-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Cały czas bądź w górze,proś o ratunek:-(
-
[quote name='dona20']Bardzo sie zasmuciłam jak weszłam na Prysiowy wątek:(Wierze w to, że to tylko chwilowe osłabienie i Prysio za pare dni dojdzie do całkowitej formy.Renatko a weterynarz nie jest w stanie nic konkretnego powiedzieć?Jestem z wami i dziekuje za tak troskliwą opiekę nad Prysiem.Wszystko będzie dobrze, musi byc!!!!!Wysciskaj i ucałuje go ode mnie.Renatko prosze zdawaj nam relacje codziennie, bo wszyscy bardzo sie martwimy. Kochanie,a co może konkretnego powiedzieć weterynarz na temat schorowanego 13-letniego psa?Nic,co byśmy już nie wiedziały.Ot serduszko słabe,wiek robi swoje i takie sa efekty.Ale dzisiaj jest już ok.Niuniek wrócił do świata żywych,jest taki jak wczesniej.Ma apetyt,mniej śpi,nosek zimny,jest wesoły....uff,kamień z serca nam spadł
-
Maleńki nie spadaj,tak bardzo potrzebujesz domku...:-(
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']renata nei strasz dark, wcale nie bedzie ciezko, w schronie sterylki robia super. [B]jedyny problem moze byc z niejedzeniem sunki, bo musi byc na czczo.[/B] pic moze ile chce, a jesc ostatni posilek wieczorem dnia poprzedzajacego sterylke (czyli 15 stycznia;))[/QUOTE] Własnie o to mi chodziło:razz: Z tym piciem to też jest róznie.Mnie weterynarz nie kazał w dzień zabiegu dawać pić,bo to też jest ryzyko wymiotowania i zaksztuszenia.No ale Dark napewno została poinformowana co ma dawać suni,a czego nie -
[quote name='DIF']:Rose::Rose::Rose: Oj, emilko! Ty zawsze jesteś tam gdzie potrzeba!!! ;):loveu:[/QUOTE] No ale sama Emilka niczego nie zwojuje:shake:
-
Ślepaczek-ma DT!!! szukamy domku na zawsze! zostaje w DT
Lionees replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] 3x HURA![/QUOTE] Kurna SBD,on tak bardzo potrzebował domku,że w jego przypadku to milion x HURA:multi: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Dark,jesteśmy tu po to,żeby sobie pomagać.Koniec i kropka.Nigdy dt nie może zostać sam z problemami,dlatego w razie co,pisz śmiało na wątku czego Ci potrzeba.Nie daj grubaskowi od rana jeść ani pić...ciężko będzie,wiem coś na ten temat,bo ja mam już 3 sterylki za sobą;) -
Ślepaczek-ma DT!!! szukamy domku na zawsze! zostaje w DT
Lionees replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Irkowa']dzisiaj wieczorem zawozimy ślepaczka do nowego domu .[/QUOTE] Ale numer:multi:Dziewczyny napiszcie coś wiecej,plissss,bo normalnie maleńki spędzał mi sen z powiek:modla: -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Lionees replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
Wiecie co?Trochę przybija mnie fakt,że jak był apel o to kto przygarnie błąkającego się shih tsu we Wrocławiu,to domki ustawiały sie w kolejce.A jak jest prośba o dt dla kundelka,to na wątku zjawiła się tylko kochana Poker.Nikt więcej.:shake: -
Dziewczyny już się dobrze czują,wróciła im chęć do zabawy:p W poniedziałek zdjęcie szwów,a w środę moja mała niunia jedzie do swojego nowego domku.Chyba sie zapłaczę.No ale cóż,jestem tylko dt i liczyłam się z tym,że kiedyś moje panienki zaczną wyfruwać z gniazda.Cholerka,ale mimo wszystko ciężko jest oddawać "swoje dziecie".Pocieszeniem jest to,że maleńka będzie miała wspaniały domek:loveu:,no i nawet nie daleko od nas.
-
[quote name='luka1']Franka przeniesli do nowych boksów.[/QUOTE] I jak tam Franio sie czuje w nowym boksie?
-
Miłku wracaj na górę,bo zostaniesz zapomniany:-(
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
W nocy nie będę Ewci ciągać po spacerkach...pomiziam ją tylko:loveu: -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Lionees replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='siekowa']Dodałam wszystkie psy na stronę.[/QUOTE] Dziękuję bardzo:buzi: W wolnej chwili jeszcze podorzucam ich trochę,bo staruszków niestety dostatek:shake:- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
[quote name='DIF']Wiem, Reniuś! Wiem....:-( Tylko tak strasznie przykro patrzeć na tę kupkę nieszczęścia! :placz:[/QUOTE] I mnie też serce pęka,ale cóż mogę?...podnosić tylko i mieć nadzieję,że biduś znajdzie domek:-(
-
Ślepaczek-ma DT!!! szukamy domku na zawsze! zostaje w DT
Lionees replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
O mój ty swiecie:-(,a jak u niego z załatwianiem,robi pod siebie,czy próbuje wychodzić? -
Miłeczku,pokazuj sie skarbie:-(