Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Akira,to powiedz temu facetowi,co był właścicielem Eski,jak ona bardzo cierpi i tęskni:shake:A może niech on wejdzie na dogo i przeczyta wątek suni...wtedy przekona się,jakim był s****:angryy:
  2. Wróć na górę bido kochana...może ktoś się zlituje nad Tobą:-(
  3. Maleńki...normalnie Cię kocham:placz:
  4. [quote name='Agmarek']Sprawdzałam. Jeśli to ta sama dama, to ma 55 lat. W zainteresowaniach powinna jeszcze dopisać dręczenie innych ludzi, pisanie histori owijając w zawiłe słowa niezrozumiałe dla takich prostaków jak np. ja :cry: [B][COLOR="Red"]Grzebienie fal [/COLOR][/B]skojarzyły mi się raczej z fryzjerstwem, a nie z morzem :oops:[/QUOTE] A może zamiast lekarzem powinna zostać poetką...:cool3:
  5. O matko...czy on musi mieć ten łańcuch?:-(Przecież wystarczyłaby smycz.Jeżeli ma kilka zębów,to przecież nie przegryzłby jej:shake:Biedny,bardzo biedny psiak:-(
  6. Mój niuniuś dzisiaj jest bardzo słabiutki,mąż znosił go na rękach na siku,a Prysio nawet łapki do góry nie podnosił,tylko sikał tak jak stał,mąż go wnosił spowrotem na górę.Nic dzisiaj nie jadł,leki rozpuściłam w wodzie i strzykawką wstrzyknęłam do pyszczka.Moja lala prawie cały dzień śpi,byliśmy u weta,kazał obserwować i w razie co,jutro przyjechać.Wetka go zbadała,niby serduszo nie pogorszyło swojej pracy,no ale jednak niuniek słabo się czuje,dostał zastrzyk na wzmocnienie...ale naprawdę bardzo się boję:-(.Dzisiaj nie będę w nocy spała,tylko czuwała przy nim.Mam nadzieję,że to tylko chwilowa niemoc,może ma gorszy dzień?Mam taką ogromną nadzieję,że tak właśnie jest,bo przecież wczoraj był taki fajniutki.Te zdjęcia z kością,to z wczorajszego wieczora...
  7. Nie doczekałeś się swojego człowieka....:-(
  8. Naprawdę nie włozyli do bud odrobiny słomy?:angryy: Piesku mogłeś żyć...dlaczego tak sie stało?:-(:-(:-([*]:-(:-(:-(
  9. [quote name='Agmarek']Potwierdzam słowa osoby która ukrywa się pod hasłem Bianka 1 Z tego co i mi wiadomo pani z Gdańska jest lekarzem medycyny, a nie weterynari :evil_lol: Zawód: lekarz Zainteresowania: medycyna, biologia, pasjonuje się psami [B][COLOR="Red"]Lat: 55[/COLOR][/B][/QUOTE] Hmm...a ja myślałam,że 15:roll:
  10. [quote name='Aska25'] Podnosze Milka i blagam o dom dla niego...[/QUOTE] :modla::modla::modla:
  11. No nie mogę...Ulv,rozwaliłaś mnie tym wątkiem:flaming::-(
  12. [quote name='Maszaberla'] p. Renatko moze to wlasnie okazja zeby odchudzic Perelke bo zrobila sie z niej straszna kluska:lol: Pozdrawiam cieplo:loveu:[/QUOTE] Dziewczynki nie jadły tylko pierwszego dnia po zabiegu(Felcia przez te ząbki prawie nie jadła też drugiego dnia),ale teraz apetyt mają jak dawniej.Jednak teściowa nie daje już im takich porcji jak wcześniej i baaardzo z tego powodu ubolewa(no ale jak nakaz "odgórny",to wykonać trzeba :evil_lol:)Dziewczyny już są fajne,Felci goją się oczka,dziurki po ząbkach też.Biedne były na początku,ale z każdym dniem jest lepiej.Kupki były,sikają normalnie.Perełka w srodę(21) lub w czwartek(22) pakuje manatki i wyjeżdża do domku(:-()
  13. [quote name='Dark Lord'] żadnych łzawych tekstów.Łzawe teksty przyciągają przypadkowych ludzi:eviltong:.[/QUOTE] Hmm...w życiu nie pomyślałam,żeby mieć drugiego psa,ale jak przeczytałam taki właśnie "łzawy tekst",to serce pękło mi na milion kawałków...no i mam mojego niuniusia:loveu:,adoptowałam go w sierpniu.Byłam właśnie taką"przypadkową osobą";)
  14. Dziewczyny jak psiak znajdzie dom,to dajcie znać:razz:
  15. Serce mi sie kroi jak na niego patrzę...:-(
  16. [quote name='Ajula']żuraw wypisała wiele ułomności Loli, ale że Lola się trzęsie to chyba nie wspominała :hmmmm:[/QUOTE] Z całym szacunkiem do tego wątku,ale to zdanie mnie rozbawiło,bo wyobraziłam sobie Lolę:evil_lol:-Żuraw coś ty z tej suni zrobiła:shake:...(dziewczyny nie bijcie:modla:)
  17. Mam kość:eviltong: Czyżby ta kość była radioaktywna,bo tak mi się oczy świecą:p
  18. Kochany wskakuj na górę,tak bardzo potrzebujesz domku...:-(
  19. Tyle jest tych staruszków,chciałoby się wszystkie przygarnąć,ale jak?gdzie?:shake::-(
  20. [quote name='iwa77']Koperek - co to za różnica , ze słomą w sierści czy bez - i tak nikogo nie obchodzi stara suka .... Straszne to jest ![/QUOTE] Jest wiele osób,którym żal przeokrutny jest suni,ale co my możemy?Jedynie podnieść :shake::-(
  21. [quote name='ARKA']:evil_lol: Perla to jakby zadowolona ze kaftan nosi, nic po niej nie widac ze po zabiegu ale.......Felutek, strasznie biedniutka widac, no zabki tez byly usuwane wiec biedulka straszna:shake: Perla mlodsza wiec zabieg lepiej zniosla, to sie jak widac potwierdza. Im mlodszy pies tym lepiej zabieg znosi. No Renatko [B]masz szpital "pełną gęba"[/B]:evil_lol:[/QUOTE] Toć ja pielęgniarka jestem z zawodu,więc szpital mi nie straszny;)
  22. Cóz pisać...po prostu brak słów...:-([*]:-(
  23. Słoneczko,tak bardzo mi przykro...tak wiele psiaków odchodzi w bólu i samotności jak Ty,a my jesteśmy bezradni:-([*]:-(
×
×
  • Create New...