabki tez byly usuwane wiec biedulka straszna:shake: Perla mlodsza wiec zabieg lepiej zniosla, to sie jak widac potwierdza. Im mlodszy pies tym lepiej zabieg znosi. No Renatko [B]masz szpital "pełną gęba"[/B]:evil_lol:[/QUOTE] Toć ja pielęgniarka jestem z zawodu,więc szpital mi nie straszny;)
-
Cóz pisać...po prostu brak słów...:-([*]:-(
-
Bezimienny, nieznany odszedl za Tm
Lionees replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słoneczko,tak bardzo mi przykro...tak wiele psiaków odchodzi w bólu i samotności jak Ty,a my jesteśmy bezradni:-([*]:-(