Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Czekam na wieści o Miłeczku,a tymczasem podniosę i [B][SIZE="6"][COLOR="Magenta"]proszę o pomoc dla niego [/COLOR][/SIZE][/B] :-(:-(:-(
  2. [B][SIZE="5"][COLOR="Red"]Kto pomoże suni?[/COLOR][/SIZE][/B]
  3. Jejku,musze wyjść,czy ktoś wejdzie na ten wątek?
  4. [quote name='Justyna_wolontariat']Ja deklaruje wpłatę 50 zł Czy ktoś jeszcze pomoze????[/QUOTE] :placz:[B][SIZE="5"][COLOR="Red"]HELP[/COLOR][/SIZE][/B]:placz:
  5. Kochana jak będziesz w schronie,to powiedz Miłeczkowi,że wszyscy się tu o niego bardzo martwimy [B][SIZE="5"][COLOR="Red"]i walczymy o domek dla niego[/COLOR][/SIZE][/B]
  6. [quote name='dorcia44']dupcia sucha po nocy [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif[/img][/QUOTE] Mój post przeskoczył,a dotyczył tej wypowiedzi...głupie posty:shake:
  7. Perełka po prostu cudna,normalnie człowiek może sie rozpłynąć jak na nia patrzy....a Twój ostatni post Dorotko-zarąbisty,szczególnie ten ludzik:evil_lol:
  8. Nikt tu nie wszedł,a pomoc tej suni naprawdę potrzebna...:-(
  9. [B][SIZE="5"][COLOR="Red"]Kochany,czy ktoś Ci jeszcze pomoże?[/COLOR][/SIZE][/B]:-(
  10. Arielku nie spadaj,tak bardzo potrzebujesz domku:-(
  11. [quote name='Reksiu21']zapisuje sobie watek. biedulka..:-([/QUOTE] A ja podniosę:-(
  12. Kochany psinko,czy kiedyś poznasz co to własny domek?:-(
  13. [quote name='dusje'] [B]Pani Hanno, prosze mi wybaczyc ale nie chcialabym byc pani pacjentka:angryy: No chyba ze po moim trupie............... Zapraszam serdecznie........gratisowo![/B][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  14. Sunia cudna...ale jak kijowo sie rozmowę na wątku prowadzi jak posty przeskakują:shake:
  15. [quote name='jolek68'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/78987.html"]Renata5[/URL] dla mnie 5 miesięcy dla psa to maleńtas ;) kocham szczeniorki :loveu:[/QUOTE] No ale facet twierdzi,że ROK ją karmił,więc sunia nie może mieć 5 miesięcy
  16. [quote name='Renata5']To w jakim wieku jest ten psiak? Bo Justyna85 w pierwszym poście napisała,że sunia ma 5 miesięcy[/QUOTE] Jeżeli ta sunia ma ponad rok(no bo skoro on rok ją karmił),to pewnie też nie jest wysterylizowana,a skoro bez nadzoru,to może też być w ciąży...:shake:
  17. [quote name='jolek68']My, sory dziewczyny załatwiły takiego drania na zasadzie petycji i zdjęć, odebrały ale pilnują [B]bo za każdym razem ma następnego :shake:[/QUOTE][/B] No właśnie...:shake:
  18. [quote name='Justyna_wolontariat']Więc zapytaliśmy czy psa nie chce oddać.... odpowiedział: [B][COLOR="Red"]Tak chce ale nie za darmo JA GO KUPIŁEM ZA 300 ZŁ CAŁY ROK KARMIŁEM WIEC TO SIE MUSI ZWROCIC[/COLOR][/B] [/QUOTE] To w jakim wieku jest ten psiak? Bo Justyna85 w pierwszym poście napisała,że sunia ma 5 miesięcy
  19. [quote name='jolek68']wiesz dziewczyny z józefowa ostatnio zrobiły taką akcję gdzie zabrali psa draniowi i [B]ludź ma zakaz posiadania następnych...[/QUOTE][/B] No tak,ale tamten ludź jest pewnie normalny i nie chcąc dostać mandatu dostosuje sie do zakazu.Ale ten jest psychiczny i jak od niego wyegzekwować mandat? Przecież do więzienia go nie zamkną,bo to czubek,a do szpitala psychiatrycznego pewnie tez nie,bo za mała szkodliwość społeczna czynu...:shake: Tak,czy siak [B][COLOR="Red"]PIENIĄDZE NA WYKUP POTRZEBNE NA JUŻ[/COLOR][/B]
  20. Kurcze,ale on tak bedzie cały czas znęcał się nad psami,bo zobaczy,że to czysty zysk:shake: Co tu można zrobić,żeby juz nie wziął następnego psiny? Z psychicznym to chyba trzeba inaczej postępować niż z normalnym.On policji i organizacjom prozwierzęcym śmieje sie w twarz,no bo co mu zrobią?Przecież on głupek jest:shake:
  21. [quote name='marysia55']wchodze na wątek...... ale dokładnie przeczytam go później teraz brak czasu.... pisze tekst do ogłoszeń dla podobnego ślepaczka. [B]Nie umiem przejść obok gdy widze takiego bidulka :placz:[/QUOTE][/B] No właśnie widzę,że same takie bidy masz w podpisie:shake::-(
  22. No po prostu,tylko se:flaming: A faceta za jaja powiesić na łańcuchu:angryy:
  23. To mój niuniuś wczora z wieczora:p:loveu: A to maleńka,też wczora z wieczora:loveu:
×
×
  • Create New...