Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Niuniek za bardzo się rozpędził przy wskakiwaniu na łóżko i wskoczył na Edusia:diabloti: No co...tak mi wygodnie:cool3: Tak mu było wygodnie,że usnął w tej pozycji:evil_lol: Taki jestem piękny i zgrabny...patrzcie i podziwiajcie:loveu:
  2. [quote name='danka4u1']Co Moruski dziś jadły na kolację? Nie było dokumentacji fotograficznej! Pewnie są głodzone.PROSIMY O -WIADOMOŚCI- najlepiej zdjęcia,bo nie uwierzymy,że są zadbane. Jeszcze nie dobranoc,bo młoda pora,tylko pozdrowienia ze Śląska. Antoś,Morusek i Myszka jako,że prawie bezzębni jedli na kolację suchą karmę(Acana senior) namoczoną w rosołku.Niuniek dokończył wczorajszą pasztetową,Rambuś i Eduś paróweczki a Niunia i Majka-kurczaczka.Na kolację było takie dojadanie tego co zostało.Na śniadanko będą dla wszystkich lane kluski na mleku,a potem śmigamy na zakupy,bo w lodówce pokazuje się światło :razz: No...już chyba dobra pora na dobranoc,a może raczej wczesne dzień dobry:evil_lol: Tak,czy siak,buziaczki dla Wszystkich:loveu: Aaaa...przypomniało mi się.. -co jadł Miś Uszatek na dobranoc? -PORA na dobranoc(bo już księżyc świeci,dzieci lubią misie misie lubią dzieci:loveu:)
  3. Eduś zrobił sobie poduszkę na łapki z mojego Niunia...małpa jedna z tego Edusia,no:mad:;) Niewidomy Antoś znalazł przeszkodę na drodze,czyli Niunia i postanowił pod nim przejść:p No i przeszedł,bo ani Antoś nie dał wstecznego,ani Niuniek się nie ruszył z miejsca:evil_lol: Śpiące królewicze:mdrmed: Dobrze,że Edek się nie wiercił podczas snu,bo by dokopał Niuniowi po nosie:-? Niuniuś & kość...trochę czasu mu się zejdzie,zanim ją całą skonsumuje:cool3: Nie ma to jednak jak prawdziwe pachnące mięsko z kostkami:facelick:
  4. [quote name='ketunia']Kochany Morusek. Ciesze się Renatko, że jest u Ciebie.:) Też się cieszę i dziękuję za zaufanie:loveu: [quote name='danka4u1']Dobranoc Wam wszystkim. Dobranoc ode mnie i wszystkich moich Morusków:loveu:
  5. Fizia,to Ty? :) [url]http://lh5.ggpht.com/_nVlXn6NhqaE/SzidmJgM1FI/AAAAAAAABP0/COH1QcH0qFA/s576/IMG_2632.JPG[/url]
  6. Ten nasz Antoś jest szalony:mdrmed:.Jak nie chodził,to nie chodził,a jak zaczął,to takiego spida dostał,że chodził dzisiaj pół nocy i pół dnia.Normalnie jakby na jakimś dopalaczu był:evil_lol:.No ale sirotka tyle dni nie mogła się sama podnieść,a tak bardzo chciał:-(,że teraz jak dał czadu,to zatrzymać go nie można było:loveu:.Dzisiaj była kontrola u wetki,Antoś do poniedziałku włącznie ma dostawać zastrzyki.No i obserwujemy kawalera jak będzie organizm reagował po odstawieniu leków. Na dzień dzisiejszy najgorsze mamy za sobą:laugh2_2: Antoś wreszcie odpoczywa po męczącym,przechodzonym dniu;)
  7. Ciąg dalszy :) [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9955/zdjcie3619.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8433/zdjcie3620.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7306/zdjcie3625.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6784/zdjcie3623.jpg[/IMG]
  8. Edi & mój mąż;):loveu: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7783/zdjcie3612.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7931/zdjcie3613.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7931/zdjcie3613.jpg[/IMG][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7931/zdjcie3613.jpg[/IMG][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7931/zdjcie3613.jpg[/IMG][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7931/zdjcie3613.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1005/zdjcie3614.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/5557/zdjcie3615.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5452/zdjcie3618.jpg[/IMG]
  9. [quote name='siekowa']Czy ktoś uaktualnił opis do ogłoszeń Moruska? Nie mam pojęcia,bo ja nie robię ogłoszeń.Ale na pewno przydałoby się uaktualnić opis Moruska,bo jednak chłopak jest bardziej kontaktowy niż to wynika z opisu w ogłoszeniach;) Dzisiejsza kolacja Moruska-pasztetowa drobiowa-mmm...pachnąca i mięciutka,wszystkie psiaki ją uwielbiają :) Na początku musiałam karmić Niunia z łyżeczki,bo jakoś tak nieporadnie jadł...a teraz-proszę jak pięknie wcina:razz: A tu spanko po kolacji:loveu:
  10. Antoś przespał całą noc,rano sam wstał:multi:,zrobił siku,zjadł śniadanko i juz od pół godzinki chodzi:multi:.Nawet jak go zarzuci na lewo,albo prawo,to się utrzymuje na łapkach,a nie upada jak wcześniej.Uff...chyba kryzys mamy opanowany póki co:lol:
  11. [quote name='kaskadaffik']Śliczniutki misiu razem z Tobą i przy Tobie będziemy wypatrywać wiosenki, a zdjecia Ci Renatka zrobiła wypasiaste, ciekawe jaką nam niespodziankę na Walentynki przygotuje od ciebie ?? ;) Na pewno coś pięknego,zresztą nie może być inaczej,Antoś nawet bez ramek i ozdabiaczy wygląda ślicznie,bo to śliczna psinka jest:loveu: Dzisiaj Antoś większość dnia przeleżał/przespał,kilkakrotnie masowałam mu łapki i ruszałam nimi,żeby się nie zależały.Przed 15 minutami sam wstał i do tej pory sobie drepcze:multi:.Tak jakby była lekka poprawa.Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień,mam nadzieje,że będzie coraz lepiej,że pomalutku wyprowadzimy Antosia z tego stanu.Niestety są to sprawy zwyrodnieniowe,ale będę cały czas robiła wszystko,żeby Antosiowi pomóc i żeby jak najdłużej był na chodzie. Jutro zdam relację,jak minął dzień
  12. [quote name='Reno2001']Nooo teraz widac wszytskie fotki. Jakoś tak od razy wiosennie się zrobiło :)[/QUOTE] Nie widziałaś dzisiejszej,bo razem napisałyśmy post;)
  13. Zdjęcie Antoniuszka zrobione przed chwilką:loveu: Antoś sam w nocy wstał,zrobił siusiu,a teraz jeszcze śpi Wieczorkiem napiszę jak minął dzień po nowych lekach
  14. Widziałam wczoraj tego jasnego,bojącego psa,co go dokarmiał mój sąsiad i tata Pliszki.Biegł przez cmentarz w Trojanowie.Widać znalazł sobie dobrą kryjówkę przed mrozami,bo żyje i jest w niezłej kondycji,na pewno nie jest wychudzony.Chociaż to jest pocieszające,bo złapanie go raczej graniczy chyba z cudem
  15. Już powtórnie wkleiłam fotki Naszego Słoneczka:loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Reno2001']Ja widzę jedno zdjęcie i kilka napisów :)[/QUOTE] Gupie dogo,a wklejałam zdjęcia:placz: Zaraz wkleję jeszcze raz:watpliwy:A takie ładne obrazki zrobiłam:-(
  17. E no co jest,wy też widzicie napisy.czy zdjęcia które wstawiłam?
  18. [quote name='Reno2001']Może ta zimowa aura jakos tak wpłynęła na samopoczucie Antosia? Trzymam kciuki za poprawę! Być może i zimowa aura też jakoś się przyczyniła,chociaż Antoś nie ma z nią bezpośredniego kontaktu,bo nie wychodzi na dwór,no ale kości i organizm zawsze odczuwają zmianę pogody i ciśnienia,nawet jak się siedzi w domu. Dzisiaj byliśmy u wetki,dała zastrzyki z metacamu.Ma brać do soboty,jak nie będzie poprawy,to myślimy co dalej.Tak łatwo się nie poddamy,Antoś musi doczekać do wiosny,bo On tak bardzo lubi chodzić po trawce i wąchać,wąchać,wąchać,bo tam różne fajne zapachy są:mdrmed: Dzisiejszy Antoniuszek-kolacyjka zjedzona z apetytem,jak zawsze:loveu: Antoś glamie kiełbaskę:loveu:
  19. [quote name='Rubi18']ja mam dwa luzkowe pieski i nie wyobrazam Sobie zeby mogly spac gdzie indziej jak nie ze mna na luzku poreszta one chyba tez bo same sie pchaja:) No...u nas tak samo jest.Psy pierwsze pakują się do wyrka niż my.Ale za to jak mamy już ugrzane...aż miło w takie ciepełko wskoczyć:smile: Pisałam Wam kiedyś o Majeczce,do której Morusek pyskuje,bo i Majka wrzeszczy na każdego psiaka,który się do niej zbliży.Wrzeszczy i już.To taka Zosia-samosia,co chce mieć święty spokój i w nosie ma koleżeństwo ludzko-psie.Też jest wiekowa,bo ma około 13-15 lat. Jednak niech Was nie zmyli to,że oni razem śpią...co to to nie;).Po prostu Majka wystraszyła się Antosia(też niewidomego),który się do niej dokołysał i ze strachu wskoczyła na inne posłanko,nie wiedząc,że tam śpi Morusek.Morusek ani drgnął,więc Maja szczęśliwa,że znalazła bezpieczną przystań,błogo usnęła.Matko,jak dobrze,że nie zorientowała się,że obok niej śpi jakiś pies...ale by krzyku narobiła.Maja się wyspała,wstała na siku i wtedy przeniosłam ją na jej posłanko,a Morusek cały czas spał:mdrmed: Tu Majka wskoczyła na posłanko i patrzyła,czy jakiś psiak nie idzie do niej,a nie zauważyła,że Morusek śpi za nią:evil_lol: A tu błogo usnęła nieświadoma "niebezpieczeństwa" czyhającego z tyłu:mdrmed: I tak oto Morusek miał dzisiaj koleżankę na posłanku;)
  20. Dzisiejsza Majusia:loveu: Tu Majka wygląda,czy aby jakiś pies nie idzie do niej,a nie wie,że za nią śpi Morusek:evil_lol: Majeczka w towarzystwie 17-letniego,niewidomego Moruska,który przyjechał do mnie miesiąc temu.Ale niech Was nie zmyli to,że oni razem śpią...co to to nie;).Po prostu Majka wystraszyła się Antosia(też niewidomego),który się do niej dokołysał i ze strachu wskoczyła na inne posłanko,nie wiedząc,że tam śpi Morusek.Morusek ani drgnął,więc Maja szczęśliwa,że znalazła bezpieczną przystań,błogo usnęła:smile:.Matko,jak dobrze,że nie zorientowała się,że obok niej śpi jakiś pies...ale by wrzasku narobiła:shake:.Maja się wyspała,wstała na siku i wtedy przeniosłam ją na jej posłanko,a Morusek cały czas spał:mdrmed: Poza tym u nas po staremu,stara bida,trzeba się cieszyć,że nie ma nowej;)
  21. [quote name='supergoga']Dzięki wielkie, napisałam, byłoby super.[/QUOTE] Nie ma sprawy:smile: Tam jest też podany nr gg,to może napisz,będziesz szybciej wiedziała,czy się uda
  22. Napisz do tej dziewczyny,Ona ma worek dobrej karmy i jest w Poznaniu [url]http://www.dogomania.pl/threads/178667-Karma-dla-psa[/url]
  23. [quote name='madcat1981']Zapisuję się :placz:[/QUOTE] Ja też,ale co ja mogę...:-(
  24. Przecież tak naprawdę to Filipek może być i u Camary,chyba nikt nie miałby nic przeciwko temu.Niech tylko da jakoś znać,że go dalej diagnozuje,leczy i przecież wtedy nikt nie będzie miał zastrzeżeń że poszedł tam,a nie do Omar,czy gdzie indziej.Przeciez tylko o to chodzi,żeby Filipkiem odpowiednio się zajęto i udzielono mu pomocy,a nie że jest u tej a nie u tamtej osoby.Czy to tak trudno niektórym zrozumieć.Chodzi o psa,a nie o personalne rozgrywki.Każdy dom będzie dobry,jeżeli pomoże temu biednemu psu.Camara znana jest z tego,że ma wielkie serce dla zwierząt,sama nic teraz nie napisze,bo ma bana,ale przecież mogłaby wysłać komuś maila z info o Filipku i jakieś fotki psiaka,czy to tak wiele?Wtedy napewno każdy,któremu nie jest obojętny los Filipka byłby spokojniejszy i obyłoby się bez afer i wzajemnych oskarżeń.Eh,szkoda,że dzieje się tak jak się dzieje:shake:
×
×
  • Create New...